Konečné výsledky pretekov Nízkotatranská stíhačka 2018

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoKS1
Šumiac
KS2
Kráľova hoľa
KS3
Priehyba
KS4
sedlo za Lenivou
KS5
Čertovica
KS6
Chata M. R. Štefánika
KS7
Kamenná chata
KS8
Útulňa Ďurková
KS9
Hiadeľské sedlo
CIEL
Donovaly
Celkový čas
od štartu
1mužiMarián KoniarTento počítač05:5707:0509:1112:1412:2514:0815:0916:5719:5221:21:0915:51:09
3mužiRichard HrubalaSVK05:5707:1409:3312:5713:1015:1516:36
17:17 DNF
4mužiPETER Múdry06:0307:2209:4613:4013:55
5mužiBohumil UhrinSlovnaft05:5607:2109:3612:4813:1815:0916:4819:0523:2001:21:4619:51:46
7mužiPeter OndreasTJ Partizan Liptovky Mikulas06:0507:3110:4815:4515:57
15:57 DNF
9mužiBronislav Novák05:5607:0008:4911:4711:5913:3614:4216:2920:4022:35:0817:05:08
12mužiMiroslav Halaj05:5907:1809:3413:0213:1415:2216:4719:1723:0801:18:4519:48:45
14mužiMaroš Fančovič06:0007:2610:2214:4414:58
14:59 DNF
15mužiJan Obuch05:5607:0609:1212:1912:3114:3115:4517:5121:4823:48:1718:18:17
16mužiAndrej FarkašBERNOHY.sk05:5507:0008:5511:4511:5513:3214:3616:1419:1120:39:3515:09:35
17mužiAleš PalásekPaldové05:5807:2810:2215:0115:19
15:19 DNF
18mužiPeter Gemeran05:5607:0609:1812:4412:5715:1516:3418:5722:2100:05:5618:35:56
19mužiĽuboš GelčinskýULTRA Boľavé nohy07:0809:1312:2512:3614:2315:4117:3520:4422:20:5816:50:58
22mužiMikuláš LukáčUltra Trail Košice06:0207:2009:3312:4312:5515:0316:2418:4322:2600:32:5619:02:56
23mužiLukáš KoprivýUPJŠ06:0007:1209:1012:0712:1813:5314:5416:3319:4320:52:2215:22:22
24mužiJozef Zamoraarbe team05:5907:1609:4313:2713:4215:2616:4018:3621:4423:11:1217:41:12
25mužiMichal Kmeť06:0207:2309:3712:5613:0815:2316:4320:0423:3503:11:3821:41:38
26mužiOndřej TabarkaX-TrailRychlohrad05:5506:5608:3212:2711:0312:1713:1314:4817:0618:17:4412:47:44
27mužiJozef Schvarcz05:5707:1409:1612:2612:3714:1815:2417:2820:2421:57:1116:27:11
28mužiMatúš OrlovskýKošice06:0307:2009:4613:4113:55
29mužiPeter Cibula06:0107:2309:5714:1414:30
30mužiMaroš HarenčákFATRA OUTDOOR TEAM06:5908:5211:5512:0713:5715:12
15:13 DNF
31mužiRobert SpišiakALL4RUN Košice06:0007:1909:3512:5113:0315:2916:4618:5422:3300:32:5319:02:53
32mužiBranislav Zigo05:5807:1009:2613:0213:1715:5917:4520:4201:3604:24:3022:54:30
34mužiDávid Šulko06:0107:2709:4713:2313:3415:3817:1019:3123:0500:44:4719:14:47
35mužiDaniel NeštickýSVK05:5807:1309:3312:5713:1015:1516:3418:5622:2100:05:5318:35:53
36ženySoňa Kopčokova06:0107:2610:0213:5914:1216:4818:1920:5301:3704:07:5022:37:50
37mužikrzysztof Kania06:0007:1409:2612:5813:11
39mužiRudolf Kopčok06:0107:2610:0913:5514:0717:0518:3421:1102:4205:17:1823:47:18
40mužiJan ZilaLiga Lanovka06:0407:3010:4815:4515:57
15:57 DNF
41mužiJán BurákAlpensport, Fingerer05:5807:0709:1412:3912:5415:0716:2318:4623:1802:46:3021:16:30
42mužiRadomír ŠnevajsKHB Radegast06:0607:2409:5013:0413:1715:1316:3718:4122:4200:44:2519:14:25
43mužiRichard Pouš05:5506:5808:4511:3611:4513:1014:1215:5518:4620:16:1114:46:11
44mužiMichal Svedek05:5707:0709:1812:4512:5714:5316:0618:2522:1900:16:4218:46:42
45mužiPeter Knížatbernosport.sk05:5907:2710:0013:5414:0416:55
17:05 DNF
48mužiZdeněk HruškaRunSport Team06:5608:3411:0511:1512:3213:2915:0117:2118:35:2813:05:28
50mužiIvan Murín05:5506:5708:5211:5512:0613:5315:0017:0121:0323:10:5217:40:52
51mužiDušan Haruštiak06:0507:2910:0313:5914:13
52ženyVeronika HudecovaLiptovsky Hradok06:0307:2909:5113:2713:4015:3617:0319:4123:2801:41:2020:11:20
53mužiPeter Čižmár06:0207:1909:3512:5113:0315:3016:4618:5422:3300:32:5219:02:52
54mužiŠtefan DobruckýHK Direct05:5807:0709:1712:3912:5314:5216:0718:1821:4823:34:0118:04:01
55mužiRostislav VáclavíkMadeja Sport Ostrava05:5707:0609:1312:2612:3714:3215:4717:5321:3223:18:2917:48:29
56mužiOndrej EvinEVINTEAM.SK05:5907:1309:4113:0913:2217:30
57ženyLucia DobruckáHK Direct05:5607:0609:1212:2312:3514:5216:0718:1821:4823:33:5818:03:58
58mužiPavel BeťkoZávažná Poruba05:5607:0108:5611:4511:5613:3214:3616:1419:1120:39:3815:09:38
59mužiMartin PachtaSport 2000 CZ/SK05:5707:0308:5611:4711:5813:4414:5116:3020:4422:33:0817:03:08
60mužiTomas Dovala05:5907:1209:1612:2312:3614:2115:3117:3320:4322:17:3916:47:39
61mužiTomáš Klím05:5607:0409:2112:5113:06
62mužiEduard Benes05:5807:1209:3912:5613:0815:4417:1119:5400:2602:34:0421:04:04
63mužiMarcel Filip05:5707:0509:0812:0012:1213:4814:5117:1520:4422:33:1117:03:11
64mužiMartin ČernýRun For Fun05:5907:1409:5113:2713:3815:4417:1620:1201:0203:13:4121:43:41
65mužiAndrej ŠoltýsLUXURIO, o.z.05:5607:0309:1612:2312:3514:3715:5918:0621:5100:02:3418:32:34
70ženyHana RosenbergováEasyRun06:0607:4211:0515:4516:04
16:04 DNF
71mužiOndrej Bóna05:5707:1009:3013:0013:1215:3617:1519:5800:1202:28:2820:58:28
74mužiPeter MazánVelky Krtis05:5807:0609:1812:4613:0116:55
17:05 DNF
81mužiMatúš LopušnýFitnes v Uličke Brezno05:5707:0108:5812:0412:1513:5615:1117:0520:4722:20:5916:50:59
82ženyLenka Procházková06:0207:2810:0214:0014:1416:4818:1920:5201:3604:07:5322:37:53
84mužiMatúš Teplický06:0007:1009:3012:5413:0715:1316:3018:4122:1100:14:2718:44:27
86mužiMartin Hanuš05:5607:0009:0812:1612:2714:1615:2617:2820:2922:07:1716:37:17
87mužiMilan Žiak06:0007:1909:4213:2813:4016:0317:4220:4202:0904:51:0423:21:04
88mužiJán Šnirc05:5707:1409:3013:0013:1215:3517:1519:5800:1302:28:3120:58:31
89mužiJán Elischer05:5607:0009:3313:0413:1814:4715:5117:5121:2923:22:5317:52:53
92mužiMiroslav Pauček05:5907:1609:5813:5114:0316:38
17:05 DNF
94mužiPavol GeschnábelBB05:5607:0509:1912:3612:4614:3115:4317:3520:4422:20:5616:50:56
95mužiViktor Toth07:1409:4913:3313:48
96mužiMa Duman06:0207:1909:4313:3213:4715:5617:3820:0801:0203:13:4521:43:45
97mužiMiroslav ČuboňMartin05:5907:1109:2612:5213:0715:2716:5519:3423:3001:22:4319:52:43
99ženyPetra ŠevčíkováX-Trail Orlová07:0109:0411:5512:0513:3614:4216:2719:2720:52:3115:22:31
100ženyAgnieszka FaronNORAFSPORT06:0107:2309:5413:3513:4916:0317:2919:4700:0402:18:0120:48:01
102mužiJan Týče05:5707:0609:1112:2712:4114:4716:0418:3022:0700:01:2118:31:21
103mužiStanislav Koláček06:0607:4211:0915:4515:57
15:57 DNF
105mužiPeter Valo05:5607:0108:5612:0612:1614:2315:4418:3023:0602:22:2620:52:26
106mužiMarián Šudý06:0407:2910:0414:0814:22
107mužiRobert Zamojski06:0107:2309:3413:0813:2116:0317:2319:4700:0402:17:5820:47:58
109mužiJozef Vrablik06:0207:1809:3513:2213:37
110mužiMichal ZelenčíkChata M. R. Štefánika06:5808:5311:4411:5513:3114:4916:4220:4422:35:1717:05:17
111mužiFilip RekTobi sport Frenštát pod Rad.07:1709:3913:0913:2115:2716:5323:0801:18:4419:48:44
112mužiPeter Čermák06:0307:4310:3515:1615:28
15:28 DNF
113mužiOndřej Klauser06:0507:3010:3115:3215:53
15:53 DNF
114mužiVladimir SuranovskyKatubezko06:0607:4211:0515:4516:04
16:04 DNF
115mužiPetr RemešOK SLAVIA Hradec Králové05:5508:3511:0811:1712:3913:3615:1217:4719:17:1413:47:14
116mužiIgor MihalčikBeskydský pivovárek Ostravice06:0307:2310:0114:0114:1416:4018:1421:4903:5006:30:5825:00:58
117mužiIvan Mudroň
118mužiJakub Trímay06:0007:1209:2613:2913:4216:0817:3919:4600:1002:57:4221:27:42
120mužiOndrej Kekeňák06:0007:2109:5113:4013:52
122mužiJuraj TeplicaExtreme Obstacle Runners05:5807:1209:1712:2712:4515:0216:1718:3222:3000:44:4519:14:45
124mužiDaniel Sitáš06:0007:0709:0412:3912:5215:4017:2419:4401:4505:59:4024:29:40
125mužiMartin Juran06:0007:1209:1412:1812:3114:2515:4817:5621:3223:32:4318:02:43
126mužiJaroslav VicherKESBUK05:5506:5908:3911:1511:2512:5613:5415:2117:3418:44:4613:14:46
127mužiTomáš Kubek06:0007:1209:1112:1612:2814:3916:0318:4223:2604:02:5922:32:59
128mužiPatrik BartíkKESBUK05:5606:5908:5511:4711:5913:3214:4016:2720:1622:05:5616:35:56
131mužiDavid ŠtěpánOpen-sport05:5506:5708:4111:5112:01
132mužiZdeno Zamboj06:0307:3009:5113:4013:52
133mužiMartin KusnierFatranski vlci06:0207:2009:3713:0513:1815:3717:0319:4600:5003:29:2921:59:29
134mužiVladimír NosáľFatranskí vlci07:0509:1112:1512:2714:0815:1917:1120:1721:57:4016:27:40
135mužiPavel DušekStříbrňáci05:5508:4911:5512:0313:3614:4116:3419:3420:52:0015:22:00
136ženyKaterina Cernochova
137mužiDavid Kopáč
138mužiMichal DemeterTJ Partizan06:0107:1409:3213:0213:1415:3617:0219:4600:5103:29:3521:59:35
139mužiFrantišek Brantál05:5907:1109:1612:3612:4614:4015:5717:5521:1023:00:4517:30:45
140mužiMilan HlavatýBeh ležérny07:3010:4815:5416:07
16:07 DNF
141mužiMarián PriadkaTrail Runners Trnava05:5508:3310:5511:0312:1413:0614:2116:2917:33:0512:03:05
143mužiTomas HodanMlejn Praha05:5607:0509:1112:2312:3514:2117:5822:0100:25:5018:55:50
144ženyMartina Kárová05:5807:1209:1712:1812:2914:0515:11
145mužiPetr PaslerČZU-Praha07:0008:5012:1312:2614:0915:16
148mužiMilan Michna07:0108:5611:5812:0813:3814:4216:3019:3020:58:4915:28:49
149mužiTadeáš Vyvijal05:5508:3511:1911:3412:5513:5015:2118:0819:34:4814:04:48
150mužiRadomír ViejNeškodní jedinci05:5607:0709:1312:1812:2914:0815:1117:1120:1221:51:2416:21:24
151mužiRadek Chrobákdoplním05:5506:5708:3411:0511:1512:3413:4815:2218:2419:58:3814:28:38
153mužiMarek Prachár05:5907:1709:4413:0913:2015:1616:3718:5822:4300:42:0819:12:08
154ženyHana Váchová06:0007:3009:5413:4113:5316:2118:2121:2803:5006:30:5425:00:54
155mužiMichal DarilaPart of Heart05:5907:1409:3313:0413:18
158ženyEniko SzentirmaiEX-T SE06:0207:1609:4713:0913:2215:2516:4719:1723:0401:12:0719:42:07
159mužijuraj krivuš05:5707:0509:1112:1512:2714:1315:2717:2620:2321:56:3616:26:36
160mužiJán Ondráš06:0107:1409:4113:2713:4216:0617:3920:0801:0803:23:4921:53:49
162mužiAdrián Kašniar06:5708:3511:0811:1612:2913:1814:4217:1018:23:2212:53:22
163mužiDaniel Vlach05:5807:1109:1312:3712:5015:0216:2018:4122:2900:37:5019:07:50
164mužiRichard Holý06:0007:1709:3513:1413:3715:3617:0619:5100:3103:00:3121:30:31
165mužiDaniel Hromádko07:1709:3513:1413:3015:3617:0519:5300:3103:00:3321:30:33
166mužiFilip Wyrwol06:0107:2509:4714:1314:30
167mužiGurbács Tamás06:0207:2309:5614:1114:2817:0618:3921:25
22:26 DNF
171mužiJaroslav KováčZSE RUN06:0207:2810:1114:3614:5117:0119:0421:4902:4504:57:0923:27:09
173mužiGrzegorz Galka#Sobasteam06:0107:1209:2613:3013:42
174mužiOndřej Pavelka05:5508:4911:4511:5613:3614:4116:3419:3420:51:5915:21:59
175ženyMiluše GombalováTianDeFM06:0407:3410:1114:0914:2316:55
17:05 DNF
176mužiPeter GontkovičAlpensport/Fingerer05:5807:0809:1212:1812:3014:4616:0518:3323:1902:46:2421:16:24
177mužiTomáš Malina06:0307:1909:3312:4312:5615:0816:34
17:17 DNF
178mužiBartoloměj PetruželkaBarBar06:0507:4110:2414:3614:51
15:22 DNF
179ženyBarbora HerrenBarBar07:4210:2414:3614:51
15:22 DNF
180mužiPeter OravecTrixbike05:5907:1209:1712:4412:5514:4816:0017:5621:4823:48:1618:18:16
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.57