Konečné výsledky pretekov Ultrapunk 2018

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoOS1
Skleniarske lúky
9. km
OS2
Jasenovo
28. km
OS3
Fačkovské sedlo
50. km
OS4
Čičmany
60. km
OS5
Sedlo Obšiar
71. km
CIEL
Bojnice
85. km
Celkový čas
od štartu
1mixyZuzana Alexanderčíková / Rastislav HorňákOuce07:1509:3413:2815:3517:4720:51:1114:51:11
2mužiIvan Mudroň / Patrik Hrotekxxx06:5408:3511:2513:1214:3516:50:1810:50:18
3mužiĽubo Filip / Tomáš MaruškaGamanet07:1609:4114:11
14:50 DNF
4mužiJán Žila / Michal HelcmanLiga Lanovka07:1609:3413:5916:4018:5122:18:0516:18:05
5mixySilvia Glesková / Slavo GleskSG-TEAM07:1209:4714:0616:3718:5122:38:4416:38:44
6mužiLukáš Hladký / Lukáš ŠichtaMalinô SkiAlp Team07:0709:1412:4914:5817:0120:08:2914:08:29
7mužiMartin Pachta / Marcel FilipM&M07:0609:0212:1013:5316:0018:23:5512:23:55
8mužiRafał Milkowski / Michał CzerwińskiTeam M&M07:0108:5712:3914:3816:3119:06:0013:06:00
9mužiAndrej Spielmann / Martin ŠrámekOriginal kanadische Waffeln07:1610:1613:47 DNF
10mixyVanda Jenejová / Jiří HorníčekMrkvička a Zemiačik07:0709:1212:2414:0615:4818:10:1812:10:18
11mixyJitka Hergottová / Andrej LoškárRUN-cajs a Manka hľadajú Cipíska07:3010:2015:5618:4521:3101:51:1119:51:11
12mixyZuzana Staníková / Jaro JaníčekTriPé Liptov07:1109:39 DNF
13mužiBranislav Filo / Jozef ŠtevulaBánovskí behúni07:0809:1813:0015:0116:5519:36:2713:36:27
14mužiRóbert Spišiak / Matej OrságAll4Run Košice07:0408:5712:0714:0115:4618:32:3212:32:32
15mužiStamatios Tserkezopoulos / Tomáš BánikSvedkovia Achillovi07:3110:2216:1818:4821:3101:50:5019:50:50
17mixyZuzana Okruhlicová / Ľubomír OkruhlicaNezávislosť Bratislava07:4010:3715:1617:5120:1523:59:3117:59:31
18mixyKamila Mondočková / Milan Žiak4 nohy do pohody07:1609:5414:5017:4220:0723:48:5717:48:57
19mužiMartin Dávid / Miro PindešTK Tribeč07:1309:2712:5714:5816:5619:38:4413:38:44
20mužiAdrian Grunert / Adam RusinkoŠalamún07:0308:5112:0613:4715:2117:36:0711:36:07
21mixyAgnieszka Faron / Michael NowickiNorafsport Running Team07:1109:1813:0015:14
16:21 DNF
22mixySilvia Petrjánošová / Ľubomír BučkoRunningPro07:1409:3014:0316:2218:2821:36:4215:36:42
23mixyLucia Dobrucká / Štefan DobruckýRYSČATÁ07:0409:0712:2414:1916:0318:24:5512:24:55
24mužiZdeněk Štěpánek / Jakub PediačSanasport Runners07:0909:1212:5515:0717:0519:54:3713:54:37
25mužiRichard Hrubala / Daniel NeštickýR&D07:0709:1213:37
13:41 DNF
26mužiPavel Beťko / Matúš JurečkaBer plecia na nohy07:0008:5111:5913:3415:1617:36:1011:36:10
27mužiAndrej Farkaš / Michal KackoA&M Team07:0108:5011:5213:3015:1017:33:2611:33:26
28mužiVladimír Jakubec / Martin MinaroviechKrasoň & Vidlochvost07:2609:4213:5416:1618:2521:36:4515:36:45
29mužiDaniel Blonski / Marcel JedličkaŤažké váhy07:3110:2416:0319:05 DNF
30mixyMaťa Hancková / Miki KériMaťa-Miki07:1109:1812:5114:5716:5119:38:0313:38:03
31mužiDalibor Dvorštiak / Roman PiechočákAdamSport Ružomberok07:0909:1112:3414:3016:2418:47:2812:47:28
32mixyDáša Lisá / Adam LisýLisiovci07:1009:2513:0014:5216:4119:26:2513:26:25
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.16