Konečné výsledky pretekov Kysucká stovka 2018
Mapa: trasa na mapy.hiking.sk • Štart: 2. 3. 2018 21:00 • Limit: 4. 3. 2018 5:00
Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekov, DSQ – diskvalifikovaný
č. | kat | meno | team / mesto | Štát | K1 Horný Vadičov 35. km | K2 Klubina 53. km | K3 Čadca 86. km | K4 Nesluša 104. km | CIEL Kysucké Nové Mesto 113. km | Celkový čas od štartu | Rank celkovo | Rank v kategórii |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ženy | Gabriela Ambrušová | 01:58 | 05:42 09:00 DNF | ||||||||
2 | muži | Marián Backa | Súľov | 01:09 | 04:28 | 09:57 | 13:06 | 14:47:49 | 17:47:49 | 6 | 6 | |
3 | muži | Zbyněk Bajtek | Zbynovar | 03:01 04:21 DNF | ||||||||
4 | muži | Pavel Beťko | Závažná Poruba | 01:24 | 04:41 | 09:57 | 13:06 | 14:34:19 | 17:34:19 | 5 | 5 | |
5 | muži | Michal Bielesz | 01:57 | 05:40 | 11:16 | 14:52 | 16:18:46 | 19:18:46 | 12 | 12 | ||
6 | muži | Lukáš Bieleš | 03:37 | 08:41 | 18:08 | 00:32 | 03:48:44 | 30:48:44 | 53 | 46 | ||
7 | muži | Peter Brestovanský | Lazyrun | 01:48 | 05:39 | 11:37 | 15:46 | 17:43:43 | 20:43:43 | 15 | 15 | |
8 | muži | Marián Bugoš | KBBS Turčianske Teplice | 02:01 02:13 DNF | ||||||||
9 | muži | Miroslav Čuboň | Martin | 02:35 | 06:43 | 13:19 | 17:03 | 19:02:11 | 22:02:11 | 23 | 21 | |
10 | muži | Martin Davidov | Karpatský kynologický klub | 02:57 | 07:27 | 14:13 | 18:34 | 20:43:25 | 23:43:25 | 32 | 28 | |
11 | muži | Štefan Dobrucký | HKdirect Bytča | 01:52 | 05:45 | 11:43 | 16:05 | 18:08:22 | 21:08:22 | 17 | 17 | |
12 | muži | Martin Drozd | 07:31 | |||||||||
13 | muži | Dalibor Dvorštiak | ADAM SPORT - Ružomberok | 02:16 | 06:40 | 13:28 | 16:58 | 18:38:19 | 21:38:19 | 21 | 20 | |
14 | muži | Maroš Fančovič | 02:49 | 07:03 | 13:57 | 17:50 | 20:12:08 | 23:12:08 | 29 | 26 | ||
15 | muži | Filip Faron | 03:33 | 07:28 | 13:44 | 17:10 | 19:06:48 | 22:06:48 | 25 | 22 | ||
16 | muži | Martin Fojtík | CS1000_Žamberk | 07:31 | ||||||||
17 | muži | Peter Gemeran | 01:45 | 05:21 | 10:47 | 14:32 | 16:09:19 | 19:09:19 | 11 | 11 | ||
18 | ženy | Monika Halúsková | Varín | 02:23 | 06:47 | 13:36 | 17:21 | 19:06:45 | 22:06:45 | 24 | 3 | |
19 | muži | Csaba Hegedüs | TTT | 03:45 | 08:39 | 16:41 | 22:25 | 00:50:26 | 27:50:26 | 45 | 39 | |
20 | muži | Jiří Hofman | CS 1000 | 04:28 | 09:58 | 18:40 | 00:21 | 03:27:27 | 30:27:27 | 50 | 44 | |
21 | muži | Petr Horsák | SKÁJ team | 01:25 | 04:46 | 10:14 | 13:22 | 14:59:58 | 17:59:58 | 7 | 7 | |
22 | muži | Milan Hota | 04:57 | 10:28 | 19:47 | 01:17 | 04:19:13 | 31:19:13 | 55 | 48 | ||
23 | muži | Radek Chrobák | JAPAsport.cz | 01:58 02:13 DNF | ||||||||
25 | muži | Jaroslav Janíček | TriPé Liptov | 02:17 | 05:47 | 12:04 | 16:05 | 18:08:38 | 21:08:38 | 18 | 18 | |
26 | muži | Mário Jánoš | 01:55 | 05:15 | 10:48 | 14:18 | 15:53:15 | 18:53:15 | 9 | 9 | ||
27 | muži | Stanislav Januška | 05:38 | 10:28 | 19:47 | 01:12 | 04:13:57 | 31:13:57 | 54 | 47 | ||
29 | muži | Petr Jurča | Karpatský Kynologický Klub | 01:33 | 05:22 | 10:58 | 14:35 | 16:31:05 | 19:31:05 | 13 | 13 | |
30 | muži | Martin Kerekeš | 01:52 | 05:47 | 11:37 | 15:38 | 17:29:20 | 20:29:20 | 14 | 14 | ||
31 | muži | Tomáš Klimša | BESKYD-NATURAL | 01:16 | 05:03 | 10:30 | 13:57 | 15:21:02 | 18:21:02 | 8 | 8 | |
32 | muži | Igor Klobučník | Pod Von | 01:28 | 05:16 09:00 DNF | |||||||
33 | muži | Peter Knížat | bernosport.sk | 03:07 03:08 DNF | ||||||||
35 | muži | Rudolf Kopčok | 03:31 | 08:35 15:34 DNF | ||||||||
36 | ženy | Soňa Kopčoková | 03:31 | 08:34 | 15:10 | 19:37 | 22:13:37 | 25:13:37 | 43 | 6 | ||
37 | muži | Stanislav Korber | Nucený výsek | 02:45 | 07:02 | 14:33 | 19:13 | 21:46:07 | 24:46:07 | 41 | 36 | |
38 | muži | Jaroslav Kováč | ZSE RUN | 03:35 | 08:22 | 15:12 | 19:15 | 21:12:52 | 24:12:52 | 39 | 34 | |
39 | muži | Tomáš Krejčík | 03:20 | 08:13 | 15:10 | 19:08 | 21:03:31 | 24:03:31 | 37 | 32 | ||
40 | muži | Andrej Loškár | 03:02 | 07:46 14:35 DNF | ||||||||
41 | muži | Peter Lux | 01:56 | 05:51 | 12:32 | 17:10 | 19:25:39 | 22:25:39 | 26 | 23 | ||
42 | muži | Peter Mazán | Veľký Krtíš | 02:25 | 06:57 07:00 DNF | |||||||
43 | ženy | Martina Metzová | MK Seitl Ostrava | 03:15 | 07:46 | 14:37 | 18:45 | 20:44:55 | 23:44:55 | 33 | 5 | |
44 | muži | Dušan Miezga | 04:26 | 09:47 | 17:10 | 22:19 | 00:56:00 | 27:56:00 | 47 | 41 | ||
45 | muži | Martin Minaroviech | Svetielko nádeje / NIS 2018 | 03:06 03:08 DNF | ||||||||
46 | muži | Pavol Mizera | Kysuce Team | 02:09 | 05:46 | 12:04 12:20 DNF | ||||||
47 | muži | Marek Moravec | MK Seitl Ostrava | 03:15 | 07:46 | 14:37 | 18:45 | 20:44:59 | 23:44:59 | 34 | 29 | |
48 | muži | Ivan Mudroň | xxx | 00:42 | 03:23 | 08:03 | 11:01 | 12:29:33 | 15:29:33 | 2 | 2 | |
49 | muži | Roman Němec | Trailrun.cz #Makej vole! | 01:51 | 05:35 | 11:37 | 15:46 | 17:43:46 | 20:43:46 | 16 | 16 | |
50 | muži | Bronislav Novák | 01:06 | 04:16 | 09:25 | 12:38 | 14:11:30 | 17:11:30 | 4 | 4 | ||
52 | muži | Andrej Orogvani | Severný živloplaz | 03:17 | 07:47 | 15:10 | 19:37 | 22:13:43 | 25:13:43 | 44 | 38 | |
53 | muži | Bálint Őrsi | Sapientia - Gyermekeink Jövőjéért Alapítvány | 02:52 | 06:45 | 12:50 | 16:31 | 18:16:26 | 21:16:26 | 20 | 19 | |
54 | muži | Vít Otevřel | Columbia Montrail | 00:42 | 03:23 | 07:37 | 09:58 | 10:57:18 | 13:57:18 | 1 | 1 | |
55 | muži | Martin Pachta | Sport 2000 Cz/Sk | 01:56 02:13 DNF | ||||||||
56 | muži | Aleš Palásek | Paldové | 02:18 | 07:02 | 14:34 | 19:13 | 21:46:12 | 24:46:12 | 42 | 37 | |
57 | muži | Aleš Pazdziora | Tým LightBIKE | 03:32 03:51 DNF | ||||||||
58 | muži | Roman Piechočák | ADAM SPORT - Ružomberok | 02:27 02:30 DNF | ||||||||
59 | muži | Ondřej Plašil | Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech | 02:04 | 06:13 | 13:44 | 17:27 | 19:29:31 | 22:29:31 | 27 | 24 | |
60 | muži | Jaroslav Přikryl | 04:05 | 09:42 | 17:40 | 22:52 | 00:56:10 | 27:56:10 | 48 | 42 | ||
61 | muži | Marek Pytlík | MOBJ | 02:53 | 07:18 | 14:33 | 19:02 | 20:52:28 | 23:52:28 | 35 | 30 | |
62 | muži | Vojtěch Richter | Wind Team | 04:28 | 09:58 | 18:40 | 00:31 | 03:48:27 | 30:48:27 | 52 | 45 | |
63 | muži | Vláďa Řehák | TJ Velichovky | 00:49 | 04:01 | 08:53 | 11:48 | 13:07:01 | 16:07:01 | 3 | 3 | |
64 | muži | Roman Samko | KE | 02:25 | 06:29 | 13:28 | 17:39 | 20:12:14 | 23:12:14 | 30 | 27 | |
65 | muži | Jozef Schvarcz | 01:46 | 05:14 | 10:48 | 14:18 | 15:53:20 | 18:53:20 | 10 | 10 | ||
66 | ženy | Hana Váchová | 02:30 | 06:42 | 13:28 | 17:30 | 20:35:01 | 23:35:01 | 31 | 4 | ||
67 | ženy | Zuzana Staníková | 02:17 | 05:46 | 12:04 | 16:05 | 18:08:43 | 21:08:43 | 19 | 1 | ||
68 | muži | Václav Strnad | Sova Run Brno | 03:49 | 08:30 | 17:10 | 22:19 | 00:56:20 | 27:56:20 | 49 | 43 | |
70 | muži | Andras Szendrodi | TTT | 03:49 | 08:39 | 16:41 | 22:26 | 00:50:40 | 27:50:40 | 46 | 40 | |
71 | ženy | Blanka Šafránková | 04:27 | 09:57 | 18:40 | 00:31 | 03:48:21 | 30:48:21 | 51 | 7 | ||
72 | muži | Máté Tarnai | MVTE, TTT | 03:33 | 08:07 | 15:05 | 19:08 | 21:03:41 | 24:03:41 | 38 | 33 | |
73 | muži | Stamatios Tserkezopoulos | Highlanders | 03:37 | 09:08 | 16:47 DNF | ||||||
74 | muži | Michal Turek | 02:58 | 07:12 | 13:34 | 17:37 | 20:00:36 | 23:00:36 | 28 | 25 | ||
75 | muži | Bohumil Uhrin | Slovnaft a.s. | 22:41 DNF | ||||||||
76 | muži | Zdeněk Vémola | Sova Run Brno | 03:19 | 08:31 | 16:11 | 19:34 | 21:24:51 | 24:24:51 | 40 | 35 | |
77 | muži | Marek Žeravík | Chodící Zlo II | 02:53 | 07:19 | 14:33 | 19:02 | 20:52:31 | 23:52:31 | 36 | 31 | |
78 | ženy | Miluše Gombalová | 03:23 | 07:28 | 13:44 | 17:03 | 18:43:47 | 21:43:47 | 22 | 2 | ||
79 | muži | Libor Pollák | Ludus Brno | 03:44 06:01 DNF |