Konečné výsledky pretekov Malofatranská stovka 2017

Štart: 1. 7. 2017 6:00  •  Limit: 2. 7. 2017 14:00

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekov, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoŠtátK1
Stará dolina (Vrátna)
11. km
K2
Sedlo Medziholie
23. km
K3
Chata pod Chlebom
31. km
K4
Chata Kľačianska Magura
44. km
K5
Lipovec
52. km
K6
Martinské hole (Rotunda)
64. km
K7
Svitačova dolina (Kuneradský zámok)
74. km
K8
Sedlo pod Hnilickou Kýčerou
83. km
K9
Fačkovské sedlo
105. km
Celkový čas
od štartu
Rank
celkovo
Rank
v kategórii
1001MF100Roman Babulic08:1710:3112:3014:5116:0618:4720:3202:14:1520:14:154027
1002MF100Zbyněk BajtekBezeckepotulky/Zbynovar08:2310:5713:2216:0217:3621:0923:4007:05:1225:05:129374
1003MF100Anton BelianskýKST Veľké Uherce07:5009:4911:4214:0215:3518:5321:1423:2703:18:3621:18:366548
1004MF100Petr Bílýseniortour200008:0310:2912:3014:4916:1919:0220:4403:12:2321:12:236044
1005MF100Karel BláhaiThinkBeer08:1510:3813:0015:4217:1221:0623:3102:4307:16:4725:16:479879
1006MF100Renata BłasiakPrzewodnik Beskidzki08:2811:1413:5317:0218:3222:3301:0103:3008:59:2126:59:2110787
1007MF100Jaroslav Boráň08:0810:2412:2314:4415:5619:0420:5723:0703:11:0021:11:005842
1008MF100Peter BrestovanskýTrilkinson07:4809:5611:4814:0815:1519:5101:57:2619:57:263825
1009MF100Ľubomír BučkoKite Spirit08:1610:3412:5617:0423:1707:16:1125:16:119778
1010MF100Bohumír Bušo09:0711:2513:3817:4021:2023:5102:2606:40:1424:40:149071
1012MF100Michal DemeterTJ Partizán 08:2210:3712:4715:2916:5520:1122:3401:1506:33:0424:33:048869
1013MF100Adam DersiewiczKlub Wysokogórski Gliwice08:0510:3212:4216:1919:1820:5702:40:2020:40:204631
1014MF100Martin DingaHasiči Bratislava07:4809:4811:4314:0915:2018:4921:0023:2203:08:3221:08:325539
1015MF100Lucia DobruckáHK Direct Bytča07:5209:5611:4713:5615:0317:4819:3201:16:2819:16:283222
1016MF100Sebastián Dráb08:3411:1514:07
14:40 DNF
1018MF100Milan Dubeň08:1910:4513:1417:43
17:45 DNF
1019MF100Vladimír DudlákOZ Mórica Beňovského09:39 DNF 12:3115:3819:2621:1702:1905:2713:42:08
1020MF100Matej Duman08:1710:2812:2414:4416:0319:0221:0623:2703:09:3321:09:335640
1022MF100(nevieme meno)13:4617:1018:43
18:44 DNF
1023MF100Filip Faron08:2611:0013:1716:2618:2021:5500:5503:4608:38:5826:38:5810686
1024MF100Jaroslav Feliński08:1710:3812:4516:3219:3522:1200:3905:17:3723:17:377759
1025MF100Rostislav Fírek09:48 DNF
1026MF100Marián Fontány
1027MF100Róbert FrohnGE-TRA Liberec07:3309:1310:4812:3913:3516:0517:4619:5223:25:5817:25:582214
1028MF100Branisav Gajdoš08:0910:4013:0017:0720:2522:4005:50:5923:50:598365
1029MF100Boris Gašpar08:1311:1513:1616:2121:1002:24:0720:24:074228
1030MF100Peter Gemeran07:4509:5012:0014:1715:2118:4920:4302:42:5720:42:574833
1031MF100Silvia Glesková09:35 DNF 12:2915:3719:2621:1702:1905:2613:42:04
1032MF100Miluše GombalováTianDe09:0112:1915:0119:5523:3302:1705:1009:32:0527:32:0511090
1034MF100Jan Guban08:4011:0213:1417:3921:2723:5007:10:4925:10:499576
1035MF100Jan Halfar08:0810:2812:3114:5216:19
16:20 DNF
1036MF100Jozef HarčaríkFričkovce07:3709:1712:3713:3115:5117:2119:0421:54:5715:54:57118
1037MF100Maroš Harenčákwww.skialpshop.com07:4609:4011:1413:1014:0817:4519:2622:33:1316:33:131410
1038MF100Roman HarvaníkSkleroklub09:0812:3515:3219:2621:30
1039MF100Marián HlavačkaSkleroklub09:0810:51
13:08 DNF
1040MF100Dalimil HotaNVPP Třinec/Dalkovepochody.cz08:1010:2412:1714:1915:2618:1219:4901:16:3219:16:323323
1041MF100Radek Hrabčák08:0710:3212:3616:2319:2821:2102:56:5520:56:555035
1042MF100Anton HrabovskýCrossCountryClub Rača08:1510:2812:4816:4719:4821:4203:46:4921:46:496649
1043MF100Patrik HrotekDohory.sk07:3609:3411:1913:1014:1616:5718:2920:2023:49:4617:49:462515
1044MF100Richard Hrubala08:2010:4212:5216:3319:4821:4204:52:2222:52:227457
1045MF100Zdeněk HruškaRunSport Team07:3310:4312:2613:2115:2716:4221:08:2915:08:2975
1046MF100Veronika HudecováLiptovský Hrádok08:1710:3812:5915:3116:5520:1422:4101:1506:33:0024:33:008768
1047MF100Radek ChrobákJAPA Sport07:3209:1310:3712:1513:0415:1416:2120:34:0814:34:0853
1048MF100Jiří JadamusHO Mosty08:0410:1011:5914:1415:3319:1021:0605:20:3223:20:327860
1049MF100Vladimír JakubecKst Clara08:1910:3112:3114:4415:5618:5020:3502:41:4020:41:404732
1050MF100Katarína Janechová09:32 DNF
1051MF100Marzka Janerka MoronDziabnięci08:1710:3412:3614:5816:1019:0721:0223:1903:14:0121:14:016245
1052MF100Tomáš JaníkSpona Teplice09:1712:2215:2321:1202:1705:3412:56:0230:56:0211696
1053MF100Stanislav Januška08:4511:3614:1917:3819:3923:4002:5105:5611:17:4829:17:4811595
1054MF100Tomáš KačmarčíkINOV8 Cz&Sk Team07:3709:1510:3712:1313:0115:1716:3520:44:1414:44:1464
1055MF100Martin Kapitulík08:5311:3213:5616:4518:2000:5508:38:5226:38:5210484
1056MF100Viktor KarcolDHZ Zázrivá09:0012:1914:23 DNF
1057MF100Jakub KarčSK Babice07:5510:0412:0414:3615:5019:1921:0903:58:2521:58:256851
1058MF100Filip KellnerAlpin klub Prievidza08:1710:4212:5216:3821:4203:46:5421:46:546750
1059MF100Istvan Kiss07:5409:5711:3413:2614:3316:4818:1919:5722:58:1316:58:131812
1060MF100Igor Klobučníkkornspitz team07:5009:4711:3413:3614:3917:1718:5820:5900:17:4918:17:492717
1061MF100Jaroslav KováčZSE RUN08:2611:0713:4416:4618:0900:1002:4506:35:5624:35:568970
1062MF100Juraj Krivuš07:5309:5711:4713:5214:5817:4519:2801:08:0219:08:023020
1064MF100Martin KušnierFatranski vlci08:4911:2113:3817:4521:1023:3706:46:1124:46:119273
1065MF100Marek LacheraW pogoni za duchem08:3211:0013:1416:55
17:18 DNF
1066MF100Piotr Lejaarch ARQ07:5110:0112:0314:1315:2718:4120:4903:14:1721:14:176346
1068MF100Juraj Macakbernosport07:4409:3911:2413:1914:1516:5418:2920:2023:49:5017:49:502616
1070MF100Ilya Marchuk07:4109:2510:5412:3313:2115:2816:5518:4221:29:0515:29:0597
1071MF100Ivan Martynek08:5111:5014:4218:0620:0201:22
1072MF100Peter Mazán08:1010:2412:2214:4315:5119:0121:1123:3204:01:3922:01:397053
1074MF100Matej Miklánek08:1710:3212:4015:3116:5920:1422:4106:01:1924:01:198566
1076MF100Marek Moravec08:1510:3212:4115:0016:0519:0220:5223:2704:39:1122:39:117154
1078MF100Petr NedjalkovPetr Nedjalkov09:2012:2115:4519:2521:3002:28
1080MF100Daniel Neštický08:2010:4212:5216:3619:5321:4900:2404:52:1822:52:187356
1081MF100Vladimír NosáľFatranskí vlci07:5809:5711:5113:5615:0119:2801:08:0519:08:053121
1082MF100Bronislav Novák07:5109:4711:3413:3614:3917:1718:5820:5900:29:5818:29:582919
1083MF100Peter OravecTrixbike08:2710:5613:1417:1620:3122:4005:49:0023:49:008264
1084MF100Mirosław OstrowskiPrzewodnik Beskidzki08:2611:1513:5317:0218:3222:3301:0103:3108:59:2526:59:2510888
1085MF100Aleš PalásekPaldové08:0310:3012:4217:0720:5023:1807:08:3925:08:399475
1086MF100Emil PáleníkBK Pyxida08:1510:2912:3014:5116:0719:1021:0823:1503:10:5821:10:585741
1087MF100Márius PaligaLiga Lanovka08:4511:2413:4218:0421:4400:2403:0107:50:2225:50:2210182
1088MF100Radka Paulinyová08:2811:0013:1416:0117:4321:0823:3707:38:3125:38:319980
1089MF100Aleš PazdzioraLightBIKE08:1510:3812:4415:0116:1219:1221:1123:2803:58:2721:58:276952
1090MF100Silvia PetrjánošováOutdoor Guide Bratislava08:5111:5513:08 DNF
1091MF100Viyaleta PiatrouskayaInov8 Team Polska07:4609:3911:2913:2614:1716:4218:0819:5623:23:2717:23:272113
1092MF100Ondřej PlašilHO Rač09:1812:1815:0718:1519:4923:3302:1709:32:3027:32:3011191
1094MF100Marián PtákBS Tatran Turany07:5910:0812:0114:2915:4019:1221:0803:18:1021:18:106447
1096MF100Vojtěch RichterWind Team09:2215:4519:2821:2802:1805:53
1097MF100Michal RusniokCapital Refractories08:0410:1011:5914:1415:3319:1021:0605:20:3623:20:367961
1098MF100Martin SekérZSE RUN07:4809:5611:4814:0815:1418:1219:5101:57:2319:57:233724
1099MF100Jerzy Sokulski09:55 DNF
1100MF100Ondřej Spálenka08:3511:1713:4316:4017:5922:3501:3704:2810:42:0328:42:0311292
1101MF100Jan StískalEkora08:1410:3212:4416:2219:4822:1000:3804:58:3722:58:377558
1103MF100Michal Svedek08:0810:3112:3114:5116:0619:0121:0123:1503:11:0321:11:035943
1104MF100Łukasz Szczotka08:3611:1713:4616:2917:4820:5622:5905:47:2923:47:298163
1105MF100Blanka Šafránková09:2212:3415:4519:2821:2802:1705:5309:07
1106MF100Jan Šettner08:1710:3912:5116:4722:3401:1506:32:5624:32:568667
1107MF100Petra ŠevčíkováX-Trail Orlová07:5409:5311:4513:5615:0020:3503:07:4721:07:475337
1108MF100František ŠmihálSummit4you08:2811:0013:1417:4321:0823:3707:38:3325:38:3310081
1109MF100Radomír ŠnevajsKHB Radegast08:1110:2512:2214:4015:5018:4320:30
1110MF100Andrej ŠoltýsLuxurio07:5309:5611:4814:1015:1718:1320:0102:24:1720:24:174329
1111MF100Michal ŠrancBody Beat Workout08:0810:2912:2215:3718:1320:0601:57:2919:57:293926
1112MF100David Štěpánopen-sport.cz07:3609:2110:5912:5413:5016:4118:0919:5522:58:0816:58:081711
1113MF100Tomáš Štverák07:3709:1810:5312:3613:2717:0319:0121:54:5915:54:59129
1114MF100Adam Šumník08:3411:1613:3518:2021:5400:5508:38:5326:38:5310585
1115MF100Milan Šusta08:1410:2812:3114:5916:1819:1821:0104:39:1822:39:187255
1116MF100Roman Tomiczek07:5009:5311:4714:0215:1518:2220:59
20:59 DNF
1117MF100Jan Týče08:1110:2512:2314:5216:1019:1121:0623:2003:04:2121:04:215136
1118MF100Jakub Uherek07:3709:1510:4412:2313:1015:1616:2620:17:3814:17:3832
1119MF100Martin UrbaníkSTEFANIKTRAIL.SK08:2510:5613:17
13:58 DNF
1121MF100Jozef VeverkaJVUT08:1710:4413:1117:4421:1023:3706:45:4224:45:429172
1122MF100Daniel Vlach08:0810:2712:3816:42
1123MF100Pavla VoborníkováPSK Olymp Praha08:4812:2915:0718:1519:5223:4802:5111:17:4429:17:4411494
1124MF100Tadeáš VyvíjalSanasport07:3309:1310:3812:1713:1115:1716:4221:08:3115:08:3186
1125MF100Milena Witecka09:1712:3016:0522:08
22:22 DNF
1126MF100Tomáš ZaplatílekStovka Podkrkonoším08:0110:0911:5814:1315:23
15:34 DNF
1127MF100Vladislav Kádner08:1610:3012:3214:5016:0518:4920:3702:44:2620:44:264934
1128MF100Eva Zborníkova08:4711:5014:2317:1518:3922:3300:5008:24:2226:24:2210383
1129MF100Marie ZelenáALPSPORT CZ07:5309:5811:5514:1315:59
16:00 DNF
1130MF100Ondřej ZobačBěžecký klub Brno08:0710:2112:1715:3818:4220:3002:27:0820:27:084430
1131MF100Milan Žiak08:2411:0013:1916:1417:5921:4400:5809:31:3027:31:3010989
1133MF100Jana ŽuffováŠK Oravaman08:1210:3312:3716:2019:2621:1805:20:4823:20:488062
1134MF100Martin ČernýRun for Fun08:1310:3712:3816:2019:1321:0523:2103:08:2121:08:215438
1135MF100Rafał KożuchRedLineTeam07:4709:4011:3013:3414:5117:2919:1200:23:3518:23:352818
1136MF100Vít OtevřelSalomon Suunto07:3309:1310:3812:1513:0715:0816:1920:09:4314:09:4321
1137MF100Maroš FančovičNaháč08:4011:1513:4117:5621:2723:5007:10:5425:10:549677
1138MF100Dušan Miezga08:4411:3614:1617:3819:3802:5105:5411:16:0929:16:0911393
5001štafetaSilvester Pastucha
Lukáš Dzurenda
07:4209:2911:0612:5413:4815:4217:0021:29:2415:29:24103
5003štafetaMarek Rudinský
Michal Šimko
Atleti BS, New-wave multisport08:1210:2812:3816:2419:5401:29:3619:29:363411
5004štafetaTomáš Obrtáč
Lýdia Závodská
08:4911:5215:2220:3722:5300:3802:3605:59:2123:59:218419
5005štafetaMartin Filo
Lukáš Kalanka
Martin08:2210:4012:5016:5018:5520:3022:2801:46:2919:46:293613
5006štafetaMartin Halász
Ladislav Halász
07:3309:0710:3012:0112:4214:3315:4119:49:1913:49:1911
5007štafetaTomáš Tajcnár
Milan Zelina
ŠK PKF07:5310:0012:0814:1915:2917:2418:5123:18:0017:18:00197
5008štafetaLukáš Ondrášek
Júlia Balážová
Horal Rýmařov07:3310:4212:3413:3316:0217:4519:4823:32:1617:32:16239
5009štafetaŁukasz Zdanowski
Przemysław Barnowski
07:2909:0610:3012:0112:4414:4416:0020:29:0714:29:0742
5010štafetaDavid Nádeníček
Věra Vystrčilová
KESBUK, Fyziorun07:4809:4211:3113:3414:3616:3217:5219:4122:48:2516:48:25166
5011štafetaMartin Babej
Martin Roll
Chata Kľačianska Magura, Lenovo08:4811:5315:0718:3120:3523:0701:1903:5408:21:4726:21:4710220
5012štafetaMichal Líška
Richard Pilnik
08:5011:2814:0817:1218:4120:4922:4205:05:1623:05:167618
5014štafetaJán Jurík
Martin Dávid
CK Machulince08:1210:2812:4216:5018:5320:2322:2601:46:2319:46:233512
5015štafetaRoman Petrikovič
Milan Petrikovič
MK Tvrdošín07:4809:4211:4214:0315:3518:3220:1003:06:1521:06:155216
5016štafetaAndrea Elischerová
Ján Elischer
08:3611:2013:2818:1220:0121:1802:24:0520:24:054114
5017štafetaMichał Salamaga
Marcin Dulęba
Biegnę,żeby Bartek mógł biegać07:3909:2711:1813:2114:2016:4618:0322:40:5516:40:55155
5018štafetaMichal Staš
Jiří Fluksa
Beskydšťí nomádi07:4809:5211:5314:0715:2017:1518:3523:35:2417:35:242410
5019štafetaSlavomír Slezák
Branislav Mišovič
NeverEndingRunners07:4709:4111:5014:1315:2618:0819:4902:33:0420:33:044515
5020štafetaPawel Jakubczyk
Maciej Zaczek
Brzeczyszczykiewicz Chrzaszczyzewoszyce, CKBabcie08:0610:0712:0914:1215:1117:0018:0922:01:2416:01:24134
5021štafetaBohumil Uhrin
Jakub Jando
Slovnaft a.s.08:3510:5913:0116:2218:1519:2323:21:5017:21:50208
5022štafetaMatej Šmehyl
Emanuel Maťaš
08:1110:2812:4816:3018:4320:4903:12:2821:12:286117
5023MF50Marián KoniarČadca08:2010:4312:5516:33
5024MF50Kristína ChmelkováMontura CzechTeam + Svět Běhu08:1210:2112:2614:4415:51
5025MF50Kristína SkupieňováRocktechnik07:5009:4911:3413:2614:17
5026MF50Artur MorońCrossfit Południe08:1710:3712:4816:46
5027MF50Rudolf KapustaJasenská dolina08:0810:2412:1715:44
5501MF50Mária Adamcová08:0810:3613:1817:46
5502MF50Martin Albrecht07:5610:0912:0914:2615:35
5503MF50Pavol Albrecht08:4611:3914:1617:0818:38
5504MF50Magdalena Bieńsklepbiegowy.com08:1610:3412:5016:24
5505MF50Tomáš Borčin07:4309:3911:2113:0213:50
5506MF50Michal Bureš09:2212:3416:0521:47
5508MF50Roman Čičvák09:35 DNF
5509MF50Vladimír Čvartinský07:3709:2111:0012:5413:54
5510MF50Lukáš Hladký07:5610:0811:5914:1815:30
5511MF50Lenka Hrušková08:1711:2714:1117:4020:00
5513MF50Jaroslav JaníčekTriPé Liptov08:0310:1412:0815:41
5514MF50Valéria Jurkovská09:35 DNF
5515MF50Peter Knížatbernosport.sk08:1510:2912:3014:5015:48
5516MF50Rudolf Kopčok08:4511:3314:0917:1319:11
5517MF50Soňa Kopčoková08:4811:3314:1017:1319:00
5518MF50Barbora Mazáková08:1510:3512:4015:0016:12
5519MF50Michaela Minaříková09:2212:3515:4921:54
5520MF50Marek PetrášNitRUNčania07:06 DNF
5521MF50Karel PodolákX-TRAIL Orlová09:0112:3215:3719:2521:29
5523MF50Ivan Prčina08:54
08:55 DNF
5524MF50Katarína RévayováBodka Team08:5111:5214:3117:5419:26
5527MF50Marián Šudý12:49
5528MF50Jindřich Šváček08:4511:2813:5316:4418:10
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.68