Konečné výsledky pretekov Maratón Inovcom 2018

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoCIEL
Nová baňa
42. km
Celkový čas
od štartu
1mužiLukáš Abrhan12:50:4603:50:46
2ženyMária Adamcová13:42:3804:42:38
3mužiJerome AzuaraTrnava trail runner14:54:5905:54:59
5ženyMiroslava BabinskáBežecký klub Dolný Kubín14:20:4005:20:40
6mužiTomáš BánikMiniMon Friendly Team, Piešťany15:39:4406:39:44
7mužiPeter BartekUltraFans14:41:0305:41:03
9mužiPavel BeťkoZávažná Poruba13:17:3904:17:39
10mužiZdeno BlažekS.T.O.P.A.14:34:1005:34:10
13mužiPeter BratkoVeľká Lehota14:02:3205:02:32
14mužiĽuboš Brieška16:21:48 DNF
15mužiIgor Budaj15:25:5306:25:53
17mužiVladimír ČákovskýPoltár14:07:5705:07:57
19mužiPeter Čermák15:49:1206:49:12
20mužiMartin ČernýRun For Fun14:08:2805:08:28
21mužiAndrej Červeňák16:24:4007:24:40
23mužiMatthias Číkbizonmedia15:15:3706:15:37
24mužiMiroslav Čuboň14:13:2905:13:29
25mužiMartin DávidTK Tribeč15:01:3506:01:35
26So psomJán DebnárTJ Tatran Pukanec14:42:0705:42:07
28mužiTomáš Dovala14:03:4805:03:48
29ženyLívia Dovalová14:03:4405:03:44
30ženyStanislava Drdáková15:26:2106:26:21
33So psomLenka Dzugasová15:02:4806:02:48
34mužiJaroslav EsterkaE10013:26:0904:26:09
35ženyBrigita Juričková15:53:3206:53:32
36mužiAndrej FeikGeriatrix Rudlová13:04:1104:04:11
37mužiMarcel Filip13:16:3904:16:39
38mužiLubo FilipGAMANET15:06:5806:06:58
39mužiJán GajdošíkBratislava14:34:3605:34:36
40mužiĽuboš GelčinskýUltra Boľavé nohy13:54:4404:54:44
41mužiVladimír GombárTrnava13:13:5204:13:52
42mužiJán GondaAhasver13:20:0204:20:02
43mužiTamás Gurbács13:52:2704:52:27
44mužiSlavomír HajdučíkAK- Tlmače15:37:2106:37:21
45mužiMiroslav Halaj15:15:3206:15:32
46mužiMartin HalászRunningPro12:31:0503:31:05
48mužiMiroslav HanusMartin13:57:4004:57:40
49mužiMichal HelcmanSlovenský Grob14:59:5705:59:57
50ženyJitka HergottováTrail Runners Trnava15:22:4806:22:48
51mužiSlavomír HodulLiga Lanovka15:53:4006:53:40
52mužiMartin HorčíkUltra Boľavé nohy15:23:0906:23:09
53So psomJan HosekMaguraRun13:59:5004:59:50
55ženyVeronika HudecováLiptovský Hrádok14:13:2505:13:25
56mužiRonald HudekROHLIK GA14:20:1605:20:16
57mužiMichal Jadroň13:35:5904:35:59
58mužiJaroslav Janíček13:57:3304:57:33
59mužiMário Jánoš13:22:5604:22:56
61mužiLukáš JureňaLampáš Lučenec14:13:3205:13:32
62mužiPeter JuričkoLiga lanovka15:53:3006:53:30
63mužiJán Jurík#iamGEKON14:27:4205:27:42
64mužiMichal KackoTJ Lokomotíva Nové Zámky13:23:1204:23:12
66mužiAnton Kollár14:27:0505:27:05
67mužiPavol Kalafús14:25:3805:25:38
68mužiPatrik KalmárBušince15:24:2706:24:27
70mužiOndrej Kekeňákžiadny14:37:4305:37:43
71mužiMichal KlinovskýUltra Boľavé nohy14:25:5305:25:53
72mužiIgor KlobučníkNové Zámky13:33:1804:33:18
73mužiPeter Knížatbernosport.sk14:27:4505:27:45
75So psomJaro KováčZSE RUN14:57:0005:57:00
76mužiPeter KováčPoď Von.eu15:02:44
15:06:50 DSQ
77ženyKatarína KováčováKRB Dolné Orešany14:18:5505:18:55
78mužiAlexander KovaľMTC Vyšná Šebastová13:18:5904:18:59
79mužiDušan KrajčovičSvetielko nádeje13:03:3504:03:35
80mužiJozef Krivaček15:10:5806:10:58
82ženyMartina KukučkováTK Tribeč15:01:2906:01:29
83mužiMartin KurekLevice16:22:32 DNF
84mužiŠtefan KyselJK-combi Žiar nad Hronom14:57:5705:57:57
85mužiĽudovít Lauko14:46:3905:46:39
86So psomJozef LaurencikDogtrekking Team15:47:5806:47:58
87ženyDáša Lisá14:04:3305:04:33
88mužiAdam Lisý13:31:4104:31:41
89mužiAndrej LoškárTrail Runners Trnava14:27:3805:27:38
90mužiJuraj MaťašeTrail Runners Trnava15:39:4806:39:48
92mužiPeter MikušGemerunners Running Club15:02:1106:02:11
93mužiMartin MinaroviechSvetielko nádeje15:07:0206:07:02
95ženyPetra MückováMONTANE VIVOBAREFOOT14:44:1705:44:17
96mužiIvan Mudroňxxx12:40:3603:40:36
97mužiMarek Nemeček16:44:0607:44:06
99ženyZuzka NoskováAdidas Runners Bratislava15:53:1806:53:18
100mužiBronislav Novák13:03:2204:03:22
101mužiPeter Očenáš14:42:3305:42:33
102mužiĽubomír OkruhlicaNezávislosť Bratislava16:28:1907:28:19
103ženyZuzana OkruhlicováNezávislosť Bratislava16:28:2207:28:22
104mužiMário OndriašCK Machulince13:14:3404:14:34
105mužiMarián OráčRehabilitacia Orac13:52:4404:52:44
106ženyBlažena Orošováspeed4dogs16:23:5307:23:53
107mužiJozef OstrihoňGemerunners Running Club14:00:5305:00:53
108mužiMartin PachtaSport 2000 CZ/SK16:20:56 DNF
109mužiEmil PáleníkBK Pyxida Čierne Kľačany17:12:0608:12:06
110mužiMatej PáleníkBK Pyxida13:08:4404:08:44
111mužiMárius PaligaLiga Lanovka14:34:4905:34:49
112ženyRadka PaulínyováObzory na horách13:44:2404:44:24
113mužiJakub Pediač13:36:0204:36:02
114mužiAndrej Pekárik14:03:2205:03:22
116mužiMilan PetrikovičHrušovany14:36:4505:36:45
117mužiRoman PetrikovičMK Tvrdošín14:02:4205:02:42
118mužiMiro PindešCHUPAKABRA13:58:0504:58:05
119mužiMiroslav Pokrievka14:50:3105:50:31
120mužiPavol Polák14:47:1905:47:19
121mužiTomáš Polanský13:23:2704:23:27
122mužiMarek PôbišKarpatský tulák13:23:4204:23:42
123So psomMarek Prachár14:20:5205:20:52
124mužiIvan Prčina15:19:3506:19:35
125mužiMichal Prčina15:19:3806:19:38
126mužiMatej RandisBrehy14:20:4405:20:44
127So psomMiška RosováSvetielko nádeje16:43:2807:43:28
128mužiRoman Samko14:15:0205:15:02
129mužiJozef Schvarcz14:21:2705:21:27
130ženyZuzana Schvarczová14:21:2405:21:24
131mužiPavol SovičPriatelia Behu Ležérneho15:02:0706:02:07
132ženyZuzana Staníková13:57:3704:57:37
133mužiMike StrezoBežecký klub Dolný Kubín13:55:58
14:01:29 DSQ
134mužiJozef Suchý17:47:0008:47:00
135mužiVincent SýkoraObyce13:43:0104:43:01
136mužiZoltán Szemán16:10:0407:10:04
137mužiAndras SzendrodiTTT15:48:1006:48:10
138So psomLukáš ŠafárKK Horša15:57:2406:57:24
139mužiTimotej Šály13:26:1504:26:15
140mužiMartin ŠibíkJasenica UT13:41:0304:41:03
141mužiLukáš ŠkvareninaX RUNNERS14:38:2505:38:25
142mužiAndrej ŠmidaAdventurio15:10:5506:10:55
143mužiFrantišek ŠmihálObzory na horách13:44:2704:44:27
145So psomMária ŠtrbováŠtále14:48:0105:48:01
147mužiMichal Šuška14:27:0205:27:02
148mužiMáté TarnaiMVTE, TTT14:47:4105:47:41
149mužiMaroš TevecLiga Lanovka15:53:2806:53:28
150So psomAttila Tóbi16:03:4207:03:42
151mužiStamatios TserkezopoulosHighlanders15:22:4306:22:43
152mužiBohumil UhrinSlovnaft13:39:4604:39:46
153mužiJan Vaňo13:34:4704:34:47
155mužiBranislav VincúrNitra13:43:4904:43:49
156mužiFelix Virsik16:05:5807:05:58
157mužiJozef ZamoraArbe team13:20:3304:20:33
158mužiBranislav Zigo13:42:2204:42:22
159ženyVeronika Zrastáková13:08:4004:08:40
160mužiPeter ZuzicUltra Boľané nohy14:25:5905:25:59
161mužiJán ŽilaLiga Lanovka15:00:0106:00:01
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.41