Konečné výsledky pretekov UltraFatra 2018

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoO1
Staré hory
9. km
O2
Chata pod Borišovom
25. km
O3
Horský hotel Granit Smrekovica
38. km
O4
Malinô Brdo
47. km
CIEL
Gymnázium sv. Andreja
55. km
Celkový čas
od štartu
1mužiMichal Kalmanmorione08:3612:0215:1117:1118:54:2611:54:26
2mužiMichal PijakKoláčik polacik08:3812:2415:5818:2820:00:5813:00:58
3mužiTomáš Borčin08:0810:3312:3413:4514:53:0807:53:08
4mužiTomáš ŠubjakHK JAMES Dolný Kubín08:1911:0713:2314:4716:02:5009:02:50
5mužiMatěj MíkaKoláčik Poláčik08:38 DNF
08:38
6mužiMarko BielikKuki Runner08:4817:16 DSQ
7mužiVendo BugáňJogging klub Dubnica08:1410:4212:5414:2015:41:4508:41:45
8ženyBlanka ValentovaSalamon08:2811:5214:4216:1517:40:1610:40:16
9mužiTomáš Hradecký08:1711:5215:1216:4717:56:3810:56:38
11ženyAlena Slaná08:1710:5213:0114:2015:29:5708:29:57
12ženyJitka Boubelíkovátulaci n cestach08:4312:1715:1517:1018:37:1511:37:15
13mužiPetr PlecháčSport nás baví, bavte se s námi08:1110:4513:0214:2515:48:0408:48:04
14mužiGauthier Santrain08:1510:4813:5115:1616:35:2309:35:23
15mužiOndrej PaksiPressburg Hulvats08:3712:1215:1517:1219:06:0512:06:05
16mužiRichard Pilnik08:2811:4714:3216:2317:41:0510:41:05
19mužiMartin Kerekeš08:1611:0113:2814:5816:18:3509:18:35
20mužiRoman VrabecCrossfit senec08:3612:3115:4718:0519:50:1912:50:19
21mužiBohumil PaslavskyRozběhámeČesko08:4716:57 DSQ
22ženyMária FúčelováZajo TEAM08:3611:4414:5416:4818:42:1611:42:16
23mužiLukáš BielešLen tak for fun08:3612:4617:16 DSQ
24mužiTomáš Brestič08:1811:2014:1415:5617:27:1010:27:10
25mužiMartin KopacikBelasy motyl08:3711:5815:1117:1719:26:4012:26:40
26mužiJerome HortelanoMF5408:2711:4914:3716:1417:44:5810:44:58
28mužiRóbert RybanskýCrossFit Senec08:2211:5314:4716:3417:53:0410:53:04
29mužiMichal Gasper08:3611:2614:0815:5417:12:4310:12:43
30mužiMiloš ChromýStínová vláda08:2211:3715:4316:1019:50:3912:50:39
31mužiBranislav Zigo08:2111:2914:1916:0317:44:0810:44:08
32mužiJan TomášekStínová vláda08:3612:1415:3617:5219:37:4512:37:45
33mužiJan KoziełPerły Małopolski08:2512:0015:2617:3319:35:5412:35:54
34mužiPavol matiasko08:3711:4914:4916:3918:08:1511:08:15
35mužiJakub Nakládal08:2910:25 DNF
36ženyJana Zvarová08:40
08:40 DNF
37ženyKatka RidzoňováVegan sport club08:4012:2415:3117:3619:23:5612:23:56
38mužiFlorent SchwartzmannMF5408:1611:1714:1416:0617:32:5910:32:59
39mužiTomáš GrígerZavzdušnené radiátory08:3612:2015:4118:0219:52:0012:52:00
40ženyVeronika Hudecová08:3814:5315:10 DNF
41ženyLívia Dovalová08:3611:3814:1716:0017:20:1610:20:16
42mužiRoman SopkaPoludnica.run08:3916:57
16:57 DSQ
43mužiJan Gajdosik08:3912:0515:0817:1419:00:3812:00:38
45mužiPeter LacoRužomberskie strely08:1210:4813:1314:3415:48:2508:48:25
46mužiVladimír Sauch08:2911:3114:1416:1618:03:4311:03:43
47mužiTomáš Obrtáč08:3511:2514:0215:4517:06:2710:06:27
48mužiMartin Reháček12:1715:4118:0319:53:5212:53:52
49mužiFilip KusnirSpartan patriot team08:28
08:41 DNF
50ženyKatarina JanechovaTrnava09:09
09:09 DNF
51ženyViola DrenkováTriPe Liptov08:2611:3514:2616:0617:28:4610:28:46
53mužiMichal Turoň08:3812:2115:4418:0619:44:2912:44:29
54ženyMartina Steinhϋbelová08:3711:5414:5216:4618:29:1711:29:17
55mužiMarek Glomb08:2111:0613:2914:5716:11:0409:11:04
56mužiPavol Slodicak08:3714:16 DSQ
57mužiMarian Muzyka08:3714:16 DSQ
58mužiMilan RáchelaNsDK08:2912:0315:0316:4418:07:1411:07:14
59mužiKiełbasa Błażej08:1911:2414:0515:4116:55:4409:55:44
60mužiPeter Sabo08:3712:0715:4218:0819:53:2512:53:25
61mužiMartin ŠibíkJasenica UT08:1811:0213:2214:5616:13:2909:13:29
62ženyLenka PaláskováPaldové09:10
09:10 DNF
63mužiMilan PorubčanskýTrebostovo08:3011:2714:0215:3216:53:3909:53:39
64mužiZsolt DrevenkaKomárom-Európa Futó Egyesület08:4712:4316:02 DSQ
65mužiRene Dindoffer08:2411:3814:3116:1017:19:1610:19:16
66mužiMartin Močilan08:3612:2315:4018:0619:56:1512:56:15
67ženyZuzana Staníková08:2711:3514:2516:0617:28:5210:28:52
68mužiMarian PtákBS Tatran Turany08:3011:2413:5515:3216:46:2209:46:22
69mužiBrian FaganH.E.B.08:1711:1213:4615:0316:27:4309:27:43
70mužiErik Hübner08:1410:5813:2315:0216:16:1109:16:11
71mužiJaroslav JaníčekTriPé Liptov08:2711:3514:2616:0717:28:4910:28:49
72mužiJan FriedelMarathon team TJ Klimkovice08:1611:0713:5515:3216:50:4809:50:48
73mužiPeter ZelenakEMKO športový klub08:3812:3415:3317:3819:20:0712:20:07
74mužiMateusz CzernekŁazy08:2216:14 DSQ
76mužiTomas Dovala08:3811:3814:1716:0017:21:2110:21:21
77mužiAndrej SarvašPiešťany08:0910:2912:3913:5915:02:0108:02:01
78mužiPavel Friedel08:4817:16 DSQ
79mužiJan Varady08:4112:4015:5818:0619:43:2912:43:29
80mužiMichal AncinBehači Trenčianske Teplice08:4312:2615:3917:5019:48:5512:48:55
81mužiPeter OčenášBB08:3510:58 DNF
82mužiPaulo PiresC.C.C.Coimbra08:2511:2914:3116:2018:08:4311:08:43
83mužiRoman TrtekFilistin team08:0810:2812:3313:5915:14:4708:14:47
84mužiRostislav VáclavíkMADEJA SPORT OSTRAVA08:1711:2514:0315:3816:56:4009:56:40
85mužiRóbert HoštákLunaSandals08:2211:1313:4615:1916:43:1109:43:11
86mužiVladimír Fabuš08:1310:5113:3516:11
16:11 DNF
87mužiRoman ÁghDobrodruhovia.sk08:2211:3914:3916:3918:12:4911:12:49
88mužiVladimír DudlákMóric Beňovský08:5616:23 DSQ
89mužiLukaš Jasenský08:0911:2314:0915:4817:09:0010:09:00
90mužiMartin Střeštík08:5213:29
13:29 DNF
91mužiFlorian KevivkyPuchov08:3611:5314:5216:4718:41:2011:41:20
93ženyDenisa Kušnierová08:1811:0613:1214:2415:27:3108:27:31
94mužiLukáš Bařinka08:1711:2614:2116:1317:45:5410:45:54
95mužiPrzemyslaw BarnowskiForza Team Activ08:14
09:00 DNF
96mužiPeter Janurajanurky.sk08:1810:4712:5414:0715:13:5508:13:55
97mužiRudolf VečerkaSládkovičovo08:2511:4414:4216:4118:12:4111:12:41
98mužiAndrej Opet08:4212:1915:3917:4919:48:5112:48:51
99mužiJan Murgaš08:3711:3014:1215:5117:08:1010:08:10
100mužiMichal KamenskýBS Tatran Turany08:2911:4314:5116:4518:14:0911:14:09
101mužiJakub MacháčekGo_Win08:2812:0115:2417:1119:05:2712:05:27
103mužiAleš PalásekPaldové08:3611:3914:4916:4618:41:2511:41:25
104ženyLucia DobruckáHK Direct Bytča08:1310:5013:0614:2415:33:3308:33:33
105ženyAndrea ElischerováKoliba u Jogošíka08:2811:5414:3916:1918:02:2411:02:24
106mužiMichal HelcmanLiga Lanovka08:2712:0115:1317:1819:07:5412:07:54
107mužiJán ElischerKoliba u Jogošíka08:1310:3412:2513:3514:41:5607:41:56
108mužiTomáš KarasSRTG Podluží08:2311:3414:3616:1717:44:5410:44:54
109mužiFilip Černý08:3611:5414:4416:2317:52:1710:52:17
110mužiMartin KlepáčSALKO ALPINE CLUB08:48
08:48 DNF
111ženyTerézia Zonová08:3712:0815:4218:0919:53:2212:53:22
112mužiSlavomír GeššayTvrdošín08:2911:4414:4216:2417:53:1610:53:16
113mužiJozef MarkoPrievidza08:2411:3614:1715:5917:19:4310:19:43
114mužiMaroš Jančovič08:1513:54
13:54 DSQ
116mužiPeter BartekUltraFans08:49
08:49 DNF
117mužiMartin KapitulíkŽilina-Budatín08:4012:1515:3617:3819:19:5712:19:57
118mužiRastislav Sýkora08:2811:3314:1115:4316:54:5009:54:50
119mužiMelisik Radoslav08:4212:2216:23 DSQ
120mužiJozef ŽuffaTvrdošín08:2911:4414:4216:2317:53:0110:53:01
121mužiMarek Rejman08:4015:2417:1719:08:2812:08:28
122mužiMartin VranaKudy sport Pardubice08:3016:5318:33:1711:33:17
123mužiSilvester Pastucha-08:1710:5913:2815:0216:18:3209:18:32
124mužiRoman Hřebecký08:2214:4316:3318:20:5411:20:54
125mužiSzilvia LévayKefe Komárom-Európa Futóegyesület08:4712:4316:02 DSQ 16:09 DSQ
126mužiPavol Faťun08:2414:1715:5917:19:3310:19:33
127ženyMarkéta VitáskováŠvrček team08:4917:16 DSQ
128mužiJuraj LednickýLednické kone08:3611:4615:0417:2819:20:2912:20:29
129mužiRadek ŠvrčekŠvrček team08:4917:16 DSQ
130mužiJaroslav Slováček09:0612:3015:4316:08 DNF
131mužiBranislav Gajdoš08:2912:2716:23 DSQ 16:57
132mužiRoman SamkoKE08:2714:1516:0217:28:4310:28:43
133mužiRastislav VajduľákRUMCO Tvrdošín08:2816:1217:47:0110:47:01
134mužiMartin VitkoLednické kone08:3611:4516:2317:53:5110:53:51
135mužiRudolf Kopčok08:2815:0316:5318:13:5111:13:51
136ženyMichaela VallovaSTS Chvojkovice-Brod08:5013:3415:0316:15:4409:15:44
137mužiBohumil UhrinSlovnaft a.s.08:2813:3615:0116:11:1409:11:14
138mužiDorota Rejman08:4012:1815:2417:1719:08:2512:08:25
139mužiMatej Kubikho sucany08:2714:3216:2317:58:0910:58:09
140mužiMaroš Fančovič08:3716:4418:17:5711:17:57
141mužiMartin Kučírek08:4412:3618:0719:50:5212:50:52
142mužiTomáš KačmarčíkInov8 czech&slovak Team08:1010:4113:0714:4116:07:4109:07:41
143mužiJán HošekMaguraRun08:28
144ženyKateřina Plíhalová08:3912:2915:2817:2519:07:4612:07:46
145mužiLukáš Jordak15:2317:2519:06:0112:06:01
146mužiPeter SzaboTrenčianska Teplá08:1510:5813:1414:4115:57:2608:57:26
147ženyJanka Martynekova08:3614:5216:4518:16:1611:16:16
148mužiBranislav Vincúr08:3616:1517:46:0310:46:03
149mužiMichal Prčina08:2515:2415:28 DNF
150ženyVanda HošekováAdamSport08:3611:4614:4116:3518:20:5111:20:51
151mužiMarek Uhliarik08:3015:3816:13 DNF
152mužiPavol GatialVeľká Lehôtka08:2614:1515:5617:20:0110:20:01
153mužiPatrik ŠkodaHoral Rýmařov08:1616:07 DSQ
154mužiMarcib Klimas08:50
155mužiJuraj Jančovič08:2511:4614:5616:5318:22:1111:22:11
156ženySoňa Kopčoková08:3615:0316:5318:13:5511:13:55
157mužiTomas Hantabal08:3015:2017:2619:08:0312:08:03
158mužiMarián Kmeť08:3614:5216:4418:33:1211:33:12
159mužiOndřej GramelVysloužilí sobi08:2515:4817:08:2410:08:24
161mužiTomas OhankaSK NEREZIN08:1415:1417:3119:07:2412:07:24
162mužiMichal DrotovánBratislava - Rača08:2514:4016:1817:51:1910:51:19
163mužiRoman Šiška08:3614:0818:3616:54:4709:54:47
164ženyAnna OgorekovaSeveRUNky08:4212:3315:2717:1318:39:3211:39:32
165mužiPeter Slavik08:2511:4515:1715:29 DNF
166mužiMarek HrušovskýMadunice08:2016:1817:38:4410:38:44
168mužiPeter MikušGemerunners08:3712:4515:5820:58:2713:58:27
169mužiMaciek Nerskingrunner.com08:1813:5015:2016:30:1109:30:11
170mužiMatej ValuchDubnica nad Vahom08:1710:3412:3713:5915:11:2108:11:21
171mužiMichal Rišian08:2715:1517:1019:05:3012:05:30
172mužiJano Karkoška08:2914:1015:4416:59:0009:59:00
173ženyMichaela Stachová08:4312:4816:22 DSQ 18:3420:40:03 DNF
174mužiMichal KackoTJ Lokomotíva Nové Zámky08:1413:4516:30:4709:30:47
175mužiMateusz MioduszewskiUKA08:1711:0913:3014:4816:02:5309:02:53
176mužiVlado Jakubec08:3614:4216:1917:41:2510:41:25
177ženyGabriela BajtekovaZbyňovar08:3612:4215:4717:5019:30:1512:30:15
178mužiMichal Repta08:0910:2912:2813:4215:21:4008:21:40
179mužiPavol Valčák08:3815:5718:0619:58:1612:58:16
180mužiJán ŽilaLiga Lanovka08:3715:1317:1819:07:5012:07:50
182ženyKatarína RevayovaBodka team08:4715:5916:09 DNF
183mužiRastislav KriškaSTS Chvojkovice-Brod08:1510:5113:0714:3115:50:0008:50:00
184mužiMartin SobekVysloužilí sobi08:2412:41
12:41 DNF
186mužiMiroslav HanusMartin08:3615:4616:57:4909:57:49
187mužiViktor Hofer08:3715:57
188mužiMartin DrotárCentroprojekt08:2614:3916:1417:41:0910:41:09
189mužiFilip PekaríkŠK CykloTour Sereď08:3615:2217:3719:20:2512:20:25
191mužiJakub Levánszký08:2414:0915:5617:27:1410:27:14
192mužiJán Jurík# iam GEKON08:2314:2715:5817:14:2810:14:28
193ženyRenáta Šmihálovábikeacademy.sk08:3712:4515:5818:3620:58:1213:58:12
194mužiMartin JaníkADVENTURA SPORT MARTIN08:1510:5513:1514:4315:57:2208:57:22
195mužiJuraj TekelSeverny Živloplaz08:2113:5815:4416:59:0109:59:01
197mužiRobert Murarik08:38
198mužiPeter BelicaDolne Oresany08:4315:2315:37 DNF
200mužiPeter Knížatbernosport.sk
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.2