Konečné výsledky pretekov Kysucká stovka 2018

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoK1
Horný Vadičov
35. km
K2
Klubina
53. km
K3
Čadca
86. km
K4
Nesluša
104. km
CIEL
Kysucké Nové Mesto
113. km
Celkový čas
od štartu
1ženyGabriela Ambrušová01:5805:42
09:00 DNF
2mužiMarián BackaSúľov01:0904:2809:5713:0614:47:4917:47:49
3mužiZbyněk BajtekZbynovar03:01
04:21 DNF
4mužiPavel BeťkoZávažná Poruba01:2404:4109:5713:0614:34:1917:34:19
5mužiMichal Bielesz01:5705:4011:1614:5216:18:4619:18:46
6mužiLukáš Bieleš03:3708:4118:0800:3203:48:4430:48:44
7mužiPeter BrestovanskýLazyrun01:4805:3911:3715:4617:43:4320:43:43
8mužiMarián BugošKBBS Turčianske Teplice02:01
02:13 DNF
9mužiMiroslav ČuboňMartin02:3506:4313:1917:0319:02:1122:02:11
10mužiMartin DavidovKarpatský kynologický klub02:5707:2714:1318:3420:43:2523:43:25
11mužiŠtefan DobruckýHKdirect Bytča01:5205:4511:4316:0518:08:2221:08:22
12mužiMartin Drozd07:31
13mužiDalibor DvorštiakADAM SPORT - Ružomberok02:1606:4013:2816:5818:38:1921:38:19
14mužiMaroš Fančovič02:4907:0313:5717:5020:12:0823:12:08
15mužiFilip Faron03:3307:2813:4417:1019:06:4822:06:48
16mužiMartin FojtíkCS1000_Žamberk07:31
17mužiPeter Gemeran01:4505:2110:4714:3216:09:1919:09:19
18ženyMonika HalúskováVarín02:2306:4713:3617:2119:06:4522:06:45
19mužiCsaba HegedüsTTT03:4508:3916:4122:2500:50:2627:50:26
20mužiJiří HofmanCS 100004:2809:5818:4000:2103:27:2730:27:27
21mužiPetr HorsákSKÁJ team01:2504:4610:1413:2214:59:5817:59:58
22mužiMilan Hota04:5710:2819:4701:1704:19:1331:19:13
23mužiRadek ChrobákJAPAsport.cz01:58
02:13 DNF
25mužiJaroslav JaníčekTriPé Liptov02:1705:4712:0416:0518:08:3821:08:38
26mužiMário Jánoš01:5505:1510:4814:1815:53:1518:53:15
27mužiStanislav Januška05:3810:2819:4701:1204:13:5731:13:57
29mužiPetr JurčaKarpatský Kynologický Klub01:3305:2210:5814:3516:31:0519:31:05
30mužiMartin Kerekeš01:5205:4711:3715:3817:29:2020:29:20
31mužiTomáš KlimšaBESKYD-NATURAL01:1605:0310:3013:5715:21:0218:21:02
32mužiIgor KlobučníkPod Von01:2805:16
09:00 DNF
33mužiPeter Knížatbernosport.sk03:07
03:08 DNF
35mužiRudolf Kopčok03:3108:35
15:34 DNF
36ženySoňa Kopčoková03:3108:3415:1019:3722:13:3725:13:37
37mužiStanislav KorberNucený výsek02:4507:0214:3319:1321:46:0724:46:07
38mužiJaroslav KováčZSE RUN03:3508:2215:1219:1521:12:5224:12:52
39mužiTomáš Krejčík03:2008:1315:1019:0821:03:3124:03:31
40mužiAndrej Loškár03:0207:46
14:35 DNF
41mužiPeter Lux01:5605:5112:3217:1019:25:3922:25:39
42mužiPeter MazánVeľký Krtíš02:2506:57
07:00 DNF
43ženyMartina MetzováMK Seitl Ostrava03:1507:4614:3718:4520:44:5523:44:55
44mužiDušan Miezga04:2609:4717:1022:1900:56:0027:56:00
45mužiMartin MinaroviechSvetielko nádeje / NIS 201803:06
03:08 DNF
46mužiPavol MizeraKysuce Team02:0905:4612:04
12:20 DNF
47mužiMarek MoravecMK Seitl Ostrava03:1507:4614:3718:4520:44:5923:44:59
48mužiIvan Mudroňxxx00:4203:2308:0311:0112:29:3315:29:33
49mužiRoman NěmecTrailrun.cz #Makej vole!01:5105:3511:3715:4617:43:4620:43:46
50mužiBronislav Novák01:0604:1609:2512:3814:11:3017:11:30
52mužiAndrej OrogvaniSeverný živloplaz03:1707:4715:1019:3722:13:4325:13:43
53mužiBálint ŐrsiSapientia - Gyermekeink Jövőjéért Alapítvány02:5206:4512:5016:3118:16:2621:16:26
54mužiVít OtevřelColumbia Montrail00:4203:2307:3709:5810:57:1813:57:18
55mužiMartin PachtaSport 2000 Cz/Sk01:56
02:13 DNF
56mužiAleš PalásekPaldové02:1807:0214:3419:1321:46:1224:46:12
57mužiAleš PazdzioraTým LightBIKE03:32
03:51 DNF
58mužiRoman PiechočákADAM SPORT - Ružomberok02:27
02:30 DNF
59mužiOndřej PlašilSeskočil z rudé skály a vyrazil si dech02:0406:1313:4417:2719:29:3122:29:31
60mužiJaroslav Přikryl04:0509:4217:4022:5200:56:1027:56:10
61mužiMarek PytlíkMOBJ02:5307:1814:3319:0220:52:2823:52:28
62mužiVojtěch RichterWind Team04:2809:5818:4000:3103:48:2730:48:27
63mužiVláďa ŘehákTJ Velichovky00:4904:0108:5311:4813:07:0116:07:01
64mužiRoman SamkoKE02:2506:2913:2817:3920:12:1423:12:14
65mužiJozef Schvarcz01:4605:1410:4814:1815:53:2018:53:20
66ženyHana Váchová02:3006:4213:2817:3020:35:0123:35:01
67ženyZuzana Staníková02:1705:4612:0416:0518:08:4321:08:43
68mužiVáclav StrnadSova Run Brno03:4908:3017:1022:1900:56:2027:56:20
70mužiAndras SzendrodiTTT03:4908:3916:4122:2600:50:4027:50:40
71ženyBlanka Šafránková04:2709:5718:4000:3103:48:2130:48:21
72mužiMáté TarnaiMVTE, TTT03:3308:0715:0519:0821:03:4124:03:41
73mužiStamatios TserkezopoulosHighlanders03:3709:0816:47 DNF
74mužiMichal Turek02:5807:1213:3417:3720:00:3623:00:36
75mužiBohumil UhrinSlovnaft a.s.22:41 DNF
76mužiZdeněk VémolaSova Run Brno03:1908:3116:1119:3421:24:5124:24:51
77mužiMarek ŽeravíkChodící Zlo II02:5307:1914:3319:0220:52:3123:52:31
78ženyMiluše Gombalová03:2307:2813:4417:0318:43:4721:43:47
79mužiLibor PollákLudus Brno03:44
06:01 DNF
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.27