Konečné výsledky pretekov Ponitrianska stovka 2017

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoK2
Veľký Grič
10. km
K3
Jarabá skala
19. km
K5
Veľké Pole
38. km
K8
Jedľové Kostoľany
54. km
K9
Skýcov
62. km
K10
Sedlo Rakyta
69. km
K11
Medvedí vrch
76. km
K15
Remitáž
90. km
K17
Zobor
102. km
Cieľ
Nitra
105. km
Celkový čas
od štartu
1mužiRoman ÁghAj po štyroch08:2909:5412:5215:4617:5019:3421:0500:3504:2105:32:5822:32:58
2mužiMarek Angelovič08:4310:3814:0617:05 DNF
4mužiRobert BalážiCEPro09:2812:0014:1815:3916:5317:5820:3923:2323:59:2616:59:26
5OS SRTomáš BarboríkOceľový Medveď 201708:2709:5213:0516:4818:4120:3822:0501:2104:5905:57:2022:57:20
7mužiPeter BartekUltrafans08:2909:5412:4315:2917:0518:4320:0723:2002:4803:59:0820:59:08
10mužiJozef BielichTopoľčany08:1909:3412:0214:2415:5617:3322:0301:1502:05:4519:05:45
11mužiPeter BilikNitra08:3209:5512:4315:0916:3817:5819:1021:5501:0602:13:2919:13:29
13mužiTomáš Borčin09:0110:4912:2613:2414:1615:0416:3418:1518:42:5211:42:52
14mužiMartin Brejcha08:2009:4612:5115:2517:0318:2920:0523:25 03:1604:41:4621:41:46
15OS SRTomáš BrestičMančaft09:2412:0414:4216:1117:3118:4521:4501:0502:27:2119:27:21
16mužiVaclav BrodyParobci08:3010:0513:2716:5719:0020:4022:0401:4705:4006:55:0323:55:03
17mužiMartin ČernýRun for Fun08:2009:3511:5413:4915:0616:1317:2119:4622:2022:58:2815:58:28
19mužiMiroslav Čuboň08:2009:3212:0414:2216:0517:1518:2121:0900:0300:52:2117:52:21
20mužiMartin DávidTK Tribeč Nitra08:1809:3011:4713:4615:0116:0317:0019:0221:3301:04:3218:04:32
21mužiMichal DemeterTJ Partizán08:1709:2511:5014:1515:5017:1618:3321:3700:2501:21:2518:21:25
22mužiMartin DinkaZVOPE08:3009:5413:0216:0017:4719:0920:3823:5803:2804:27:2121:27:21
23mužiIvan DlhopolecZVOPE08:3009:5513:0216:0217:4719:0920:3823:25 DNF
26ženyMilada Doskočilová#GEKONsport08:4310:1613:2616:1517:5319:2321:0400:2104:2305:26:4922:26:49
27mužiTomáš DovalaRunningpro09:3612:0114:1015:3016:3717:4820:0422:5023:38:1316:38:13
28ženyStanislava Drdáková08:3710:1413:2915:5817:3118:5920:1823:0902:1202:58:3519:58:35
29ženyViola DrenkováTriPe08:1809:3512:0114:1215:4316:5418:0220:3723:3600:25:0317:25:03
30OS SRDalibor Dubiňák08:5811:0214:4917:5820:05 DNF
31mužiJozef DuchoňSlovany09:1211:1913:0814:1915:2216:2118:4421:2522:13:1115:13:11
32OS SRMiroslav DuchyňaVÚ 4444 Hlohovec08:2009:4012:2715:5518:0220:14 DNF
33mužiDalibor DvorštiakAdamsport Ružomberok09:0811:1113:1114:3515:3816:3918:3920:5721:32:4214:32:42
34mužiJán ElischerKoliba u Jogošíka09:1211:1913:0814:1915:2216:2018:4421:2522:13:1215:13:12
35mužiJaroslav EsterkaE10009:0811:0713:0214:1815:2316:3319:0121:4622:34:4415:34:44
36mužiMaroš FančovičNaháč08:1809:3311:5813:5915:1916:2617:3620:1823:0800:05:2717:05:27
37mužiDionýz FoldesPB RUN08:2809:5812:4115:2317:1119:0020:2800:0405:5107:38:5824:38:58
40mužiPeter GalambošTŠK Bukvica08:4510:2613:3716:4118:3620:2521:5601:1705:1206:24:1223:24:12
41mužiViliam Gaplovský08:4010:1313:3316:2818:1319:5821:3801:3905:3406:38:5023:38:50
43mužiĽuboš GelčinskýULTRA Boľavé nohy08:2009:3211:5914:1015:3716:4917:5620:3623:4700:39:5417:39:54
44ženyKatarína Gerényiová08:2909:5512:4014:5016:1117:2318:3421:3700:2401:21:4018:21:40
45OS SRŠtefan GregorBŠK Banská Bystrica09:1511:2213:0614:1115:0816:0017:5220:0520:51:1913:51:19
46mužiBoltežar GregoričLehota pod Vtáčnikom08:2809:5112:5215:3917:2818:5720:2023:4003:1904:23:0021:23:00
47mužiJan Guban08:1709:3011:5213:4915:0516:0617:0819:1821:3722:10:5115:10:51
48mužiMiroslav Halajbike TEAM NB08:1609:2511:4614:0215:2616:3717:5120:3723:0803:06:5720:06:57
49mužiLadislav HalászBe happy09:2211:3813:3314:4915:5316:5219:0021:3322:09:3515:09:35
50mužiMartin HalászRunningPro07:5908:5310:3712:0012:4913:3114:1615:4417:1217:35:0010:35:00
51mužiPeter HalmešNitra08:2809:5213:0516:4818:4120:3822:0501:2204:5905:57:1122:57:11
52OS SRPeter Hamarcsik2207 Levice08:1109:3112:2114:4716:2617:5219:1022:3402:1804:04:5821:04:58
53OS SRRóbert HaneschVU 237008:2009:4012:2415:0516:3817:5919:1322:2201:4703:07:4520:07:45
54mužiDušan HaruštiakST. NICOLAUS running team08:2109:3711:5814:0015:1716:2317:2719:5822:4123:36:5616:36:56
58mužiMarián HlavačkaSkleroklub08:4510:3814:1317:4319:5221:4323:2803:3407:5908:54:3025:54:30
59mužiMilan HlavatýPriatelia behu ležerného08:3010:0613:2016:0318:0519:5821:3301:2605:0606:12:4823:12:48
60mužiViktor Hofer08:1909:3612:0914:3016:1017:3619:0122:5702:4404:11:1021:11:10
61mužiMartin HorčíkULTRA Boľavé nohy08:1709:3812:1114:4716:4118:1519:5623:2003:0104:13:0621:13:06
62mužiJiří HorníčekBernosport08:3109:5512:4315:0316:2217:4218:4821:2900:4101:42:1418:42:14
63mužiPeter Horník08:3010:0313:0115:4417:2218:4420:0723:1902:4903:59:2020:59:20
64mužiPatrik HrotekDohory.sk08:0108:5810:4212:1313:1214:0214:5016:2818:0918:32:2711:32:27
65mužiRichard Hrubala09:2211:3913:4114:4915:4916:4718:4521:0021:32:3814:32:38
66mužiAndrej HumajŠúrovský STARCI08:4110:0912:5815:3917:0418:2319:4823:0702:3103:49:3020:49:30
67mužiPeter Husár#GEKON sport08:4110:1413:0515:3517:0618:2419:4723:0102:0303:07:5020:07:50
68OS SRMiloš ChmelkoVÚ4405 Nitra08:4610:3814:1317:4319:5221:4323:29 DNF
69mužiVladimír JakubecClara Utekáč08:2809:4912:3114:3615:4916:5417:5220:0322:1322:48:5915:48:59
70mužiJaroslav JaníčekTriPé Liptov08:1809:3512:0114:1215:4316:5318:0220:3623:3500:25:0417:25:04
71mužiMário Jánoš*08:2009:2711:2913:0714:0815:0115:5017:3319:2419:49:0012:49:00
72mužiStanislav JanuškaTrenčín08:4210:1613:2816:3718:2520:0521:1800:1103:3404:37:1021:37:10
73mužiJán Jenčíkkst margecany08:4810:4014:1117:3219:4721:3423:1703:1507:5508:59:2625:59:26
74mužiIvan Kadlečík08:4910:3914:1117:3219:4721:3423:1703:1407:5408:54:2825:54:28
75mužiMarek KaintzO5 Bežecký klub Furča Košice09:4512:5215:1717:1118:4020:1700:0505:2706:36:5423:36:54
76mužiTomáš KarabínošDHZ Malý Lapáš08:3109:5313:0616:28 DNF
77mužiTomáš Karak08:3810:1113:2516:1518:0519:5821:3301:2605:0606:12:5023:12:50
78mužiViktor KarcolDHZ Zazriva08:4010:2514:0817:2519:4121:3423:17 DNF 01:00 DNF
79mužiMartin KerekešRužomberok08:0709:1711:3213:2914:4515:4516:4218:4520:5721:32:4514:32:45
80mužiJozef Kimákklub bežcov Stropkov08:2209:3712:0714:1615:3816:4117:4420:0022:3723:26:1116:26:11
81mužiTomáš KišvincePacemaker08:4010:1614:4818:3320:58 DNF
82mužiMichal KlinovskýULTRA Boľavé nohy08:3009:4912:2414:5316:3518:0019:2322:3302:0803:23:0520:23:05
83mužiIgor Klobučníkkornspitz team08:0008:5410:4512:2613:2714:2215:1517:0419:2219:57:5012:57:50
84mužiLukáš KlongaPrandi Fit Academy09:4012:31 DNF
85mužiDaniel KlúčikPart of Heart08:1809:3413:22 DNF
86mužiLukáš KmecParobci08:3010:0513:2716:5719:0020:4022:0401:4705:4006:55:0123:55:01
87ženyMonika Kocianová4405 Nitra09:0010:5815:3019:2922:0000:0302:2005:12 DNF
89mužiMarek KoreňBS Tatran Turany08:1809:3412:2114:4316:1717:3218:5821:5700:5601:57:0718:57:07
90mužiJaroslav KováčZSE Run08:4210:1613:2316:3718:2520:0421:1800:0902:4303:24:3920:24:39
91mužiAndor Kováč08:1009:2211:4313:5015:1716:2317:2719:5822:4123:36:5916:36:59
92mužiŠtefan KováčikLehota pod Vtáčnikom08:2809:5112:5215:3917:2818:5720:2023:4003:1904:23:0121:23:01
93ženyEmília KováčikováMasochisti08:4210:1813:4918:3621:51 DNF
94mužiPeter KubalaÚtek z reality08:4910:3013:2616:1618:0719:4021:1301:1505:3406:47:2423:47:24
95OS SRBranislav Kuzmík08:4510:3714:1318:08 DNF
96OS SRMilan LaluchVÚ 4405 Nitra08:5811:0214:4917:5819:5921:4323:2803:3508:1810:14:5627:14:56
97mužiĽudovít LaukoTJ Sokol08:3209:5512:5615:3417:2118:4420:0723:3305:1406:32:2923:32:29
98mužiRobert LenčéšCarpathian run & walking team08:2009:4012:2214:5916:3117:4218:4921:5001:2902:42:0219:42:02
101mužiJozef LigockýTBK TORA Topoľčany08:4410:2113:4617:20 DNF
102mužiAttila LipniczkyTTT08:3309:5412:2714:4216:1417:3618:4421:2600:0800:52:3017:52:30
103mužiJuraj Lipták08:3709:5713:0915:5517:5719:2320:5700:5404:3205:50:1422:50:14
104mužiAdam LisýVýživná štvorka08:0309:0410:5912:4414:23 DNF
105OS SRJakub LopatkaIgla08:5310:2913:4516:4818:4220:2521:5401:3906:0007:17:2024:17:20
106mužiBranislav LukáčMasochisti08:4210:1813:4918:3621:51 DNF
107mužiPeter Lux09:2411:4213:4114:5415:5517:0119:1421:3622:10:3015:10:30
108mužiPavol Macek08:3709:5713:0816:0017:5719:2320:5700:5404:3205:50:4722:50:47
109mužiĽubomír MalčekIZ403108:4210:1313:0815:4417:3418:5020:0723:0902:4103:35:0320:35:03
110mužiIstván Mancher08:3810:1613:4516:4218:3420:2821:5901:4205:3406:40:5723:40:57
111ženyLenka MartiškováNitra09:0211:1814:55 DNF
112mužiMichal MezeiSkala08:5410:4214:2817:4219:4121:2523:0903:3508:0709:27:3826:27:38
113mužiDušan Miezga08:4210:1613:2816:3718:2520:0521:1800:1103:3404:37:1221:37:12
114mužiMatej MiklánekIde sa na vandrovku.08:1809:3211:5614:1815:5117:0218:1120:3923:2500:08:1617:08:16
115mužiRafał MilkowskiRUNANDTRAVEL08:0909:1911:3413:3914:4915:5716:5519:0221:3922:20:0115:20:01
116mužiRastislav Miškovič08:3710:2313:4417:0018:5520:4222:1502:1106:3107:46:0324:46:03
120mužiĽubomír OkruhlicaNezávislosť Bratislava08:5910:5014:2717:4019:5421:1922:4001:4504:5505:54:2822:54:28
121ženyZuzana OkruhlicováNezávislosť Bratislava09:0010:4914:2719:28 DNF
124mužiMarián OráčRehabilitacia Oráč08:1809:2511:3913:4014:5215:5416:5118:5921:3122:06:4515:06:45
125mužiDušan Oravec09:1811:4213:4615:0316:1117:1519:4722:2923:13:0416:13:04
126mužiAndrej Orogvánikb508:3009:4912:3015:0216:2217:4218:4821:2900:4101:42:0318:42:03
128mužiRoman OttaQ sport Vrchlabí09:2011:2913:1114:2615:3016:3219:0121:5422:50:3515:50:35
129mužiEmil PáleníkBK Pyxida08:1709:2411:3613:3014:4515:4816:4918:5721:0621:38:4414:38:44
130mužiMiroslav PaučekGewetec09:1711:3213:2314:3215:3216:3418:4220:5921:34:4714:34:47
131OS SRJán PavlíkVÚ 3333 Zvolen08:1109:3012:0714:2015:4817:0218:0920:4623:4000:35:3217:35:32
132mužiDavid Pelíšek07:5808:5210:3612:0012:4913:3114:1515:4517:1217:35:0010:35:00
134mužiMarek PetrášNitRUNčani08:4310:2413:2317:06 DNF
135mužiRoman PetrikovičMK Tvrdošín08:2009:3912:0414:0615:2916:4317:5620:3923:4800:48:4117:48:41
136mužiMilan PetrikovičHrušovany08:2009:4112:5515:3917:3519:2221:0400:4704:3605:40:4122:40:41
138mužiTomáš PitákHO Tatran Sučany08:3009:5012:3915:4717:5019:3421:0400:3504:2305:26:4122:26:41
139mužiOndřej PlašilSeskočil z rudé skály a vyrazil si dech08:5010:2413:2015:5317:3518:5420:0622:2900:5301:34:0818:34:08
140OS SRVeronika PlatkováOS SR08:2009:4012:2415:0616:3817:5919:1322:2101:4703:07:4420:07:44
141mužiRichard PoušVetroplachmagazin.sk08:0008:5410:4712:2613:2814:2315:1917:0719:2319:57:5312:57:53
142mužiMarek PrachárDunajská Lužná08:1909:3612:1314:2415:5117:0618:1420:3923:2400:08:2017:08:20
143mužiStanislav Pšenčíkprodom.sk08:2109:3311:5213:4715:0116:0417:0019:1021:4722:32:2915:32:29
144mužiMarián PtákBS Tatran Turany09:2511:3913:4515:0316:0617:0819:1821:3722:11:0215:11:02
145mužiOndrej Púčik08:4910:3013:2716:1618:0719:4021:1301:1505:1206:24:1623:24:16
146mužiAntonín Pupík08:1409:2411:4414:0915:3416:4417:5620:3723:3300:33:4717:33:47
148mužiMilan RáchelaNsDK09:3112:0014:1615:4117:0218:1321:3300:2801:26:3318:26:33
149mužiMatej RandisPivkári08:2709:5812:3515:0316:2417:3718:4922:0201:2702:42:4719:42:47
150mužiŁukasz Redziakwkurw_team09:0111:0012:5814:0815:0816:0818:1020:2420:52:5813:52:58
151mužiRoman Samko08:1909:3111:5514:0615:3316:4217:4420:0523:0123:48:0516:48:05
152mužiJakub Samuel09:0011:0214:5518:2020:4122:5101:0905:12 DNF
153mužiMarek SedláčekMasochisti08:4110:1614:4818:3320:59 DNF
156mužiJozef Schvarcz08:2009:2711:2913:0714:0815:0115:5017:4019:5020:25:1613:25:16
157OS SRStanislav SkladanýKarate klub Atlant nitra09:0410:5712:3413:3214:2715:2117:1419:1819:53:0612:53:06
158mužiGniewomir SkrzysińskiBe Like Raramuri08:0209:0110:5712:4213:4814:4515:4017:3219:4020:15:0413:15:04
159OS SRIvan Slabey2207 Levice08:1109:3012:2114:4716:2617:5219:1122:3402:1604:04:5521:04:55
160mužiSlavomir SlezakS.T.O.P.A.09:0811:0712:5614:0615:0115:5117:3919:5020:25:1813:25:18
161OS SRMartin SnopkoVÚ 4444 Hlohovec08:2009:4012:4315:5518:02 DNF
162OS SRPeter StachVÚ 4444 Hlohovec08:2009:4012:2715:0616:3917:5919:1422:0801:1602:15:0919:15:09
164mužiMichal SvedekTrenčin08:1709:3011:5614:1115:3316:4017:4420:1822:5823:47:2416:47:24
165mužiMilos SvobodaApinovia09:0111:1115:3019:3322:13 DNF
166mužiAndrás SzendrődiTTT08:3710:0913:2716:3718:1719:5821:3801:0204:4905:55:4122:55:41
167mužiDavid SzokolMAHOE08:3309:5412:2714:4216:1417:3618:4521:3100:5601:49:3018:49:30
168mužiStanislav ŠevčíkApinovia09:0111:1215:3019:3322:01 DNF
170mužiMiroslav Šiška08:5110:3114:0317:2919:2321:1322:4702:3406:5308:25:1525:25:15
171mužiMatúš Šiška08:5110:3013:5517:2919:2321:1222:4802:3306:0506:49:1223:49:12
172mužiPeter Školník08:1909:3612:0714:2015:5117:1018:2121:3300:2501:21:2718:21:27
173mužiMário ŠlosárMTC Vyšná Šebastová09:0111:0112:5214:0715:0916:1218:0520:2121:01:0414:01:04
174mužiMatej Šmehyl08:2109:4112:1814:4316:1217:4218:4921:5001:2902:42:0519:42:05
175mužiMichal ŠrancBody Beat Workout09:1211:1913:0914:1915:2216:2118:4421:2522:13:0915:13:09
176ženyMária ŠtrbováPivkári08:2709:5712:3515:0316:2417:3818:4922:0201:2702:42:4519:42:45
177mužiMarián Šudý08:1809:3912:1314:2515:4917:0218:0920:4623:2500:08:1317:08:13
178mužiMilan ŠuhajdaLehota pod Vtáčnikom08:2009:3512:0414:2015:4817:0218:0920:4623:4100:33:5017:33:50
182ženyTerézia Švajlenová08:5210:2813:4516:4818:4220:2521:5401:3906:0007:17:2324:17:23
183mužiMáté TarnaiTTT , MVTE08:3610:0313:0415:4617:2318:5020:0322:3401:2002:11:3719:11:37
184OS SRRastislav TokolyIgla09:0010:5815:3019:27 DNF
185OS SRJozef TorokVÚ 4405 Nitra08:5811:0214:5818:1820:4122:5101:0905:1109:5110:51:1127:51:11
186OS SRMartin TóthIgla09:0010:5815:3019:27 DNF
187mužiStamatios TserkezopoulusSKORDO ULTRAS08:3110:0313:0315:4817:3219:1520:4200:0404:4905:55:3422:55:34
188mužiBohumil UhrinSlovnaft09:2211:3513:3514:4815:5316:5218:4920:5421:30:2414:30:24
189mužiJozef UjhélyOsamelý rytier-Len Chôdza08:4410:1913:4417:0218:5520:4322:1502:1206:3607:48:2324:48:23
191mužiPeter VargovičSAV running team.08:1609:3212:0214:2416:1317:4619:1923:1303:0204:21:4621:21:46
192mužiRastislav VávroTJ Atóm Jaslovské Bohunice08:4910:3914:1117:3219:4721:3423:1703:1407:5408:59:1225:59:12
193mužiMichal Vechter08:2109:3512:0814:2015:4917:0518:1721:3900:4001:34:3018:34:30
194mužiFerenc VenczlTTT08:4810:3214:0617:1819:0820:3722:0001:4506:3106:58:2623:58:26
195mužiJozef VeverkaJVUT08:1709:2811:5013:5815:1916:2317:2119:3222:0622:39:2415:39:24
198mužiPeter ZajácHACCP Consulting08:4110:1313:2816:2818:1319:5821:3805:13 DNF
199mužiJozef Zámoraarbe team09:0413:3314:5115:5416:5519:0521:3401:18:0218:18:02
200OS SRDušan Zetocha09:0010:5815:3019:2722:0000:0302:2005:12 DNF
201mužiBranislav Zigo09:2411:5313:5915:2316:2617:3620:0322:5023:38:1116:38:11
202mužiPeter ZuzicULTRA Boľavé nohy08:3009:4912:2414:5316:3518:0019:2322:3302:0403:23:0120:23:01
203mužiMilan Žiakwww.aviatik.info08:1809:3111:5514:0815:2616:3717:5120:5400:1001:03:2218:03:22
204mužiJán ŽilaLiga Lanovka08:3010:0313:0015:4517:2218:4420:0623:2002:4803:59:0620:59:06
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.9