Konečné výsledky pretekov Prešporský Ultra Trail 2017

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoK2
Devín
11. km
K3
Dúbravská hlavica
15. km
K4
Horský park
25. km
K5
Kamzík
34. km
K6
Pekná cesta, záhrady
39. km
K7
Marianka
55. km
K8
Stupava
77. km
K9
Košarisko
91. km
CIEL
Rača, KS Žarnovická
100. km
Celkový čas
od štartu
1Ženy 100kmZuzana AlexanderčíkováBK Spartak Medzev08:2809:0610:1711:3112:0314:0917:3020:0622:00:3115:00:31
2Muži 100kmJozef AlwashPorque No09:1410:1212:1114:2515:3619:50 DNF
3Ženy 100kmGabriela Ambrušová08:1408:4509:4310:4611:1513:0916:1618:2219:55:0712:55:07
4Muži 100kmMartin Babiak08:37 DNF
5Muži 100kmRoman BabulicMOBI TRADE08:1408:4609:4311:0612:5415:3517:2118:36:2411:36:24
6Muži 100kmTomáš BahelkaKlub Polar Alpin TN08:2909:0510:1111:1911:4613:4416:4018:4520:12:5113:12:51
9Muži 100kmPeter BaranTK Štart Bratislava08:2809:0510:0511:1111:4313:4316:4519:0520:47:0513:47:05
10Ženy 50kmDaniela BarnovaSTA08:4609:2810:5012:1112:4414:34:0007:34:00
11Ženy 100kmJúlia Batmendijnová08:4209:2510:3811:5612:2614:4518:3321:1323:22:3816:22:38
12Muži 100kmIvan Belica08:3309:1210:2011:3012:0014:0717:1520:59:14
21:00:00 DSQ
13Muži 100kmZdeno BlažekTruckfighters08:3709:2010:4111:5912:3014:5318:3021:1123:07:4516:07:45
14Muži 100kmDaniel Blonski08:4309:2810:4912:2513:0615:5620:4500:4103:27:0120:27:01
15Muži 100kmOndrej BónaEasy run08:2509:0310:0711:1611:4413:4717:1619:4921:21:0314:21:03
17Muži 100kmRastislav CabalaGekonsport.com08:2909:0510:1111:2011:4613:4416:3918:4520:12:5413:12:54
18Muži 100kmRoman Čermák08:1708:5510:0111:1811:54 DNF
19Muži 100kmMartin ČernýRun for Fun / Priatelia Behu Ležérneho08:1308:4509:4910:5911:3413:3416:3518:2819:49:3312:49:33
20Muži 100kmMichal DarilaPart of Heart08:1308:4309:4710:5311:1913:0216:2120:30:14
21:00:00 DSQ
22Muži 100kmPeter DunajčíkATOM08:5509:4411:2012:5213:4016:2720:4023:3001:34:2018:34:20
23Ženy 100kmDaniela ĎurišováPorque No09:1410:1212:1114:2515:36 DNF
25Muži 100kmAndrej FarkašBERNOHY.sk08:1008:3909:35 DNF
26Muži 100kmVladimir Fejdi3NT08:2909:0710:1711:3712:1214:3718:4021:3723:52:1016:52:10
28Muži 100kmEmil GažoŠalamún08:2008:5409:5711:1211:3813:2616:2918:4520:12:5613:12:56
29Muži 100kmĽuboš GelčinskýULTRA Boľavé nohy08:1808:5309:5911:2312:0614:1717:5820:3122:05:3015:05:30
30Muži 100kmPeter Gemeran08:0808:3509:2810:4612:2515:0517:0018:12:0111:12:01
31Muži 100kmAdrian GrunertŠalamún08:1408:4509:4311:0913:0116:0118:0319:31:5212:31:52
32Muži 100kmJán Gubáň08:1908:5209:5511:0211:3413:3416:3718:4520:15:1113:15:11
33Ženy 100kmMarta HanckováNezávislosť Bratislava08:2409:0010:0611:1711:4313:3916:5519:0920:55:1113:55:11
34Muži 100kmBranislav HantakBaseballovy klub Apollo Bratislava08:1708:4909:5111:0011:3314:05
16:02 DNF
35Muži 100kmDušan HaruštiakSt. Nicolaus running08:2909:0310:0911:2111:5314:0117:0519:1720:45:1113:45:11
36Muži 100kmCsaba Hegedüs09:1310:0611:4013:1814:0417:1522:2901:5704:41:2121:41:21
37Ženy 50kmJitka Hergottová08:4109:3111:4314:0016:21:0009:21:00
38Muži 100kmMilan Hlavatý08:3309:1410:2511:5012:2814:5118:5821:3223:32:5916:32:59
39Muži 100kmRastislav Horňák08:2809:06 DNF
40Muži 100kmRadek Hrabčák08:1808:59 DNF
41Muži 100kmPatrik HrotekDohory.sk08:0308:3009:2010:1910:4312:2815:4117:5519:24:3612:24:36
43Muži 100kmVlado JakubecKst Clara08:2108:5510:0211:1111:4213:4616:3718:4520:15:0813:15:08
44Muži 100kmPavol JakubíkBvNR08:3609:1710:3512:0212:37 DNF
45Muži 100kmStanislav Januška08:5409:4311:2012:5113:4016:2720:3923:3001:34:0518:34:05
47Ženy 100kmEva JedličkováiRun Family08:4309:2810:4912:2513:0615:5620:4500:4103:26:5220:26:52
48Ženy 100kmVanda Jenejová4emestrail08:2008:5309:5611:0211:2913:2616:2920:31:36
21:00:00 DSQ
49Muži 100kmIvan Kadlečík08:4209:2811:0312:4813:3216:3221:0200:3103:11:2520:11:25
50Muži 100kmMarián Kamendystefaniktrail.sk08:0608:3409:2412:4410:4612:30 DNF
51Muži 100kmMikuláš KériSansport.sk08:1308:4209:3911:1112:5415:1116:4117:51:0610:51:06
52Muži 100kmTomasz Kik08:1108:4009:3610:5912:4615:3317:2018:43:5611:43:56
53Muži 100kmMichal KlinovskýULTRA Boľavé nohy08:1808:5309:5912:0614:5419:1721:4823:59:2216:59:22
54Muži 100kmIgor Klobučník08:1208:4209:3811:0012:4115:1216:5118:17:5911:17:59
55Muži 100kmMichal Kmeť08:1808:5310:0411:2711:56 DNF
56Muži 100kmĽubomír Konc08:2909:0810:1711:3512:1214:3718:4121:3823:52:1316:52:13
57Muži 100kmRudolf Kopčok08:3709:2010:3711:5712:3314:5518:3020:5422:43:2415:43:24
58Ženy 100kmSoňa Kopčoková08:3809:2010:3811:5712:3314:5518:3120:5422:43:2915:43:29
59Muži 100kmJaroslav KováčZSE Run08:2809:0910:2311:4212:1814:4218:2220:3622:11:2815:11:28
60Muži 100kmPeter KováčMK-70008:5409:4311:2012:5113:4016:2320:4023:3001:34:0918:34:09
63Muži 100kmAdam Lisý08:1408:4409:3811:0012:4615:4117:5519:24:4012:24:40
64Muži 100kmMaroš MargetínNové Mesto nad Váhom08:4709:3010:5012:1612:5015:0918:5821:3223:52:1616:52:16
65Muži 100kmDániel Márton09:1110:0311:4213:3314:2017:4722:3202:0404:15:4321:15:43
66Muži 100kmPavol MatiaškoKarpatskí vlci08:2809:0510:0611:1511:4313:4417:1319:4121:10:0314:10:03
67Muži 100kmPeter Mazán08:1208:4209:3811:0813:0015:5517:5519:20:3612:20:36
68Muži 100kmDušan Miezga08:5409:4411:2012:5213:4016:2320:4023:3001:34:1518:34:15
69Muži 100kmOndrej MiklánekSlávia STU08:1208:4309:4210:5711:2713:3117:2620:0422:03:3415:03:34
70Muži 100kmMatej Miklánek08:1808:5309:5411:0811:4014:00 DNF
71Muži 100kmMartin MinaroviechSvetielko nádeje / NIS 201708:2108:5710:0211:1111:4213:4817:1319:3421:22:0714:22:07
73Muži 100kmDaniel Neštický08:1808:5009:5211:0411:3413:3816:5519:0820:45:2013:45:20
74Muži 100kmĽubomír OkruhlicaNezávislosť Bratislava08:4709:2810:3911:5412:2814:4918:2020:5022:32:3115:32:31
75Muži 100kmMarek OlczakIcebat.eu08:1708:5109:4710:5211:2113:1916:1218:1319:44:3612:44:36
76Muži 50kmAndrej Loškár08:4109:3111:4314:0016:21:00 09:21:00
78Ženy 100kmZuzana Orságová09:1710:0812:2114:2815:2319:50 DNF
81Muži 100kmMartin PlačkoŠK Bradlan08:1608:4709:4111:0112:2914:4816:1417:19:1610:19:16
82Muži 100kmMarek Pobjecký08:5409:3811:0612:4113:2616:2921:0700:0002:15:0819:15:08
83Muži 100kmMarek PrachárMarek a Jessie08:1708:5510:0511:2411:5714:0917:3019:4921:26:1914:26:19
84Muži 100kmOndrej Púčik08:3309:1410:2211:4012:0914:3518:0120:3122:05:3415:05:34
85Muži 100kmMilan Rakyta08:1108:4109:3610:5712:4115:3717:4819:17:5012:17:50
86Muži 100kmBernard Rosay08:3009:0910:2812:04
13:04 DNF
87Ženy 100kmHana RosenbergováEasyrun09:0209:5211:3213:1714:07 DNF
88Muži 100kmSlavomìr Ružek08:2308:5710:0611:49 DNF
89Muži 100kmMartin Slivka09:1410:1312:1114:2415:3618:53
20:41 DNF
90Muži 100kmJuraj Smolinský09:1710:0812:2114:2815:2319:50 DNF
91Muži 100kmRoman Sopkamybotanika.com08:1408:4509:4311:0913:0116:0218:0319:31:5612:31:56
93Muži 100kmMichal SvedekTrenčín08:1408:4709:5311:17 DNF
94Ženy 100kmAnita Szalay09:1110:0311:4213:3314:2017:4722:3202:0504:15:5421:15:54
95Muži 100kmMiloslav ŠebelaIronic Team08:1908:5409:5411:0011:3213:2316:2518:3920:10:5813:10:58
96Muži 100kmJuraj TekelSquash Liptov08:1508:4609:4111:1413:2516:4619:0420:41:4513:41:45
97Muži 100kmBohumil UhrinSlovnaft08:1008:3909:3311:0213:1417:0619:3421:22:1414:22:14
98Ženy 100kmPetra UrešováiRUN FAMILY08:4309:2810:4912:2513:0615:5620:4500:4103:26:5820:26:58
99Muži 100kmFerenc Venczl09:1310:0611:4013:2214:0417:1522:2901:5704:41:2421:41:24
100Muži 100kmJozef VeverkaJVUT08:1908:5509:5811:0611:3513:4617:1619:4321:17:1414:17:14
101Ženy 100kmDenisa Vidlickova08:3809:2110:4012:0712:4815:2820:2823:4202:05:3619:05:36
102Muži 100kmFelix Virsik09:0009:4811:20
12:11 DNF
103Muži 100kmĽudovít Vyskoč09:1610:1412:1014:4115:40 DNF
104Muži 100kmTomáš Wiebauerwww.sansport.sk08:1308:4309:3911:11 DNF
105Muži 100kmJozef ZámoraArbe team08:1308:4309:3811:0312:4915:3417:1718:36:2811:36:28
107Muži 100kmRobert ŽajdlíkSLOVNAFT ZKA Bratislava08:1608:4809:4710:5311:2213:1516:1518:2219:55:1112:55:11
108Muži 100kmJán Žila08:3709:1710:2911:4512:2114:4819:0921:4823:55:4716:55:47
131Ženy 50kmKatarína Abrhámová08:3709:2510:5512:4113:2915:42:4508:42:45
132Muži 50kmLukáš Abrhan08:0508:3209:2010:3111:33:0404:33:04
136Muži 50kmPeter BartekUltraFans08:3009:0810:1611:2812:0113:32:5106:32:51
138Muži 50kmMarek Bertovič08:3209:1610:4711:31 DNF
139Muži 50kmPeter BilikMOBIL ATAK08:3009:0710:1211:2611:5313:20:1906:20:19
140Muži 50kmMarián BordáčKolečko08:2409:0310:1211:3312:1013:43:3306:43:33
141Muži 50kmMichal Braško08:4809:3410:5912:4113:3015:36:5208:36:52
142Muži 50kmMartin BrejchaDevínska Nová Ves08:2609:0310:0711:2611:5713:40:0806:40:08
144Ženy 50kmKatarína ČapičíkováTrnava08:2809:0710:1811:3512:0313:37:2706:37:27
145Muži 50kmDušan Černý08:3809:2510:5512:4113:3115:48:0708:48:07
146Muži 50kmJuraj ČibaProjekt Život09:2510:46 DNF
147Ženy 50kmKristína Danková08:2809:0710:1411:2911:5713:32:1706:32:17
148Muži 50kmMartin DávidTK Tribeč08:5209:3911:1213:2715:20:5408:20:54
149Muži 50kmTomáš Dovala08:3209:1110:2211:3812:0713:44:4706:44:47
150Ženy 50kmLívia Dovalová08:3209:1110:2211:3812:0713:44:3906:44:39
151Muži 50kmĽubo FilipGAMANET08:2008:5510:0011:1411:4613:15:3806:15:38
154Muži 50kmOndrej Gogora08:2108:5610:0411:3112:0313:42:3906:42:39
155Muži 50kmJán GondaAhasver08:1008:4009:3510:5812:12:4205:12:42
156Muži 50kmDušan HájekM.R.C.I.N.A.08:2809:1110:2811:5812:3414:30:2107:30:21
157Muži 50kmĽubomír Havlík08:3509:1710:3611:5812:3514:22:2907:22:29
158Muži 50kmMarcel Held08:4109:1510:2211:3812:1914:11:3307:11:33
159Ženy 50kmKatarína Horváthová08:3709:2510:5512:4113:2915:42:4308:42:43
160Muži 50kmMartin HricHrom do piecky!08:2208:5609:5611:0211:2912:54:4805:54:48
161Muži 50kmErik Hübner08:0408:3109:1810:3011:35:5004:35:50
163Muži 50kmMarek Chladný08:5909:4511:2013:0013:4415:44:1308:44:13
164Muži 50kmAnton Ivánek08:0508:3109:2210:3711:42:5204:42:52
165Muži 50kmJuraj Jakubík08:3609:1710:3512:0212:4214:54:0207:54:02
166Muži 50kmDominik Janis08:3709:1810:3011:4212:0913:32:2206:32:22
167Muži 50kmMichal Kacko08:0808:3609:2910:4811:58:4604:58:46
168Muži 50kmIvan KapecFIT štýl Running Team08:3109:1510:4012:0012:3214:05:1207:05:12
169Ženy 50kmDaniela KlamováFIT štýl Running Team09:1210:1111:5913:5914:5317:13:5310:13:53
170Ženy 50kmKatka Klemanová09:1310:1111:5914:0314:5818:07:2011:07:20
172Muži 50kmMarian Koniar08:1608:4909:4710:4811:1312:33:0605:33:06
173Muži 50kmMiroslav KošíkCarpathoholics08:2509:0010:0911:3812:1014:01:5807:01:58
174Muži 50kmMartin Kotleba08:1908:5209:5511:0511:4013:38:0906:38:09
175Ženy 50kmLiana Kozáková08:3209:1410:3312:0612:4614:31:3407:31:34
176Ženy 50kmDaniela Kraxnerová09:2510:47 DNF
177Muži 50kmRastislav KriškaSTS Chvojkovice-Brod08:0608:3209:2010:1410:3511:41:3304:41:33
179Ženy 50kmJolana Kubátová08:2408:5910:0711:2811:5713:22:4006:22:40
180Muži 50kmAdrian Kubik08:4709:3410:5912:4213:2815:34:5708:34:57
181Ženy 50kmAla KuišováFIT štýl Running Team08:1908:5910:0311:2011:4813:09:4306:09:43
182Ženy 50kmMartina KukučkováTK Tribeč08:5209:3911:1212:4313:2715:20:4608:20:46
183Muži 50kmTomáš Kulla08:1908:5510:0111:2211:5913:40:4806:40:48
184Ženy 50kmVeronika KuťkováJVUT08:5109:5111:3113:3314:2117:04:2410:04:24
185Ženy 50kmDáša Lisá08:1408:4409:3811:0212:21:0605:21:06
186Muži 50kmMatúš Lupták08:3009:0710:1411:2912:0313:47:1006:47:10
187Muži 50kmAdam LuzsiczaShangriLa08:0508:3209:2010:3511:42:4704:42:47
188Ženy 50kmVanda Machalová08:2108:5510:0011:1811:4513:15:3206:15:32
189Muži 50kmPavol Majo08:1908:5910:0411:1911:4813:09:4506:09:45
192Muži 50kmMartin MarendiakNeopustaj sa.08:2408:5710:0111:0611:3212:54:5905:54:59
193Muži 50kmMarek MarťákDúbravka08:1808:5109:5111:0011:2913:07:1506:07:15
194Muži 50kmTomáš MaruškaGamanet08:2008:5510:01
11:23 DNF
195Muži 50kmRastislav Meľuch09:1210:0812:0914:2115:2518:36:1911:36:19
196Muži 50kmMichal MikulkaFIT Štýl Running Team08:1508:5209:59
11:31 DNF
197Muži 50kmMario Mira08:1608:5009:5411:27 DNF
198Muži 50kmBranislav MišovičNeverEndingRunners08:2209:0310:1411:4112:2514:11:2407:11:24
199Muži 50kmPeter MozsnyakRunningPro08:3209:1110:2211:3812:0713:44:5806:44:58
202Muži 50kmAlexander Nagy08:1608:5210:1611:4312:1914:05:2607:05:26
203Ženy 50kmLinda NemcováDeutsche Telekom Shared Services Sports Club08:2409:0010:0611:2011:4913:18:4706:18:47
204Muži 50kmMartin NeradovičMTB Kolečko08:2409:0310:1211:3312:1013:43:2806:43:28
205Ženy 50kmZuzka NoskováVAC Vegan Athletic Crew08:2909:1510:50
11:31 DNF
206Muži 50kmRastislav NovákCarpathoholics08:2409:0010:0611:2011:5313:31:2706:31:27
207Muži 50kmJuraj Novotný08:0808:3709:2810:5012:06:2105:06:21
208Ženy 50kmZuzana OkruhlicováNezávislosť Bratislava08:4909:3110:5412:2513:0314:43:2707:43:27
209Ženy 50kmLenka Osičková08:3509:1710:3711:5812:3614:22:2507:22:25
210Muži 50kmOndrej PakšiPressburg Hulvats08:3809:2210:4012:0912:5314:54:2507:54:25
211Muži 50kmĽuboš PakšiPressburg Hulvats08:3809:2210:4112:0912:5314:54:3207:54:32
212Muži 50kmJakub Pediač08:1908:5109:5010:5011:1512:34:5005:34:50
213Muži 50kmFilip Pély08:3109:0910:2411:5712:3414:22:1907:22:19
215Muži 50kmPablo Pinilla09:0610:0712:10 DNF
216Ženy 50kmGabriela PlačkováŠK Bradlan08:1608:4709:4211:0612:23:4005:23:40
217Muži 50kmVladimír PlankaFIT štýl Running Team09:1310:1111:5814:0314:5918:07:1611:07:16
219Ženy 50kmAlica PolčicováBERNOHY.sk09:0509:5911:5013:5014:4117:10:4710:10:47
220Ženy 50kmDenisa Rakovská08:4909:3511:1312:5213:3315:48:3208:48:32
221Muži 50kmMaroš Rippa08:2909:0710:3711:5412:2814:10:5607:10:56
222Muži 50kmDidier RogasikFrench embassy08:2609:0910:2912:16
13:05 DNF
224Ženy 50kmAlmudena Sanchez09:0610:0712:10 DNF
225Muži 50kmAndrej SekelyKRR08:2108:5510:0011:2011:5913:37:2206:37:22
226Muži 50kmMatúš Serafin08:1108:3909:3511:0212:23:4305:23:43
227Muži 50kmPeter SirotaLiptov08:2408:5910:1511:3212:0313:44:2806:44:28
228Muži 50kmJán Sodoma08:4609:3811:1312:5013:3315:47:0908:47:09
229Ženy 50kmAndrea Sokolikova08:4609:2810:4912:1112:4314:28:1707:28:17
230Muži 50kmVladimír SuranovskýKatuBezko09:0209:5211:3213:1714:0716:21:2209:21:22
231Muži 50kmJakub Susedík08:3309:1410:2711:5712:4114:51:1707:51:17
232Muži 50kmDaniel ŠčepkaLolë Run Club08:3209:1610:3911:5312:3214:05:1807:05:18
233Muži 50kmMartin ŠibíkJasenica UT08:0708:3609:3110:5712:15:4005:15:40
234Ženy 50kmHana ŠtecováVUBIT08:5009:4111:1312:4713:3315:44:0808:44:08
235Ženy 50kmIveta ŠtecováVUBIT08:5009:4111:1312:4713:3315:44:0408:44:04
237Muži 50kmFilip ŠvrčekDwarf Stones Circle08:0608:3409:2610:4711:58:1204:58:12
238Muži 50kmJán TeraiBK08:2408:5910:0511:2712:0213:38:1506:38:15
240Ženy 50kmMichaela Tomašiaková08:3209:1410:3412:0612:4614:31:4907:31:49
241Muži 50kmStamatios TserkezopoulosOCR NITRA08:3709:2010:4412:1112:4514:30:0207:30:02
242Ženy 50kmBlanka ValentováŠalamún08:2008:5409:5811:1211:4513:22:3406:22:34
243Ženy 50kmMichaela Vallová08:1408:4409:3913:05 DNF
244Muži 50kmLorenzo Valmasoni08:1608:5210:1611:4612:2214:05:2907:05:29
245Ženy 50kmTeresa VargováFIT štýl Running Team08:3109:16 DNF
247Ženy 50kmZuzana Vargová09:1210:1111:5713:5514:4717:04:5010:04:50
248Ženy 50kmKarin Vasile09:1210:1111:5813:5914:5317:13:4810:13:48
249Muži 50kmZdenko Zamboj08:1908:5409:5511:0711:3813:10:1506:10:15
250Muži 50kmMiloš Zaťkommx team08:4709:3310:5412:2813:1415:17:5608:17:56
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.
Práve nás číta 1025 ľudí
1.13