Konečné výsledky pretekov Ultrapunk 2018
Mapa: trasa na mapy.hiking.sk • Štart: 5. 5. 2018 6:00 • Limit: 6. 5. 2018 2:00
Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekov, DSQ – diskvalifikovaný
č. | kat | meno | team / mesto | Štát | OS1 Skleniarske lúky 9. km | OS2 Jasenovo 28. km | OS3 Fačkovské sedlo 50. km | OS4 Čičmany 60. km | OS5 Sedlo Obšiar 71. km | CIEL Bojnice 85. km | Celkový čas od štartu | Rank celkovo | Rank v kategórii |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | mixy | Zuzana Alexanderčíková / Rastislav Horňák | Ouce | 07:15 | 09:34 | 13:28 | 15:35 | 17:47 | 20:51:11 | 14:51:11 | 17 | 5 | |
2 | muži | Ivan Mudroň / Patrik Hrotek | xxx | 06:54 | 08:35 | 11:25 | 13:12 | 14:35 | 16:50:18 | 10:50:18 | 1 | 1 | |
3 | muži | Ľubo Filip / Tomáš Maruška | Gamanet | 07:16 | 09:41 | 14:11 14:50 DNF | |||||||
4 | muži | Ján Žila / Michal Helcman | Liga Lanovka | 07:16 | 09:34 | 13:59 | 16:40 | 18:51 | 22:18:05 | 16:18:05 | 20 | 14 | |
5 | mixy | Silvia Glesková / Slavo Glesk | SG-TEAM | 07:12 | 09:47 | 14:06 | 16:37 | 18:51 | 22:38:44 | 16:38:44 | 21 | 7 | |
6 | muži | Lukáš Hladký / Lukáš Šichta | Malinô SkiAlp Team | 07:07 | 09:14 | 12:49 | 14:58 | 17:01 | 20:08:29 | 14:08:29 | 16 | 12 | |
7 | muži | Martin Pachta / Marcel Filip | M&M | 07:06 | 09:02 | 12:10 | 13:53 | 16:00 | 18:23:55 | 12:23:55 | 6 | 5 | |
8 | muži | Rafał Milkowski / Michał Czerwiński | Team M&M | 07:01 | 08:57 | 12:39 | 14:38 | 16:31 | 19:06:00 | 13:06:00 | 10 | 8 | |
9 | muži | Andrej Spielmann / Martin Šrámek | Original kanadische Waffeln | 07:16 | 10:16 | 13:47 DNF | |||||||
10 | mixy | Vanda Jenejová / Jiří Horníček | Mrkvička a Zemiačik | 07:07 | 09:12 | 12:24 | 14:06 | 15:48 | 18:10:18 | 12:10:18 | 5 | 1 | |
11 | mixy | Jitka Hergottová / Andrej Loškár | RUN-cajs a Manka hľadajú Cipíska | 07:30 | 10:20 | 15:56 | 18:45 | 21:31 | 01:51:11 | 19:51:11 | 25 | 10 | |
12 | mixy | Zuzana Staníková / Jaro Janíček | TriPé Liptov | 07:11 | 09:39 DNF | ||||||||
13 | muži | Branislav Filo / Jozef Števula | Bánovskí behúni | 07:08 | 09:18 | 13:00 | 15:01 | 16:55 | 19:36:27 | 13:36:27 | 12 | 9 | |
14 | muži | Róbert Spišiak / Matej Orság | All4Run Košice | 07:04 | 08:57 | 12:07 | 14:01 | 15:46 | 18:32:32 | 12:32:32 | 8 | 6 | |
15 | muži | Stamatios Tserkezopoulos / Tomáš Bánik | Svedkovia Achillovi | 07:31 | 10:22 | 16:18 | 18:48 | 21:31 | 01:50:50 | 19:50:50 | 24 | 15 | |
17 | mixy | Zuzana Okruhlicová / Ľubomír Okruhlica | Nezávislosť Bratislava | 07:40 | 10:37 | 15:16 | 17:51 | 20:15 | 23:59:31 | 17:59:31 | 23 | 9 | |
18 | mixy | Kamila Mondočková / Milan Žiak | 4 nohy do pohody | 07:16 | 09:54 | 14:50 | 17:42 | 20:07 | 23:48:57 | 17:48:57 | 22 | 8 | |
19 | muži | Martin Dávid / Miro Pindeš | TK Tribeč | 07:13 | 09:27 | 12:57 | 14:58 | 16:56 | 19:38:44 | 13:38:44 | 14 | 10 | |
20 | muži | Adrian Grunert / Adam Rusinko | Šalamún | 07:03 | 08:51 | 12:06 | 13:47 | 15:21 | 17:36:07 | 11:36:07 | 3 | 3 | |
21 | mixy | Agnieszka Faron / Michael Nowicki | Norafsport Running Team | 07:11 | 09:18 | 13:00 | 15:14 16:21 DNF | ||||||
22 | mixy | Silvia Petrjánošová / Ľubomír Bučko | RunningPro | 07:14 | 09:30 | 14:03 | 16:22 | 18:28 | 21:36:42 | 15:36:42 | 18 | 6 | |
23 | mixy | Lucia Dobrucká / Štefan Dobrucký | RYSČATÁ | 07:04 | 09:07 | 12:24 | 14:19 | 16:03 | 18:24:55 | 12:24:55 | 7 | 2 | |
24 | muži | Zdeněk Štěpánek / Jakub Pediač | Sanasport Runners | 07:09 | 09:12 | 12:55 | 15:07 | 17:05 | 19:54:37 | 13:54:37 | 15 | 11 | |
25 | muži | Richard Hrubala / Daniel Neštický | R&D | 07:07 | 09:12 | 13:37 13:41 DNF | |||||||
26 | muži | Pavel Beťko / Matúš Jurečka | Ber plecia na nohy | 07:00 | 08:51 | 11:59 | 13:34 | 15:16 | 17:36:10 | 11:36:10 | 4 | 4 | |
27 | muži | Andrej Farkaš / Michal Kacko | A&M Team | 07:01 | 08:50 | 11:52 | 13:30 | 15:10 | 17:33:26 | 11:33:26 | 2 | 2 | |
28 | muži | Vladimír Jakubec / Martin Minaroviech | Krasoň & Vidlochvost | 07:26 | 09:42 | 13:54 | 16:16 | 18:25 | 21:36:45 | 15:36:45 | 19 | 13 | |
29 | muži | Daniel Blonski / Marcel Jedlička | Ťažké váhy | 07:31 | 10:24 | 16:03 | 19:05 DNF | ||||||
30 | mixy | Maťa Hancková / Miki Kéri | Maťa-Miki | 07:11 | 09:18 | 12:51 | 14:57 | 16:51 | 19:38:03 | 13:38:03 | 13 | 4 | |
31 | muži | Dalibor Dvorštiak / Roman Piechočák | AdamSport Ružomberok | 07:09 | 09:11 | 12:34 | 14:30 | 16:24 | 18:47:28 | 12:47:28 | 9 | 7 | |
32 | mixy | Dáša Lisá / Adam Lisý | Lisiovci | 07:10 | 09:25 | 13:00 | 14:52 | 16:41 | 19:26:25 | 13:26:25 | 11 | 3 |