Reportáž

Tatranská šelma Ultra 2016 – minúta po minúte

20.08.16
Unikátne preteky v horskom behu a jediné svojho druhu vo Vysokých Tatrách – to je Tatranská šelma Ultra. Pretekári vyštartovali od bývalej Važeckej chaty (Tri Studničky) o 8:00 a budú traverzovať všetky doliny Vysokých a Belianskych Tatier, aby dorazili do cieľa v Ždiari. V najvyšších miestach trate dosiahnu nadmorskú výšku cez 2000 m. Čakajú ich krásne lesné chodníky ale aj drsná tatranská žula. Sledujte ich prebežné časy v tomto článku.

Priebeh pretekov

Zobraziť tabuľku [v novom okne]

CIEL - Ždiar

príchod

1.
14:14
30
Fraňo Peter

2.
14:15
67
Kačmarčík Tomáš

3.
14:21
100
Longauer Zdeno

4.
14:24
46
Halasz Martin

5.
14:34
176
Štverák Lukáš

6.
14:36
69
Kalman Peter

7.
14:44
209
Kaľavský Július

8.
14:53
125
Nedelka Dalibor

9.
14:54
92
Krzeminski Jerzy

10.
14:57
27
Durilla Michal

11.
14:59
64
Jurečka Matúš

12.
15:01
180
Tabarka Ondřej

13.
15:07
12
Brzoza Piotr

14.
15:12
131
Orság Matej

15.
15:14
41
Habánek Peter

16.
15:15
204
Kovaľ Martin

17.
15:19
179
Švolík Lukáš

18.
15:21
87
Kouřil Jaroslav

19.
15:23
75
Kincl Petr

20.
15:26
203
Michna Milan

21.
15:28
11
Blažek Peter

22.
15:30
37
Geschnábel Pavol

23.
15:30
5
Bauch Petr

24.
15:31
1
Alexandrov Vladimír

25.
15:33
89
Kovařík Ondřej

26.
15:34
121
Mücková Petra

27.
15:35
3
Bálint Martin

28.
15:36
201
Rajnoch Edvard

29.
15:40
33
Gašiaková Lucia

30.
15:42
21
Dobrucký Štefan

31.
15:44
36
Gemeran Peter

32.
15:46
145
Rácz Štefan

33.
15:47
56
Chovanec Lukáš

34.
15:48
68
Káder Ladislav

35.
15:49
58
Jánoš Mário

36.
15:49
17
Czekaj Maciej

37.
15:54
94
Laffers Richard

38.
15:56
77
Kissová Marína

39.
15:56
172
Šlárko Gabriel

40.
15:56
184
Teplica Juraj

41.
15:58
28
Dvorštiak Dalibor

42.
15:58
193
Vidlička Marek

43.
15:59
147
Repta Michal

44.
15:59
116
Mikuláš Radovan

45.
16:05
146
Radwan Krzysztof

46.
16:15
53
Hrubala Richard

47.
16:16
102
Lubosz Dariusz

48.
16:19
8
Bičian Pavel

49.
16:22
166
Sýkora Daniel

50.
16:24
6
Belak Lukas

51.
16:25
44
Hájek Jakub

52.
16:25
167
Szabo Tibor

53.
16:25
101
Lowczak Bartosz

54.
16:28
45
Halasz Ladislav

55.
16:30
173
Šnevajs Radomír

56.
16:30
7
Belica Peter

57.
16:31
135
Peterka Tomáš

58.
16:32
14
Bukovinský Martin

59.
16:33
48
Harašta Jozef

60.
16:36
90
Kriška Rastislav

61.
16:38
178
Šulcová Denisa

62.
16:39
26
Drozd Michal

63.
16:39
181
Tajcnár Tomáš

64.
16:40
22
Draczkowski Piotr

65.
16:40
130
Opozda Michał

66.
16:40
91
Krivuš Michal

67.
16:41
160
Slomiany Lukasz

68.
16:41
117
Mikulecká Marcela

69.
16:46
76
Kirchner Robert

70.
16:46
107
Malý Jíři

71.
16:47
133
Pavel Viktor

72.
16:50
144
Pšenčík Stanislav

73.
16:50
134
Peles Martin

74.
16:52
38
Grubarek Dariusz

75.
16:52
24
Drenková Viola

76.
16:52
115
Michelík Marek

77.
16:53
52
Hrabovský Anton

78.
16:53
206
Ďurčo Dominik

79.
16:58
156
Siska Miroslav

80.
17:00
119
Moškoř Martin

81.
17:01
43
Hajek Jan

82.
17:01
60
Jaronski Jacek

83.
17:01
199
Zelina Milan

84.
17:02
29
Faťun Pavol

85.
17:02
20
Dindoffer Rene

86.
17:05
192
Vavruša Martin

87.
17:06
177
Šubert Pavel

88.
17:08
31
Galicz Karol

89.
17:12
74
Kellner Filip

90.
17:12
198
Zaťko Marek

91.
17:15
163
Stankay Michal

92.
17:15
124
Naňo Adam

93.
17:16
208
Neupauer Marián

94.
17:16
171
Šimková Barbora

95.
17:17
187
Tripšanský Michal

96.
17:19
194
Vošček Jakub

97.
17:20
16
Cuntala Martin

98.
17:21
72
Kaniová Eliška

99.
17:25
154
Selucký Jíři

100.
17:26
73
Kekeňák Ondrej

101.
17:27
210

102.
17:30
175
Štofaňák Marek

103.
17:33
70
Kalman Jozef

104.
17:33
126
Nesticky Daniel

105.
17:34
164
Stolár Martin

106.
17:37
165
Svoboda Tomáš

107.
17:38
49
Hladík Josef

108.
17:38
35
Gembala Miroslav

109.
17:40
183
Tarkoš Marek

110.
17:40
136
Petrjánošová Silvia

111.
17:40
13
Bučko Ľubomír

112.
17:40
51
Horník Patrik

113.
17:40
19
Diko Ales

114.
17:40
57
Ivan Vladimír

115.
17:41
191
Vavák Michal

116.
17:43
79
Klím Tomáš

117.
17:43
39
Grunert Adrian

118.
17:43
34
Gažo Emil

119.
17:45
123
Nakládal Michal

120.
17:45
122
Muller Jozef

121.
17:45
186
Tokarčík Dušan

122.
17:46
54
Hus Peter

123.
17:46
141
Pouš Richard

124.
17:48
103
Lučivjanská Dáša

125.
17:48
148
Riša Ľuboš

126.
17:49
128
Ondas Radovan

127.
17:50
2
Bahelka Tomáš

128.
17:51
47
Hanus Miroslav

129.
17:51
188
Trulíková Daniela

130.
18:00
174
Šramko Ivan

131.
18:06
196
Wikarski Krzysztof

132.
18:07
95
Lasyk Agnieszka

133.
18:07
96
Lasyk Maciej

134.
18:07
161
Slovák Tomáš

135.
18:08
98
Lesaj Martin

136.
18:10
152
Sabol Juraj

137.
18:13
205
Tevláková Alena

138.
18:22
65
Jureňa Lukáš

139.
18:26
42
Hájaš Imrich

140.
18:28
83
Koch Piotr

141.
18:30
137
Pobjecky Juraj

142.
18:30
108
Margetín Maroš

143.
18:33
195
Wendler Viktor

144.
18:35
62
Jasiok Lumir

145.
18:43
170
Šimek Jiří

146.
18:44
169
Szlachtowski Andrzej

147.
18:52
182
Tarabura Szymon

148.
18:52
59
Januszkiewicz Michal

149.
18:52
9
Bistar Michal

150.
18:54
142
Prčina Ivan

151.
18:54
118
Mitz Peter

152.
18:56
25
Drgoň Michal

153.
18:57
189
Turčan Jakub

154.
19:02
110
Matisko Peter

155.
19:04
202
Kacko Michal

156.
19:14
99
Lipták Marek

157.
19:20
129
Ondrejkovic David

158.
19:22
138
Polášková Pavlína

159.
19:26
82
Knížat Peter

160.
19:31
114
Michalak Slawomir

161.
19:36
197
Zapart Tomasz

K3 - Hrebienok

príchod

1.
10:58
100
Longauer Zdeno

2.
11:04
46
Halasz Martin

3.
11:06
67
Kačmarčík Tomáš

4.
11:06
30
Fraňo Peter

5.
11:06
27
Durilla Michal

6.
11:17
92
Krzeminski Jerzy

7.
11:17
176
Štverák Lukáš

8.
11:18
69
Kalman Peter

9.
11:19
180
Tabarka Ondřej

10.
11:20
145
Rácz Štefan

11.
11:22
209
Kaľavský Július

12.
11:22
125
Nedelka Dalibor

13.
11:23
204
Kovaľ Martin

14.
11:23
12
Brzoza Piotr

15.
11:27
89
Kovařík Ondřej

16.
11:29
179
Švolík Lukáš

17.
11:29
64
Jurečka Matúš

18.
11:33
87
Kouřil Jaroslav

19.
11:36
75
Kincl Petr

20.
11:40
41
Habánek Peter

21.
11:40
93
Kuncar David

22.
11:40
3
Bálint Martin

23.
11:41
26
Drozd Michal

24.
11:42
48
Harašta Jozef

25.
11:43
201
Rajnoch Edvard

26.
11:43
17
Czekaj Maciej

27.
11:43
193
Vidlička Marek

28.
11:46
147
Repta Michal

29.
11:46
36
Gemeran Peter

30.
11:47
184
Teplica Juraj

31.
11:47
11
Blažek Peter

32.
11:48
68
Káder Ladislav

33.
11:48
37
Geschnábel Pavol

34.
11:48
1
Alexandrov Vladimír

35.
11:49
172
Šlárko Gabriel

36.
11:49
121
Mücková Petra

37.
11:49
146
Radwan Krzysztof

38.
11:49
28
Dvorštiak Dalibor

39.
11:50
6
Belak Lukas

40.
11:50
21
Dobrucký Štefan

41.
11:51
33
Gašiaková Lucia

42.
11:51
56
Chovanec Lukáš

43.
11:51
14
Bukovinský Martin

44.
11:53
5
Bauch Petr

45.
11:54
94
Laffers Richard

46.
11:55
166
Sýkora Daniel

47.
11:56
102
Lubosz Dariusz

48.
11:57
116
Mikuláš Radovan

49.
11:57
133
Pavel Viktor

50.
11:59
135
Peterka Tomáš

51.
11:59
8
Bičian Pavel

52.
11:59
7
Belica Peter

53.
12:00
77
Kissová Marína

54.
12:01
167
Szabo Tibor

55.
12:02
44
Hájek Jakub

56.
12:02
206
Ďurčo Dominik

57.
12:03
90
Kriška Rastislav

58.
12:03
130
Opozda Michał

59.
12:03
53
Hrubala Richard

60.
12:03
45
Halasz Ladislav

61.
12:04
144
Pšenčík Stanislav

62.
12:04
159
Slaná Alena

63.
12:05
58
Jánoš Mário

64.
12:06
181
Tajcnár Tomáš

65.
12:06
31
Galicz Karol

66.
12:07
107
Malý Jíři

67.
12:09
178
Šulcová Denisa

68.
12:13
76
Kirchner Robert

69.
12:13
160
Slomiany Lukasz

70.
12:13
163
Stankay Michal

71.
12:15
101
Lowczak Bartosz

72.
12:15
22
Draczkowski Piotr

73.
12:15
191
Vavák Michal

74.
12:16
173
Šnevajs Radomír

75.
12:16
199
Zelina Milan

76.
12:16
29
Faťun Pavol

77.
12:17
20
Dindoffer Rene

78.
12:18
134
Peles Martin

79.
12:18
119
Moškoř Martin

80.
12:21
60
Jaronski Jacek

81.
12:21
177
Šubert Pavel

82.
12:22
189
Turčan Jakub

83.
12:22
24
Drenková Viola

84.
12:22
38
Grubarek Dariusz

85.
12:22
169
Szlachtowski Andrzej

86.
12:22
186
Tokarčík Dušan

87.
12:22
117
Mikulecká Marcela

88.
12:22
19
Diko Ales

89.
12:23
154
Selucký Jíři

90.
12:25
43
Hajek Jan

91.
12:25
198
Zaťko Marek

92.
12:25
192
Vavruša Martin

93.
12:25
52
Hrabovský Anton

94.
12:25
115
Michelík Marek

95.
12:27
74
Kellner Filip

96.
12:29
136
Petrjánošová Silvia

97.
12:29
13
Bučko Ľubomír

98.
12:29
73
Kekeňák Ondrej

99.
12:29
34
Gažo Emil

100.
12:29
39
Grunert Adrian

101.
12:29
152
Sabol Juraj

102.
12:29
51
Horník Patrik

103.
12:29
91
Krivuš Michal

104.
12:29
16
Cuntala Martin

105.
12:29
187
Tripšanský Michal

106.
12:31
183
Tarkoš Marek

107.
12:31
126
Nesticky Daniel

108.
12:32
137
Pobjecky Juraj

109.
12:32
156
Siska Miroslav

110.
12:32
124
Naňo Adam

111.
12:32
164
Stolár Martin

112.
12:34
83
Koch Piotr

113.
12:34
155
Simo Jozef

114.
12:34
123
Nakládal Michal

115.
12:36
128
Ondas Radovan

116.
12:36
194
Vošček Jakub

117.
12:36
54
Hus Peter

118.
12:36
72
Kaniová Eliška

119.
12:38
35
Gembala Miroslav

120.
12:39
175
Štofaňák Marek

121.
12:39
57
Ivan Vladimír

122.
12:39
188
Trulíková Daniela

123.
12:40
122
Muller Jozef

124.
12:41
49
Hladík Josef

125.
12:42
70
Kalman Jozef

126.
12:42
148
Riša Ľuboš

127.
12:42
139
Pospíšil Daniel

128.
12:43
174
Šramko Ivan

129.
12:43
171
Šimková Barbora

130.
12:44
195
Wendler Viktor

131.
12:46
196
Wikarski Krzysztof

132.
12:48
210

133.
12:48
110
Matisko Peter

134.
12:48
103
Lučivjanská Dáša

135.
12:49
47
Hanus Miroslav

136.
12:49
208
Neupauer Marián

137.
12:49
79
Klím Tomáš

138.
12:49
170
Šimek Jiří

139.
12:49
113
Men Vladimír

140.
12:50
161
Slovák Tomáš

141.
12:51
182
Tarabura Szymon

142.
12:51
59
Januszkiewicz Michal

143.
12:53
165
Svoboda Tomáš

144.
12:54
132
Pastecki Marcin

145.
12:54
95
Lasyk Agnieszka

146.
12:54
96
Lasyk Maciej

147.
12:56
98
Lesaj Martin

148.
12:57
50
Hohendorff Jerzy

149.
12:57
80
Kmiecik Artur

150.
13:00
62
Jasiok Lumir

151.
13:00
42
Hájaš Imrich

152.
13:00
2
Bahelka Tomáš

153.
13:00
205
Tevláková Alena

154.
13:03
65
Jureňa Lukáš

155.
13:04
141
Pouš Richard

156.
13:04
25
Drgoň Michal

157.
13:07
108
Margetín Maroš

158.
13:07
190
Urban Tomáš

159.
13:08
9
Bistar Michal

160.
13:08
40
Grygar Jakub

161.
13:09
118
Mitz Peter

162.
13:09
207
Melcer Katarzyna

163.
13:09
142
Prčina Ivan

164.
13:10
23
Drbal Jan

165.
13:13
202
Kacko Michal

166.
13:16
82
Knížat Peter

167.
13:17
97
Lauko Denis

168.
13:19
99
Lipták Marek

169.
13:20
129
Ondrejkovic David

170.
13:23
114
Michalak Slawomir

171.
13:26
149
Rohanová Monika

172.
13:27
88
Kovács Jakub

173.
13:27
197
Zapart Tomasz

174.
13:28
157
Sivák Lukáš

DNF

12:03
207
Melcer Katarzyna

12:15
139
Pospíšil Daniel

12:30
159
Slaná Alena

14:00
155
Simo Jozef – [14:00:00] Skalnate pleso

14:27
113
Men Vladimír – [14:27:00] Skalnate pleso

K2 - Sliezsky dom

príchod

1.
10:23
100
Longauer Zdeno

2.
10:27
67
Kačmarčík Tomáš

3.
10:28
27
Durilla Michal

4.
10:28
46
Halasz Martin

5.
10:29
30
Fraňo Peter

6.
10:33
145
Rácz Štefan

7.
10:38
176
Štverák Lukáš

8.
10:38
180
Tabarka Ondřej

9.
10:38
92
Krzeminski Jerzy

10.
10:39
69
Kalman Peter

11.
10:40
204
Kovaľ Martin

12.
10:40
209
Kaľavský Július

13.
10:42
89
Kovařík Ondřej

14.
10:42
131
Orság Matej

15.
10:42
12
Brzoza Piotr

16.
10:42
125
Nedelka Dalibor

17.
10:45
179
Švolík Lukáš

18.
10:46
203
Michna Milan

19.
10:46
93
Kuncar David

20.
10:46
64
Jurečka Matúš

21.
10:48
87
Kouřil Jaroslav

22.
10:49
75
Kincl Petr

23.
10:49
48
Harašta Jozef

24.
10:50
26
Drozd Michal

25.
10:51
3
Bálint Martin

26.
10:51
201
Rajnoch Edvard

27.
10:54
6
Belak Lukas

28.
10:54
41
Habánek Peter

29.
10:54
184
Teplica Juraj

30.
10:57
28
Dvorštiak Dalibor

31.
10:57
172
Šlárko Gabriel

32.
10:58
147
Repta Michal

33.
10:58
193
Vidlička Marek

34.
10:58
17
Czekaj Maciej

35.
10:58
11
Blažek Peter

36.
10:58
14
Bukovinský Martin

37.
10:58
21
Dobrucký Štefan

38.
10:59
36
Gemeran Peter

39.
10:59
206
Ďurčo Dominik

40.
11:00
37
Geschnábel Pavol

41.
11:00
1
Alexandrov Vladimír

42.
11:01
121
Mücková Petra

43.
11:01
68
Káder Ladislav

44.
11:01
146
Radwan Krzysztof

45.
11:01
189
Turčan Jakub

46.
11:01
33
Gašiaková Lucia

47.
11:02
56
Chovanec Lukáš

48.
11:02
31
Galicz Karol

49.
11:03
94
Laffers Richard

50.
11:04
7
Belica Peter

51.
11:04
102
Lubosz Dariusz

52.
11:05
86
Košút Lukáš

53.
11:05
133
Pavel Viktor

54.
11:05
116
Mikuláš Radovan

55.
11:05
167
Szabo Tibor

56.
11:06
166
Sýkora Daniel

57.
11:06
135
Peterka Tomáš

58.
11:08
144
Pšenčík Stanislav

59.
11:08
45
Halasz Ladislav

60.
11:09
5
Bauch Petr

61.
11:09
77
Kissová Marína

62.
11:09
159
Slaná Alena

63.
11:10
8
Bičian Pavel

64.
11:10
90
Kriška Rastislav

65.
11:10
53
Hrubala Richard

66.
11:11
44
Hájek Jakub

67.
11:11
181
Tajcnár Tomáš

68.
11:11
130
Opozda Michał

69.
11:11
107
Malý Jíři

70.
11:13
134
Peles Martin

71.
11:16
186
Tokarčík Dušan

72.
11:17
191
Vavák Michal

73.
11:17
160
Slomiany Lukasz

74.
11:17
29
Faťun Pavol

75.
11:17
20
Dindoffer Rene

76.
11:17
154
Selucký Jíři

77.
11:17
178
Šulcová Denisa

78.
11:18
58
Jánoš Mário

79.
11:18
38
Grubarek Dariusz

80.
11:18
169
Szlachtowski Andrzej

81.
11:18
60
Jaronski Jacek

82.
11:18
119
Moškoř Martin

83.
11:19
163
Stankay Michal

84.
11:19
126
Nesticky Daniel

85.
11:19
106
Macko Juraj

86.
11:19
76
Kirchner Robert

87.
11:20
177
Šubert Pavel

88.
11:20
198
Zaťko Marek

89.
11:20
199
Zelina Milan

90.
11:20
139
Pospíšil Daniel

91.
11:21
187
Tripšanský Michal

92.
11:21
51
Horník Patrik

93.
11:22
173
Šnevajs Radomír

94.
11:22
22
Draczkowski Piotr

95.
11:22
101
Lowczak Bartosz

96.
11:22
43
Hajek Jan

97.
11:24
19
Diko Ales

98.
11:24
24
Drenková Viola

99.
11:24
74
Kellner Filip

100.
11:24
52
Hrabovský Anton

101.
11:25
115
Michelík Marek

102.
11:25
117
Mikulecká Marcela

103.
11:26
192
Vavruša Martin

104.
11:28
34
Gažo Emil

105.
11:28
39
Grunert Adrian

106.
11:28
183
Tarkoš Marek

107.
11:28
136
Petrjánošová Silvia

108.
11:28
13
Bučko Ľubomír

109.
11:29
137
Pobjecky Juraj

110.
11:29
152
Sabol Juraj

111.
11:29
128
Ondas Radovan

112.
11:29
175
Štofaňák Marek

113.
11:29
73
Kekeňák Ondrej

114.
11:30
54
Hus Peter

115.
11:30
91
Krivuš Michal

116.
11:30
124
Naňo Adam

117.
11:30
194
Vošček Jakub

118.
11:30
16
Cuntala Martin

119.
11:30
164
Stolár Martin

120.
11:30
155
Simo Jozef

121.
11:32
79
Klím Tomáš

122.
11:32
83
Koch Piotr

123.
11:32
207
Melcer Katarzyna

124.
11:32
49
Hladík Josef

125.
11:33
72
Kaniová Eliška

126.
11:34
57
Ivan Vladimír

127.
11:34
123
Nakládal Michal

128.
11:37
122
Muller Jozef

129.
11:37
185
Tišl Pavel

130.
11:37
188
Trulíková Daniela

131.
11:37
190
Urban Tomáš

132.
11:37
70
Kalman Jozef

133.
11:37
35
Gembala Miroslav

134.
11:37
156
Siska Miroslav

135.
11:40
174
Šramko Ivan

136.
11:40
148
Riša Ľuboš

137.
11:42
171
Šimková Barbora

138.
11:42
196
Wikarski Krzysztof

139.
11:43
170
Šimek Jiří

140.
11:44
161
Slovák Tomáš

141.
11:45
103
Lučivjanská Dáša

142.
11:45
142
Prčina Ivan

143.
11:45
195
Wendler Viktor

144.
11:45
110
Matisko Peter

145.
11:45
182
Tarabura Szymon

146.
11:45
59
Januszkiewicz Michal

147.
11:46
208
Neupauer Marián

148.
11:47
47
Hanus Miroslav

149.
11:48
113
Men Vladimír

150.
11:49
40
Grygar Jakub

151.
11:49
210

152.
11:50
132
Pastecki Marcin

153.
11:51
98
Lesaj Martin

154.
11:51
50
Hohendorff Jerzy

155.
11:52
62
Jasiok Lumir

156.
11:52
165
Svoboda Tomáš

157.
11:53
80
Kmiecik Artur

158.
11:54
202
Kacko Michal

159.
11:54
95
Lasyk Agnieszka

160.
11:54
96
Lasyk Maciej

161.
11:54
25
Drgoň Michal

162.
11:54
141
Pouš Richard

163.
11:55
118
Mitz Peter

164.
11:55
23
Drbal Jan

165.
11:56
42
Hájaš Imrich

166.
11:56
2
Bahelka Tomáš

167.
11:58
9
Bistar Michal

168.
11:59
205
Tevláková Alena

169.
12:02
97
Lauko Denis

170.
12:02
65
Jureňa Lukáš

171.
12:02
108
Margetín Maroš

172.
12:05
99
Lipták Marek

173.
12:06
197
Zapart Tomasz

174.
12:07
114
Michalak Slawomir

175.
12:09
82
Knížat Peter

176.
12:13
129
Ondrejkovic David

177.
12:13
88
Kovács Jakub

178.
12:17
157
Sivák Lukáš

179.
12:21
149
Rohanová Monika

180.
12:26
55
Hyclak Vlado

181.
12:28
84
Konderlová Tereza

182.
12:28
138
Polášková Pavlína

183.
12:31
78
Klepáč Martin

184.
12:31
150
Rýbařová Markéta

185.
12:36
66
Kaban Peter

186.
12:36
15
Capicikova Katarina

DNF

11:44
185
Tišl Pavel

11:58
106
Macko Juraj

K1 - Štrbské pleso

príchod

1.
08:44
27
Durilla Michal

2.
08:44
100
Longauer Zdeno

3.
08:44
30
Fraňo Peter

4.
08:44
46
Halasz Martin

5.
08:44
145
Rácz Štefan

6.
08:45
93
Kuncar David

7.
08:46
180
Tabarka Ondřej

8.
08:46
203
Michna Milan

9.
08:47
92
Krzeminski Jerzy

10.
08:47
26
Drozd Michal

11.
08:47
125
Nedelka Dalibor

12.
08:47
209
Kaľavský Július

13.
08:47
201
Rajnoch Edvard

14.
08:47
69
Kalman Peter

15.
08:47
12
Brzoza Piotr

16.
08:47
31
Galicz Karol

17.
08:48
131
Orság Matej

18.
08:48
89
Kovařík Ondřej

19.
08:48
17
Czekaj Maciej

20.
08:48
176
Štverák Lukáš

21.
08:48
87
Kouřil Jaroslav

22.
08:48
6
Belak Lukas

23.
08:49
86
Košút Lukáš

24.
08:50
179
Švolík Lukáš

25.
08:50
37
Geschnábel Pavol

26.
08:50
159
Slaná Alena

27.
08:50
14
Bukovinský Martin

28.
08:50
184
Teplica Juraj

29.
08:50
28
Dvorštiak Dalibor

30.
08:50
206
Ďurčo Dominik

31.
08:51
186
Tokarčík Dušan

32.
08:52
3
Bálint Martin

33.
08:52
172
Šlárko Gabriel

34.
08:52
146
Radwan Krzysztof

35.
08:52
48
Harašta Jozef

36.
08:53
41
Habánek Peter

37.
08:53
189
Turčan Jakub

38.
08:53
68
Káder Ladislav

39.
08:53
7
Belica Peter

40.
08:53
75
Kincl Petr

41.
08:53
94
Laffers Richard

42.
08:53
135
Peterka Tomáš

43.
08:53
38
Grubarek Dariusz

44.
08:53
169
Szlachtowski Andrzej

45.
08:53
64
Jurečka Matúš

46.
08:53
1
Alexandrov Vladimír

47.
08:53
21
Dobrucký Štefan

48.
08:53
147
Repta Michal

49.
08:53
36
Gemeran Peter

50.
08:53
53
Hrubala Richard

51.
08:54
126
Nesticky Daniel

52.
08:54
33
Gašiaková Lucia

53.
08:54
11
Blažek Peter

54.
08:54
45
Halasz Ladislav

55.
08:54
133
Pavel Viktor

56.
08:54
121
Mücková Petra

57.
08:54
102
Lubosz Dariusz

58.
08:54
193
Vidlička Marek

59.
08:54
167
Szabo Tibor

60.
08:54
119
Moškoř Martin

61.
08:54
191
Vavák Michal

62.
08:54
139
Pospíšil Daniel

63.
08:55
154
Selucký Jíři

64.
08:55
79
Klím Tomáš

65.
08:55
192
Vavruša Martin

66.
08:55
56
Chovanec Lukáš

67.
08:55
116
Mikuláš Radovan

68.
08:55
77
Kissová Marína

69.
08:55
134
Peles Martin

70.
08:55
178
Šulcová Denisa

71.
08:55
106
Macko Juraj

72.
08:55
29
Faťun Pavol

73.
08:55
20
Dindoffer Rene

74.
08:55
90
Kriška Rastislav

75.
08:55
185
Tišl Pavel

76.
08:55
187
Tripšanský Michal

77.
08:55
144
Pšenčík Stanislav

78.
08:56
166
Sýkora Daniel

79.
08:56
83
Koch Piotr

80.
08:56
130
Opozda Michał

81.
08:56
198
Zaťko Marek

82.
08:56
60
Jaronski Jacek

83.
08:56
51
Horník Patrik

84.
08:56
117
Mikulecká Marcela

85.
08:56
107
Malý Jíři

86.
08:56
44
Hájek Jakub

87.
08:56
141
Pouš Richard

88.
08:57
181
Tajcnár Tomáš

89.
08:57
177
Šubert Pavel

90.
08:57
208
Neupauer Marián

91.
08:57
160
Slomiany Lukasz

92.
08:57
136
Petrjánošová Silvia

93.
08:57
13
Bučko Ľubomír

94.
08:58
43
Hajek Jan

95.
08:58
74
Kellner Filip

96.
08:58
24
Drenková Viola

97.
08:58
128
Ondas Radovan

98.
08:58
190
Urban Tomáš

99.
08:58
202
Kacko Michal

100.
08:58
34
Gažo Emil

101.
08:58
39
Grunert Adrian

102.
08:58
8
Bičian Pavel

103.
08:58
137
Pobjecky Juraj

104.
08:58
170
Šimek Jiří

105.
08:58
5
Bauch Petr

106.
08:58
35
Gembala Miroslav

107.
08:58
40
Grygar Jakub

108.
08:59
175
Štofaňák Marek

109.
08:59
199
Zelina Milan

110.
08:59
155
Simo Jozef

111.
08:59
207
Melcer Katarzyna

112.
08:59
142
Prčina Ivan

113.
08:59
171
Šimková Barbora

114.
08:59
57
Ivan Vladimír

115.
09:00
152
Sabol Juraj

116.
09:00
58
Jánoš Mário

117.
09:00
173
Šnevajs Radomír

118.
09:00
76
Kirchner Robert

119.
09:00
52
Hrabovský Anton

120.
09:00
165
Svoboda Tomáš

121.
09:00
115
Michelík Marek

122.
09:00
19
Diko Ales

123.
09:00
9
Bistar Michal

124.
09:00
72
Kaniová Eliška

125.
09:01
194
Vošček Jakub

126.
09:01
54
Hus Peter

127.
09:01
161
Slovák Tomáš

128.
09:01
188
Trulíková Daniela

129.
09:01
123
Nakládal Michal

130.
09:01
163
Stankay Michal

131.
09:01
73
Kekeňák Ondrej

132.
09:01
101
Lowczak Bartosz

133.
09:01
22
Draczkowski Piotr

134.
09:02
174
Šramko Ivan

135.
09:02
49
Hladík Josef

136.
09:02
80
Kmiecik Artur

137.
09:02
109
Materný Michal

138.
09:02
183
Tarkoš Marek

139.
09:02
62
Jasiok Lumir

140.
09:02
59
Januszkiewicz Michal

141.
09:02
182
Tarabura Szymon

142.
09:02
132
Pastecki Marcin

143.
09:03
82
Knížat Peter

144.
09:03
122
Muller Jozef

145.
09:04
118
Mitz Peter

146.
09:04
156
Siska Miroslav

147.
09:04
55
Hyclak Vlado

148.
09:04
124
Naňo Adam

149.
09:04
164
Stolár Martin

150.
09:04
98
Lesaj Martin

151.
09:04
196
Wikarski Krzysztof

152.
09:05
25
Drgoň Michal

153.
09:05
23
Drbal Jan

154.
09:05
110
Matisko Peter

155.
09:05
113
Men Vladimír

156.
09:06
103
Lučivjanská Dáša

157.
09:06
148
Riša Ľuboš

158.
09:06
47
Hanus Miroslav

159.
09:06
210

160.
09:06
114
Michalak Slawomir

161.
09:07
197
Zapart Tomasz

162.
09:07
91
Krivuš Michal

163.
09:07
95
Lasyk Agnieszka

164.
09:07
96
Lasyk Maciej

165.
09:07
70
Kalman Jozef

166.
09:07
99
Lipták Marek

167.
09:07
16
Cuntala Martin

168.
09:08
97
Lauko Denis

169.
09:08
195
Wendler Viktor

170.
09:08
50
Hohendorff Jerzy

171.
09:09
88
Kovács Jakub

172.
09:09
157
Sivák Lukáš

173.
09:10
84
Konderlová Tereza

174.
09:11
2
Bahelka Tomáš

175.
09:11
105
Lysák Radim

176.
09:11
205
Tevláková Alena

177.
09:11
149
Rohanová Monika

178.
09:11
42
Hájaš Imrich

179.
09:12
65
Jureňa Lukáš

180.
09:12
108
Margetín Maroš

181.
09:12
78
Klepáč Martin

182.
09:14
129
Ondrejkovic David

183.
09:14
150
Rýbařová Markéta

184.
09:17
138
Polášková Pavlína

185.
09:20
15
Capicikova Katarina

186.
09:20
66
Kaban Peter

DNF

11:42
109
Materný Michal – [11:42:00] ukoncenie na Popradskom plese

Diskusné fórum
Tatranská šelma Ultra 2016 – minúta po minúte 26/07/17 22:10 2 príspevky
Najnovšie články v sekcii
 
Rozhovor Pomedzi ultratraily behať veľmi nestíham Peter Gemeran je aktuálny mužský víťaz celoročnej ligy Slovak Ultra Trail. V závere predvlaňajšej sezóny sa postavil na debnu Prešporského ultra trailu, na ktorom s výborným časom 11:12:01 obsadil 3. miesto. V decembri uplynulého roku sa mu už po … » viac 11/01/19 Júlia Batmendijnová Rozhovory
Príbeh Ťažký život Orga Zase som Org. Hmmmm – ja viem, slušne po slovensky sa to povie organizátor. Ale keďže chcem byť v kontakte s mladšou generáciou, teda keď chcem byť -in- tak som Org. No organizátor znie ... » viac 31/12/18 Vladimír Popluhár Príbehy
Rozhovor Najlepšia pre mňa neznamená byť prvá, ale dať zo seba všetko Soňa Kopčoková je novopečená víťazka Slovak Ultra Trail ligy. Na slovenskej ultratrailovej scéne však neslávi svoj prvý úspech. Už minulý rok si na Krížnej Krížom Krážom ... » viac 17/12/18 Júlia Batmendijnová Rozhovory
Najnovšie články autora
 
Pozvánka Andrejcová vertikal 2017 už čoskoro Andrejcová vertikal ale ľudovo "výbeh na Andrejcovú" sú otvorené jednodňové preteky pre širokú behajúcu i do kopca kráčajúcu verejnosť podľa určených kategórií. Trasa pretekov vedie z centra obce Pohorelá po modro značenom turistickom … » viac 02/10/17 Redakcia Správy
Reportáž Javornícka stovka – minúta po minúte Dnes o 7:30 odštartoval v Čadci na Námestí slobody 4. ročník ultra trailu a diaľkového pochodu Javornícka stovka. Podujatie predstavuje možnosť vyskúšať si svoju vytrvalosť na ... » viac 08/10/16 Redakcia Reportáže
Reportáž Rýchlik Zoška – Bratislava: minúta po minúte Rýchlik Zoška – Bratislava vznikol v roku 2013 s cieľom spojiť bežeckú a turistickú komunitu, ako aj milovníkov krás tohoto západoslovenského pohoria. Výnimočnosť podujatia spočíva ... » viac 03/09/16 Redakcia Reportáže
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Vriace fórum RSS vriaceho fóra
Tatranská šelma Ultra 2016 – minúta po minúte 26/07/17 22:10 2 príspevky
Verzia pre tlač
  • text  fakty  fotky  

0.6