Konečné výsledky pretekov Severný živloplaz

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoK1
Matysová
8. km
K2
Jarabina
19. km
K3
Litmanová
32. km
K4
Lesnické sedlo
47. km
K5
Veľká Lesná
60. km
K6
Toporecké sedlo
74. km
K7
Vyšné Ružbachy
86. km
CIEL
Stará Ľubovňa
104. km
Celkový čas
od štartu
101ženyAbrhámová Katarína07:1409:0911:4615:0718:2922:4502:2707:01:3525:01:35
102ženyDomovcová Monika07:0308:2410:2012:3914:4717:2519:2122:09:5616:09:56
103ženyFaron AgnieszkaNorafsport06:5308:0610:0012:4515:2618:3421:0123:49:3617:49:36
104ženyFlekáčová Erika07:1108:5511:2214:4918:0322:0901:5806:46:0024:46:00
105ženyHalúsková Monika06:5007:5509:2911:3913:5016:2218:2921:14:5215:14:52
106ženyHergottová JitkaTRAIL RUNNERS TRNAVA 07:1209:0911:2114:4818:0322:27
23:03 DNF
107ženyHorváthová Katarína07:1409:0911:4615:0818:2822:4502:27
02:29 DNF
109ženyPandulová MichaelaSpeed4dogs06:5708:1109:5112:1014:2417:0819:1722:26:3016:26:30
111ženyŠmihálová Renátabikeacademy.sk06:5808:2110:1613:0715:5718:5421:4201:06:5019:06:50
113mužiBudzel IvanElago06:5708:1410:0312:3314:5717:4519:5822:50:4416:50:44
115mužiČerný Dušan07:1409:0911:4515:0818:2822:4502:27
02:28 DNF
116mužiČuboň MiroslavMartin06:5808:0610:2813:0915:3618:3620:4923:54:3317:54:33
117mužiDemeter MichalTJ Partizán06:5608:0809:4812:0814:2517:0819:1722:24:2816:24:28
118mužiDrozd MartinHorem pádem trail club07:1008:5111:1514:4718:0722:2902:2707:47:1125:47:11
119mužiDvorštiak DaliborAdamSport06:4707:5409:2611:2813:2615:5717:5020:11:4914:11:49
120mužiGemeran Peter06:4507:4709:1211:1013:2116:0718:0320:26:1114:26:11
122mužiGontkovič Peter06:5608:0809:4812:0814:2417:0919:1822:24:4916:24:49
123mužiHalasz Ladislav06:5007:5509:2411:2813:3416:2318:3221:14:5815:14:58
124mužiHanus Miroslav06:5708:1610:1012:3014:5517:3919:4522:27:1516:27:15
125mužiHevér GáborTTT, HVTE, Lokomotív, Hazajáró07:3509:5012:5516:5920:1901:2505:3809:39:3627:39:36
126mužiHlavatý MilanPriatelia Behu Ležérneho06:5808:2310:3813:5117:1020:5900:1503:57:1321:57:13
127mužiHrubala Richard06:5007:5709:2711:2613:2615:4917:4019:46:5213:46:52
128mužiJakubec Vlado06:5908:1810:0812:2814:5217:5520:1523:14:3517:14:35
129mužiJaníček Jaroslav06:5608:1109:5312:0214:1516:5418:5321:54:4815:54:48
130mužiJanuška Stanislav07:1108:4911:0413:4816:4019:5722:2902:08:5620:08:56
132mužiKarcol ViktorDHZ Zazriva07:0508:4011:0413:5616:5420:2823:3403:29:1221:29:12
133mužiKerekeš Martin06:5007:5709:2911:5214:1516:5419:1422:04:3316:04:33
134mužiKéri MikulášSansport.sk06:4207:3708:4710:1812:0314:0615:3917:46:1611:46:16
135mužiKlobučník Igorkornspitz team06:4407:4309:0611:1212:5515:2117:1919:15:1513:15:15
136mužiKnížat Peterbernosport.sk06:5808:2110:1613:0715:5718:5421:4201:06:4619:06:46
137mužiKožuškanič ŠtefanBežecký klub Stará Ľubovňa06:5107:5609:2811:3514:09 DNF
138mužiKrajňák Pavolfurt v pohybe07:1308:4410:4713:4716:2919:4622:2001:33:0719:33:07
139mužiLisý Adam06:4907:5009:1111:0612:5415:2117:1919:14:5713:14:57
140mužiLoškár AndrejTRAIL RUNNERS TRNAVA07:1109:0911:2114:4818:0322:27
23:03 DNF
141mužiMaterný MichalGANRUN Gánovce07:0208:2810:4413:5116:3919:5922:3702:54:2820:54:28
142mužiMiezga Dušan07:1108:4911:0413:4816:4019:5722:2902:09:0020:09:00
144mužiMinaroviech MartinSvetielko nádeje / NIS 201806:5908:1810:0812:2814:5217:5520:1523:14:4817:14:48
146mužiNagy DávidTTT07:3709:4612:5516:5820:1601:2505:3809:39:2827:39:28
147mužiNeštický Daniel06:5007:5709:3612:2215:0017:4519:5122:36:4516:36:45
148mužiŐrsi BálintSapientia - Gyermekeink Jövőjéért Alapítvány07:1509:0011:2014:2116:5719:5722:2901:49:5819:49:58
149mužiOslovič Jozef07:1108:5511:2214:4818:0422:0901:5806:46:0624:46:06
150mužiPástor JánBK Pesa 07:0608:3911:0514:0517:0620:5900:1503:53:5921:53:59
151mužiPouš RichardVetroplachmagazin.sk06:4407:4609:0611:0213:1115:3617:3019:55:0713:55:07
152mužiPriadka MariánTrail Runners Trnava06:4207:3608:4310:2011:5013:3615:0416:58:4610:58:46
153mužiSamko Roman06:5608:1109:5012:1114:2517:4219:1822:26:3916:26:39
154mužiSlivovský Marián07:1409:0911:4515:0818:2822:4402:2707:01:3925:01:39
156mužiŠnevajs RadomírKHB Radegast07:0008:2410:1112:2614:4117:1919:1922:08:2516:08:25
157mužiŠpišák Vojtech07:0508:3911:0814:4818:0422:29
01:36 DNF
158mužiSvedek Michal06:5007:5909:3511:4914:1016:5418:5221:54:4415:54:44
159mužiSzendrodi AndrasTTT07:1509:0011:2114:0916:5920:3823:4103:29:2121:29:21
160mužiTarnai MátéMVTE, TTT07:1509:0011:2014:2116:5719:5722:2901:49:5319:49:53
162mužiVirsik Felix07:2209:2011:5315:1919:0123:0402:2706:51:5724:51:57
163mužiPješčák MichalBKSL06:5107:5609:2711:2213:3015:5818:0120:20:1914:20:19
301ženy 30kmKokavcová AlenkaElago06:5608:0709:45:2203:45:22
304ženy 30kmMźigodová JanaVajanského07:0909:0111:52:5205:52:52
306ženy 30kmStaníková Zuzana06:5608:1109:51:3303:51:33
307ženy 30kmTuráková Eva07:0808:4711:09:2305:09:23
308ženy 30kmWitusik DorotaNW-TEAM JASŁO07:0108:2910:52:2704:52:27
310muži 30kmČižmár Marek07:0408:3711:14:4205:14:42
311muži 30kmDupľák Stanislav06:4507:4809:17:5603:17:56
312muži 30kmDuračinský Marek06:4507:4309:23:0103:23:01
313muži 30kmFedor Ondrej06:4807:5109:30:0703:30:07
314muži 30kmFidermák JurajBKSL07:0308:2810:20:1004:20:10
315muži 30kmFrický VladoDIFFERENT06:4507:4509:05:4603:05:46
317muži 30kmHanula PeterTeam Drobci/Pekelný beh rajom06:4807:5509:21:1903:21:19
319muži 30kmJabcon Samuel07:0808:4711:09:2805:09:28
322muži 30kmJanovčík Matúš07:3510:0313:19:0107:19:01
323muži 30kmJarabinský Jaroslav07:0408:3711:14:3705:14:37
326muži 30kmKopčák Juraj07:0909:0111:52:5605:52:56
327muži 30kmKoprivňák MatúšPatriot Spartan Team Slovakia06:4107:3608:55:5502:55:55
328muži 30kmLauko Dušan07:0108:2710:30:3504:30:35
329muži 30kmLeysek BohušInfinity06:5408:0709:43:0603:43:06
330muži 30kmMajirský Daniel06:4707:4709:22:5503:22:55
331muži 30kmMárton Filip06:5608:0809:45:3103:45:31
333muži 30kmNowicki MichaelNorafsport06:4507:4509:37:3403:37:34
334muži 30kmOlejník Peter06:5508:0309:42:3303:42:33
335muži 30kmPekár RadoslavActive life06:5508:0809:59:2403:59:24
338muži 30kmRepka Rastislav07:0308:2810:43:3504:43:35
339muži 30kmRybecký Michal06:5308:0209:29:2103:29:21
340muži 30kmSabol Jozef06:4507:4609:05:4603:05:46
342muži 30kmŠimkovič Michal07:0108:2710:30:3004:30:30
343muži 30kmSlaminka Jozef07:0808:59 DNF
344muži 30kmTelepun Martin06:5207:5709:24:3903:24:39
345muži 30kmTovuu Batmend07:3510:4414:52:5808:52:58
346muži 30kmWitusik MariuszNW-TEAM JASŁO07:0108:2910:52:3104:52:31
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.32