Konečné výsledky pretekov Ultra Fatra 2016

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoO1
Staré hory
O2
Chata pod Borišovom
O3
Horský hotel Granit Smrekovica
O4
Malinô Brdo
CIEL
Gymnázium sv. Andreja
Celkový čas
od štartu
1mužiDaniel NeštickýBiely Kostol08:2411:4514:3816:4818:26:0011:26:00
2mužiMichal MusilHolešov08:1310:5513:1815:0316:30:0009:30:00
3mužiJán ŽilaBratislava08:4212:0414:5217:3619:36:3212:36:32
4mužiMárius PaligaBratislava08:4012:0414:5317:2919:36:2912:36:29
5ženyMarkéta HosnedlováŽuch-Praha08:5411:06 DNF
6mužiMateusz OgorzałekRedLineTeam
7mužiJozef VeverkaMK-70008:1311:3114:4016:5818:19:4611:19:46
8mužiMilan DufekBrno08:3411:4214:3916:5618:32:0011:32:00
9mužiMiklos KoreňVizsla SE08:5112:28
10ženyJustyna GrzelakMaraton Leszno08:5012:4116:00 DSQ
11mužiDaniel GrzelakMaraton Leszno08:5012:4116:00 DSQ
12mužiOndřej NěmečekZell am See Trailrun Club08:1711:0013:3415:3917:17:3810:17:38
13mužiPeter KulichPrievidza
14ženyEwelina Zbijowska-hatalaBB RUNNERS08:2514:3816:5118:31:0011:31:00
15mužiPeter SlávikŽilina SPU08:2313:35 DNF
16mužiJakubiec MateuszBB RUNNERS08:2514:3916:5118:31:0011:31:00
17mužiBedřich Stančíklepus.cz08:0710:2412:3514:2415:52:0008:52:00
18mužiMichał KuśmierskiBB RUNNERS08:2611:1413:4115:3817:06:1810:06:18
19mužiMarek HradskýLisková
20mužiMartin HalászBratislava08:0810:2012:1113:3414:38:0007:38:00
21mužiJuraj Kačostefaniktrial.sk
22mužiLESZEK PŁAWECKIPSZCZYNA BIEGA08:2511:4114:3916:5218:31:0011:31:00
23ženyMarcela MikuleckáČeská Třebová08:1711:0013:1514:4715:58:0008:58:00
24mužiMaroš fančovičNahač08:4212:0615:0117:2719:26:0512:26:05
25mužiŠtefan KopačOščadnica
26mužiMaroš HarenčákMedia /ST Martin08:0610:2712:4214:5116:42:0009:42:00
27mužiPrzemek GolbaBielsko Biała08:2514:3916:5118:31:0011:31:00
28mužiPeter GemeranBratislava08:1411:0814:0115:5117:15:4110:15:41
29mužiĽubomír BučkoBratislava08:3711:4014:2516:2417:56:0310:56:03
30ženySilvia PetrjánošováNezávislosť BA08:3711:4014:2516:2417:56:1310:56:13
31mužiWojciech Starzynskientre.pl08:2010:5813:1614:5916:24:0009:24:00
32mužiPawel Zachentre.pl08:2611:0213:4315:4717:31:1410:31:14
33mužiMiroslav HanusMartin08:4312:0514:5117:0018:34:0011:34:00
34mužiRoman SamkoKošice - Šaca08:2711:4714:3916:5218:38:0011:38:00
35mužiAndrej FoltínAK Veterán Bratislava
36mužiJozef MrázAK Veterán Bratislava08:1510:4913:0714:4715:58:0008:58:00
37mužiDalibor NedelkaPROefekt Team08:0510:2112:1413:3414:38:0007:38:00
38mužiTomáš ObrtáčLiesek
39ženyAlena SlanáOZ Svetielko nádeje08:2010:5913:1714:5416:16:0009:16:00
40mužiViktor VigodaRevúca
41mužiViliam MrvečkaTeplička nad váhom08:5213:0515:11 DSQ
42ženyKatarína AdamoveČadca08:5113:0215:11 DSQ
43mužiĽubomír OkruhlicaNezávislosť BA08:3414:4716:5918:27:0011:27:00
44mužiMichal KalmanBratislava08:2615:0117:3919:26:3012:26:30
45mužiPeter KřivánekLiptáci na horách08:3112:1615:15 DSQ
15:15
46mužiVladimír SauchVW Martin08:4212:0515:15 DSQ
15:15
47mužiPeter PasztorVW Martin08:4212:26
48mužiZdzislaw SpyraPszczyna08:4212:0615:1017:3219:36:3612:36:36
49mužiAnton IvánekBratislava08:1810:5813:2515:4317:05:4310:05:43
50mužiJakub KubačkaADAMSPORT RK08:1410:5413:2614:5416:24:0009:24:00
51ženyTonka VyoralováMariánské Lázně08:3112:30
52mužiDaniel WahlT.S. AKS Chorzów08:1710:5813:1815:0616:57:0009:57:00
53ženyBarbora MazákováMartin08:2111:1513:4515:3316:53:0009:53:00
54ženyBarbora ŠimkováKošice 08:50
09:00 DNF
55mužiPeter Janurajanurky.sk08:2411:0013:0814:3915:53:0008:53:00
56ženyKatarína Janurovájanurky.sk08:4011:5014:5317:4419:34:4012:34:40
57mužiDaniel Vojtekvitalcity.sk08:2010:5813:0014:3315:46:0008:46:00
58mužiMichal DemeterBratislava08:2111:0413:4115:4717:13:1410:13:14
59mužiFlorent SchwartzmannKošice08:4212:22
60mužiKazoyan AlessandorKošice
61mužiRichard HrubalaTrnava08:2411:2513:5215:4117:17:2810:17:28
62mužiMarek PracharDunajská Lužná08:2411:2413:5315:4116:58:3509:58:35
63mužiMartin HujsaBratislava08:3411:5714:5016:5818:31:0011:31:00
64mužiMikuláš Lukáčvitalcity.sk08:2311:2114:0916:1317:41:2110:41:21
65mužiAndrej PekárikVanád racing team08:2411:3814:2817:0319:10:0812:10:08
66mužiTomáš CholastaVanád racing team08:2411:3814:2717:0319:10:1012:10:10
67mužiPavol MedveďTrenčianske Teplice08:3812:1315:14 DSQ
15:14
68mužiLadislav KáderVeľké Straciny08:1510:5113:0514:4616:14:0009:14:00
69ženyMária KubováADAMSPORT RK08:2611:4914:2816:3218:08:0311:08:03
70mužiPeter FraňoChata M.R. Štefánika08:0610:2012:1113:1814:55:0007:55:00
71mužiMartin MočilanMartin08:4212:4516:09 DSQ
72ženyKatarína GarajováKBL Jasná LM08:2411:2513:5015:3717:08:3810:08:38
73mužiMichal MišiakSki&bike Malinô Brdo08:1710:5813:2715:1316:31:0009:31:00
74mužiMiloš PelachSki&bike Malinô Brdo08:1710:58
75mužiStanislav OlejkoKysuce08:1811:0513:3015:1416:46:0009:46:00
76mužiMichal ŠimkoBánska Štiavnica08:1711:2514:1516:2818:08:1511:08:15
77mužiMartin HánOsamelí bežci08:2712:40
78mužiTomáš KmiťBorinka08:4712:1715:57 DSQ
79mužiMilan PisarčíkSkialpinista.sk08:0610:2312:2914:0315:06:0008:06:00
80mužiJaroslav DejKysuce team08:3811:4914:5417:4219:20:3112:20:31
81mužiPavol MizeraKysuce team08:3811:4914:5417:4219:20:2812:20:28
82mužiMartin KrajňákMartin08:4012:0815:24
83mužiPetr KolářRun Kanice08:1411:0613:3415:4217:05:5610:05:56
84mužiMatej BeťkoZávažná Poruba08:2010:5713:2815:0416:30:0009:30:00
85mužiPavel BeťkoZávažná Poruba08:2311:0413:2615:0416:30:0009:30:00
86mužiAleš DikoBratislava08:2411:37
87mužiRoman ŽiaraR.T.T. klub08:4211:2413:4715:4017:15:2710:15:27
88mužiSamuel ValúchChlpy a vlasy Dubnica n/V08:0810:2612:2613:5815:05:0008:05:00
89mužiFilip KristlNew wave multisport08:54
08:55 DNF
90mužiJozef LigockýTBK TORA Topoľčany08:3412:0515:0117:3719:39:2612:39:26
91mužiJakub BenkoLusco Fusco08:1410:3612:2713:5315:05:0008:05:00
92ženySilvia KajankováČadca08:2711:5214:5916:4918:43:5911:43:59
93mužiIgor MihalčíkBeskydský pivovárek Ostravice
94mužiMartin SomoraKordický hrebenák08:2311:1914:0916:1617:52:0010:52:00
95mužiMichal KmeťMyjava08:3811:3914:1116:0317:22:5110:22:51
96mužiPeter KnížatPúchov08:3512:0315:0117:4319:34:3712:34:37
97ženyKatarína CapicikováTrail Runners Trnava08:5413:01
98mužiMartin HancSnina08:4212:2615:15 DSQ
15:15
99mužiJakub VranaTrenčín08:2011:0013:1915:0416:42:0009:42:00
100mužiLukáš ValentaOskava08:5411:06 DNF
101mužiJuraj MackoBratislava08:2411:2113:5215:5517:29:2610:29:26
102mužiFilip KušnírSparťan patriot team08:2011:1814:0916:0917:34:4010:34:40
103mužiPetr MisiarzOstrava
104mužiTimotej KelecsényiŠK EMKO Pezinok08:3512:3116:10 DSQ
105mužiPeter LehockýZombie
106ženyPetra LehockáZombie
107mužiTserkezopoulos Stama08:4212:33
108mužiJan ElischerBratislava08:1510:4212:5514:4016:10:0009:10:00
109ženyAndrea ElischerovaBratislava08:2912:0015:14 DSQ
15:14
110zadný vojJiří Hanzzadný voj (bez klasifikácie)08:5418:30
111zadný vojLadislav Majtánzadný voj (bez klasifikácie)08:5418:30
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.35