Konečné výsledky pretekov Malofatranská stovka 2017

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoK1
Stará dolina (Vrátna)
11. km
K2
Sedlo Medziholie
23. km
K3
Chata pod Chlebom
31. km
K4
Chata Kľačianska Magura
44. km
K5
Lipovec
52. km
K6
Martinské hole (Rotunda)
64. km
K7
Svitačova dolina (Kuneradský zámok)
74. km
K8
Sedlo pod Hnilickou Kýčerou
83. km
K9
Fačkovské sedlo
105. km
Celkový čas
od štartu
1001MF100Roman Babulic08:1710:3112:3014:5116:0618:4720:3202:14:1520:14:15
1002MF100Zbyněk BajtekBezeckepotulky/Zbynovar08:2310:5713:2216:0217:3621:0923:4007:05:1225:05:12
1003MF100Anton BelianskýKST Veľké Uherce07:5009:4911:4214:0215:3518:5321:1423:2703:18:3621:18:36
1004MF100Petr Bílýseniortour200008:0310:2912:3014:4916:1919:0220:4403:12:2321:12:23
1005MF100Karel BláhaiThinkBeer08:1510:3813:0015:4217:1221:0623:3102:4307:16:4725:16:47
1006MF100Renata BłasiakPrzewodnik Beskidzki08:2811:1413:5317:0218:3222:3301:0103:3008:59:2126:59:21
1007MF100Jaroslav Boráň08:0810:2412:2314:4415:5619:0420:5723:0703:11:0021:11:00
1008MF100Peter BrestovanskýTrilkinson07:4809:5611:4814:0815:1519:5101:57:2619:57:26
1009MF100Ľubomír BučkoKite Spirit08:1610:3412:5617:0423:1707:16:1125:16:11
1010MF100Bohumír Bušo09:0711:2513:3817:4021:2023:5102:2606:40:1424:40:14
1012MF100Michal DemeterTJ Partizán 08:2210:3712:4715:2916:5520:1122:3401:1506:33:0424:33:04
1013MF100Adam DersiewiczKlub Wysokogórski Gliwice08:0510:3212:4216:1919:1820:5702:40:2020:40:20
1014MF100Martin DingaHasiči Bratislava07:4809:4811:4314:0915:2018:4921:0023:2203:08:3221:08:32
1015MF100Lucia DobruckáHK Direct Bytča07:5209:5611:4713:5615:0317:4819:3201:16:2819:16:28
1016MF100Sebastián Dráb08:3411:1514:07
14:40 DNF
1018MF100Milan Dubeň08:1910:4513:1417:43
17:45 DNF
1019MF100Vladimír DudlákOZ Mórica Beňovského09:39 DNF 12:3115:3819:2621:1702:1905:2713:42:08
1020MF100Matej Duman08:1710:2812:2414:4416:0319:0221:0623:2703:09:3321:09:33
1022MF100(nevieme meno)13:4617:1018:43
18:44 DNF
1023MF100Filip Faron08:2611:0013:1716:2618:2021:5500:5503:4608:38:5826:38:58
1024MF100Jaroslav Feliński08:1710:3812:4516:3219:3522:1200:3905:17:3723:17:37
1025MF100Rostislav Fírek09:48 DNF
1026MF100Marián Fontány
1027MF100Róbert FrohnGE-TRA Liberec07:3309:1310:4812:3913:3516:0517:4619:5223:25:5817:25:58
1028MF100Branisav Gajdoš08:0910:4013:0017:0720:2522:4005:50:5923:50:59
1029MF100Boris Gašpar08:1311:1513:1616:2121:1002:24:0720:24:07
1030MF100Peter Gemeran07:4509:5012:0014:1715:2118:4920:4302:42:5720:42:57
1031MF100Silvia Glesková09:35 DNF 12:2915:3719:2621:1702:1905:2613:42:04
1032MF100Miluše GombalováTianDe09:0112:1915:0119:5523:3302:1705:1009:32:0527:32:05
1034MF100Jan Guban08:4011:0213:1417:3921:2723:5007:10:4925:10:49
1035MF100Jan Halfar08:0810:2812:3114:5216:19
16:20 DNF
1036MF100Jozef HarčaríkFričkovce07:3709:1712:3713:3115:5117:2119:0421:54:5715:54:57
1037MF100Maroš Harenčákwww.skialpshop.com07:4609:4011:1413:1014:0817:4519:2622:33:1316:33:13
1038MF100Roman HarvaníkSkleroklub09:0812:3515:3219:2621:30
1039MF100Marián HlavačkaSkleroklub09:0810:51
13:08 DNF
1040MF100Dalimil HotaNVPP Třinec/Dalkovepochody.cz08:1010:2412:1714:1915:2618:1219:4901:16:3219:16:32
1041MF100Radek Hrabčák08:0710:3212:3616:2319:2821:2102:56:5520:56:55
1042MF100Anton HrabovskýCrossCountryClub Rača08:1510:2812:4816:4719:4821:4203:46:4921:46:49
1043MF100Patrik HrotekDohory.sk07:3609:3411:1913:1014:1616:5718:2920:2023:49:4617:49:46
1044MF100Richard Hrubala08:2010:4212:5216:3319:4821:4204:52:2222:52:22
1045MF100Zdeněk HruškaRunSport Team07:3310:4312:2613:2115:2716:4221:08:2915:08:29
1046MF100Veronika HudecováLiptovský Hrádok08:1710:3812:5915:3116:5520:1422:4101:1506:33:0024:33:00
1047MF100Radek ChrobákJAPA Sport07:3209:1310:3712:1513:0415:1416:2120:34:0814:34:08
1048MF100Jiří JadamusHO Mosty08:0410:1011:5914:1415:3319:1021:0605:20:3223:20:32
1049MF100Vladimír JakubecKst Clara08:1910:3112:3114:4415:5618:5020:3502:41:4020:41:40
1050MF100Katarína Janechová09:32 DNF
1051MF100Marzka Janerka MoronDziabnięci08:1710:3412:3614:5816:1019:0721:0223:1903:14:0121:14:01
1052MF100Tomáš JaníkSpona Teplice09:1712:2215:2321:1202:1705:3412:56:0230:56:02
1053MF100Stanislav Januška08:4511:3614:1917:3819:3923:4002:5105:5611:17:4829:17:48
1054MF100Tomáš KačmarčíkINOV8 Cz&Sk Team07:3709:1510:3712:1313:0115:1716:3520:44:1414:44:14
1055MF100Martin Kapitulík08:5311:3213:5616:4518:2000:5508:38:5226:38:52
1056MF100Viktor KarcolDHZ Zázrivá09:0012:1914:23 DNF
1057MF100Jakub KarčSK Babice07:5510:0412:0414:3615:5019:1921:0903:58:2521:58:25
1058MF100Filip KellnerAlpin klub Prievidza08:1710:4212:5216:3821:4203:46:5421:46:54
1059MF100Istvan Kiss07:5409:5711:3413:2614:3316:4818:1919:5722:58:1316:58:13
1060MF100Igor Klobučníkkornspitz team07:5009:4711:3413:3614:3917:1718:5820:5900:17:4918:17:49
1061MF100Jaroslav KováčZSE RUN08:2611:0713:4416:4618:0900:1002:4506:35:5624:35:56
1062MF100Juraj Krivuš07:5309:5711:4713:5214:5817:4519:2801:08:0219:08:02
1064MF100Martin KušnierFatranski vlci08:4911:2113:3817:4521:1023:3706:46:1124:46:11
1065MF100Marek LacheraW pogoni za duchem08:3211:0013:1416:55
17:18 DNF
1066MF100Piotr Lejaarch ARQ07:5110:0112:0314:1315:2718:4120:4903:14:1721:14:17
1068MF100Juraj Macakbernosport07:4409:3911:2413:1914:1516:5418:2920:2023:49:5017:49:50
1070MF100Ilya Marchuk07:4109:2510:5412:3313:2115:2816:5518:4221:29:0515:29:05
1071MF100Ivan Martynek08:5111:5014:4218:0620:0201:22
1072MF100Peter Mazán08:1010:2412:2214:4315:5119:0121:1123:3204:01:3922:01:39
1074MF100Matej Miklánek08:1710:3212:4015:3116:5920:1422:4106:01:1924:01:19
1076MF100Marek Moravec08:1510:3212:4115:0016:0519:0220:5223:2704:39:1122:39:11
1078MF100Petr NedjalkovPetr Nedjalkov09:2012:2115:4519:2521:3002:28
1080MF100Daniel Neštický08:2010:4212:5216:3619:5321:4900:2404:52:1822:52:18
1081MF100Vladimír NosáľFatranskí vlci07:5809:5711:5113:5615:0119:2801:08:0519:08:05
1082MF100Bronislav Novák07:5109:4711:3413:3614:3917:1718:5820:5900:29:5818:29:58
1083MF100Peter OravecTrixbike08:2710:5613:1417:1620:3122:4005:49:0023:49:00
1084MF100Mirosław OstrowskiPrzewodnik Beskidzki08:2611:1513:5317:0218:3222:3301:0103:3108:59:2526:59:25
1085MF100Aleš PalásekPaldové08:0310:3012:4217:0720:5023:1807:08:3925:08:39
1086MF100Emil PáleníkBK Pyxida08:1510:2912:3014:5116:0719:1021:0823:1503:10:5821:10:58
1087MF100Márius PaligaLiga Lanovka08:4511:2413:4218:0421:4400:2403:0107:50:2225:50:22
1088MF100Radka Paulinyová08:2811:0013:1416:0117:4321:0823:3707:38:3125:38:31
1089MF100Aleš PazdzioraLightBIKE08:1510:3812:4415:0116:1219:1221:1123:2803:58:2721:58:27
1090MF100Silvia PetrjánošováOutdoor Guide Bratislava08:5111:5513:08 DNF
1091MF100Viyaleta PiatrouskayaInov8 Team Polska07:4609:3911:2913:2614:1716:4218:0819:5623:23:2717:23:27
1092MF100Ondřej PlašilHO Rač09:1812:1815:0718:1519:4923:3302:1709:32:3027:32:30
1094MF100Marián PtákBS Tatran Turany07:5910:0812:0114:2915:4019:1221:0803:18:1021:18:10
1096MF100Vojtěch RichterWind Team09:2215:4519:2821:2802:1805:53
1097MF100Michal RusniokCapital Refractories08:0410:1011:5914:1415:3319:1021:0605:20:3623:20:36
1098MF100Martin SekérZSE RUN07:4809:5611:4814:0815:1418:1219:5101:57:2319:57:23
1099MF100Jerzy Sokulski09:55 DNF
1100MF100Ondřej Spálenka08:3511:1713:4316:4017:5922:3501:3704:2810:42:0328:42:03
1101MF100Jan StískalEkora08:1410:3212:4416:2219:4822:1000:3804:58:3722:58:37
1103MF100Michal Svedek08:0810:3112:3114:5116:0619:0121:0123:1503:11:0321:11:03
1104MF100Łukasz Szczotka08:3611:1713:4616:2917:4820:5622:5905:47:2923:47:29
1105MF100Blanka Šafránková09:2212:3415:4519:2821:2802:1705:5309:07
1106MF100Jan Šettner08:1710:3912:5116:4722:3401:1506:32:5624:32:56
1107MF100Petra ŠevčíkováX-Trail Orlová07:5409:5311:4513:5615:0020:3503:07:4721:07:47
1108MF100František ŠmihálSummit4you08:2811:0013:1417:4321:0823:3707:38:3325:38:33
1109MF100Radomír ŠnevajsKHB Radegast08:1110:2512:2214:4015:5018:4320:30
1110MF100Andrej ŠoltýsLuxurio07:5309:5611:4814:1015:1718:1320:0102:24:1720:24:17
1111MF100Michal ŠrancBody Beat Workout08:0810:2912:2215:3718:1320:0601:57:2919:57:29
1112MF100David Štěpánopen-sport.cz07:3609:2110:5912:5413:5016:4118:0919:5522:58:0816:58:08
1113MF100Tomáš Štverák07:3709:1810:5312:3613:2717:0319:0121:54:5915:54:59
1114MF100Adam Šumník08:3411:1613:3518:2021:5400:5508:38:5326:38:53
1115MF100Milan Šusta08:1410:2812:3114:5916:1819:1821:0104:39:1822:39:18
1116MF100Roman Tomiczek07:5009:5311:4714:0215:1518:2220:59
20:59 DNF
1117MF100Jan Týče08:1110:2512:2314:5216:1019:1121:0623:2003:04:2121:04:21
1118MF100Jakub Uherek07:3709:1510:4412:2313:1015:1616:2620:17:3814:17:38
1119MF100Martin UrbaníkSTEFANIKTRAIL.SK08:2510:5613:17
13:58 DNF
1121MF100Jozef VeverkaJVUT08:1710:4413:1117:4421:1023:3706:45:4224:45:42
1122MF100Daniel Vlach08:0810:2712:3816:42
1123MF100Pavla VoborníkováPSK Olymp Praha08:4812:2915:0718:1519:5223:4802:5111:17:4429:17:44
1124MF100Tadeáš VyvíjalSanasport07:3309:1310:3812:1713:1115:1716:4221:08:3115:08:31
1125MF100Milena Witecka09:1712:3016:0522:08
22:22 DNF
1126MF100Tomáš ZaplatílekStovka Podkrkonoším08:0110:0911:5814:1315:23
15:34 DNF
1127MF100Vladislav Kádner08:1610:3012:3214:5016:0518:4920:3702:44:2620:44:26
1128MF100Eva Zborníkova08:4711:5014:2317:1518:3922:3300:5008:24:2226:24:22
1129MF100Marie ZelenáALPSPORT CZ07:5309:5811:5514:1315:59
16:00 DNF
1130MF100Ondřej ZobačBěžecký klub Brno08:0710:2112:1715:3818:4220:3002:27:0820:27:08
1131MF100Milan Žiak08:2411:0013:1916:1417:5921:4400:5809:31:3027:31:30
1133MF100Jana ŽuffováŠK Oravaman08:1210:3312:3716:2019:2621:1805:20:4823:20:48
1134MF100Martin ČernýRun for Fun08:1310:3712:3816:2019:1321:0523:2103:08:2121:08:21
1135MF100Rafał KożuchRedLineTeam07:4709:4011:3013:3414:5117:2919:1200:23:3518:23:35
1136MF100Vít OtevřelSalomon Suunto07:3309:1310:3812:1513:0715:0816:1920:09:4314:09:43
1137MF100Maroš FančovičNaháč08:4011:1513:4117:5621:2723:5007:10:5425:10:54
1138MF100Dušan Miezga08:4411:3614:1617:3819:3802:5105:5411:16:0929:16:09
5001štafetaSilvester Pastucha
Lukáš Dzurenda
07:4209:2911:0612:5413:4815:4217:0021:29:2415:29:24
5003štafetaMarek Rudinský
Michal Šimko
Atleti BS, New-wave multisport08:1210:2812:3816:2419:5401:29:3619:29:36
5004štafetaTomáš Obrtáč
Lýdia Závodská
08:4911:5215:2220:3722:5300:3802:3605:59:2123:59:21
5005štafetaMartin Filo
Lukáš Kalanka
Martin08:2210:4012:5016:5018:5520:3022:2801:46:2919:46:29
5006štafetaMartin Halász
Ladislav Halász
07:3309:0710:3012:0112:4214:3315:4119:49:1913:49:19
5007štafetaTomáš Tajcnár
Milan Zelina
ŠK PKF07:5310:0012:0814:1915:2917:2418:5123:18:0017:18:00
5008štafetaLukáš Ondrášek
Júlia Balážová
Horal Rýmařov07:3310:4212:3413:3316:0217:4519:4823:32:1617:32:16
5009štafetaŁukasz Zdanowski
Przemysław Barnowski
07:2909:0610:3012:0112:4414:4416:0020:29:0714:29:07
5010štafetaDavid Nádeníček
Věra Vystrčilová
KESBUK, Fyziorun07:4809:4211:3113:3414:3616:3217:5219:4122:48:2516:48:25
5011štafetaMartin Babej
Martin Roll
Chata Kľačianska Magura, Lenovo08:4811:5315:0718:3120:3523:0701:1903:5408:21:4726:21:47
5012štafetaMichal Líška
Richard Pilnik
08:5011:2814:0817:1218:4120:4922:4205:05:1623:05:16
5014štafetaJán Jurík
Martin Dávid
CK Machulince08:1210:2812:4216:5018:5320:2322:2601:46:2319:46:23
5015štafetaRoman Petrikovič
Milan Petrikovič
MK Tvrdošín07:4809:4211:4214:0315:3518:3220:1003:06:1521:06:15
5016štafetaAndrea Elischerová
Ján Elischer
08:3611:2013:2818:1220:0121:1802:24:0520:24:05
5017štafetaMichał Salamaga
Marcin Dulęba
Biegnę,żeby Bartek mógł biegać07:3909:2711:1813:2114:2016:4618:0322:40:5516:40:55
5018štafetaMichal Staš
Jiří Fluksa
Beskydšťí nomádi07:4809:5211:5314:0715:2017:1518:3523:35:2417:35:24
5019štafetaSlavomír Slezák
Branislav Mišovič
NeverEndingRunners07:4709:4111:5014:1315:2618:0819:4902:33:0420:33:04
5020štafetaPawel Jakubczyk
Maciej Zaczek
Brzeczyszczykiewicz Chrzaszczyzewoszyce, CKBabcie08:0610:0712:0914:1215:1117:0018:0922:01:2416:01:24
5021štafetaBohumil Uhrin
Jakub Jando
Slovnaft a.s.08:3510:5913:0116:2218:1519:2323:21:5017:21:50
5022štafetaMatej Šmehyl
Emanuel Maťaš
08:1110:2812:4816:3018:4320:4903:12:2821:12:28
5023MF50Marián KoniarČadca08:2010:4312:5516:33
5024MF50Kristína ChmelkováMontura CzechTeam + Svět Běhu08:1210:2112:2614:4415:51
5025MF50Kristína SkupieňováRocktechnik07:5009:4911:3413:2614:17
5026MF50Artur MorońCrossfit Południe08:1710:3712:4816:46
5027MF50Rudolf KapustaJasenská dolina08:0810:2412:1715:44
5501MF50Mária Adamcová08:0810:3613:1817:46
5502MF50Martin Albrecht07:5610:0912:0914:2615:35
5503MF50Pavol Albrecht08:4611:3914:1617:0818:38
5504MF50Magdalena Bieńsklepbiegowy.com08:1610:3412:5016:24
5505MF50Tomáš Borčin07:4309:3911:2113:0213:50
5506MF50Michal Bureš09:2212:3416:0521:47
5508MF50Roman Čičvák09:35 DNF
5509MF50Vladimír Čvartinský07:3709:2111:0012:5413:54
5510MF50Lukáš Hladký07:5610:0811:5914:1815:30
5511MF50Lenka Hrušková08:1711:2714:1117:4020:00
5513MF50Jaroslav JaníčekTriPé Liptov08:0310:1412:0815:41
5514MF50Valéria Jurkovská09:35 DNF
5515MF50Peter Knížatbernosport.sk08:1510:2912:3014:5015:48
5516MF50Rudolf Kopčok08:4511:3314:0917:1319:11
5517MF50Soňa Kopčoková08:4811:3314:1017:1319:00
5518MF50Barbora Mazáková08:1510:3512:4015:0016:12
5519MF50Michaela Minaříková09:2212:3515:4921:54
5520MF50Marek PetrášNitRUNčania07:06 DNF
5521MF50Karel PodolákX-TRAIL Orlová09:0112:3215:3719:2521:29
5523MF50Ivan Prčina08:54
08:55 DNF
5524MF50Katarína RévayováBodka Team08:5111:5214:3117:5419:26
5527MF50Marián Šudý12:49
5528MF50Jindřich Šváček08:4511:2813:5316:4418:10
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Práve nás číta 1436 ľudí
0.7