Konečné výsledky pretekov Rýchlik Zoška - Bratislava 2018

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoK1
Skalnatá
5. km
K2
Pezinská baba
10. km
K3
Somár
17. km
K4
Salaš
22. km
K5
Neštich
27. km
K6
Marianka
41. km
CIEL
Cieľ
51. km
Celkový čas
od štartu
1jednotlivcipeter adámekBK Malženice10:2911:3012:1212:5014:5916:42:5707:42:57
2jednotlivciRadovan AmbrušŠK LEMUR12:0112:4313:2316:0418:07:0709:07:07
3jednotlivciMartin Babulic10:1010:5411:2211:4913:2114:39:5105:39:51
4jednotlivciJán Badinský10:0610:4911:1511:4113:0714:25:3405:25:34
5jednotlivciGabriela BajtekovaZBYŇOVAR10:1911:1511:4912:2114:1215:39:4906:39:49
6jednotlivciJúlia Batmendijnová10:2111:1611:4912:1713:5615:15:5206:15:52
7jednotlivciIgor Bazovský10:0210:4311:0711:3012:5514:06:0005:06:00
8jednotlivciMichal BelicaTT Burgers Bratislava10:1811:1111:4012:0913:5615:24:4106:24:41
9jednotlivciIvana BesedičováAŠK Fenix Bratislava10:1411:0311:3512:0714:33 DNF
10jednotlivciPeter BlaškoKejo10:0310:4511:1111:36
12:38 DNF
11jednotlivcicyril bohunickyada waste s.r.o.10:3011:3112:5014:5916:43:0807:43:08
13jednotlivciKatarína CapicikovaTrail Runners Trnava11:1111:4112:0813:4314:57:0105:57:01
14jednotlivciTomáš Čechneopúšťaj sa!10:1311:0511:3612:0413:4815:21:3106:21:31
15jednotlivciMichal DrotovánThree Rabbits Rača10:0610:4811:1311:3613:0114:12:4305:12:43
16jednotlivciMartin ČernýRun For Fun10:1110:5711:2611:5413:2514:36:3705:36:37
17jednotlivciEma Červeňováadidas runners Bratislava10:2011:1111:4112:0813:4114:55:1305:55:13
18jednotlivciMarek ChladnyPodme na to10:5212:0612:5013:3516:0518:02:2609:02:26
19jednotlivciAndrea Cséfalvayová10:2111:1411:5112:2614:1215:33:1006:33:10
20jednotlivciMarek CsicsoEBENICA COFFEE10:3011:5412:3613:2415:5618:16:3609:16:36
21jednotlivcivlado čupalkak810:2611:2111:5612:2814:1215:33:0706:33:07
22jednotlivciMichal DarilaPart of Heart10:0310:4711:1111:3412:5113:51:2904:51:29
23jednotlivciAndrea Dobišová10:2111:1511:5212:2914:1415:41:4106:41:41
24jednotlivciTomas Dovala10:0710:4911:1611:4213:0914:23:0705:23:07
25jednotlivciLívia Dovalová11:0211:3212:0013:3314:51:1405:51:14
27jednotlivciMilan ĎuricaNon plus ultra10:2111:1611:4812:2014:0915:36:1906:36:19
28jednotlivciJán ElischerKoliba u Jogošíka09:5810:3611:0011:2112:3313:35:1904:35:19
29jednotlivciMaroš Fančovič10:1711:0511:3512:0413:4114:59:2105:59:21
30jednotlivciRichard Flimel10:2111:1511:5212:2914:46:57 DNF
31jednotlivciVladimir Frano10:2311:2512:53
13:08 DNF
32jednotlivciJakub GéczPávoví Nurminátori10:3811:3812:1412:5014:5516:35:5007:35:50
33jednotlivciLubos GelcinskyULTRA Bolave nohy10:0210:4211:0611:2912:4613:54:1504:54:15
34jednotlivciPeter Gemeran10:0310:4511:0911:3312:5213:58:3204:58:32
35jednotlivciRastislav Giraja bäžim10:3311:3912:5114:5616:41:2307:41:23
36jednotlivciJán GološinecBradlan Brezová09:5910:3610:5911:2012:2613:18:4304:18:43
38jednotlivciMartin Haizern.o.Plamienok 110:2311:2612:0812:4514:5616:57:4107:57:41
39jednotlivciMartin HalaszRunningPro09:5410:2811:0712:0712:54:2903:54:29
40jednotlivciLadislav Halasz10:0710:5011:1511:3913:0114:10:3305:10:33
42jednotlivciPeter Hanúsek10:3411:4013:1215:4718:04:0409:04:04
43jednotlivciJozef HarvančíkDOPRAVOPROJEKT RUN Team10:1411:0712:0513:3814:51:5205:51:52
45jednotlivciMarcel Held10:1211:0111:3212:0013:3414:51:0905:51:09
46jednotlivciSlavomír HodulLiga Lanovka10:3311:3612:5215:0316:53:4707:53:47
48jednotlivciPeter HorváthVolkswagen Slovakia, a.s.10:44
11:25 DNF
49jednotlivciĽubica HorváthováSAV Running Team11:25 DNF
11:37
51jednotlivciMartin Hudák10:0210:4411:0811:2912:5014:03:4605:03:46
52jednotlivciVeronika HudecovaLiptovsky Hradok10:2411:1212:0513:4315:02:1606:02:16
53jednotlivciSoňa Jakalová10:3811:4313:0115:2417:02:4708:02:47
55jednotlivciFilip JánošModranský skialpinisty10:0110:4211:0811:3412:5814:06:4605:06:46
56jednotlivciTomáš JanžoMcD machers10:1711:0712:0713:5715:25:0306:25:03
58jednotlivciPeter JuričkoLiga lanovka10:1611:0811:4112:1014:0615:33:0506:33:05
60jednotlivciTomáš KádárPlamienok 210:2311:2512:3814:4716:28:0407:28:04
61jednotlivciMichal KalmanUltraBob10:1311:0111:3111:5813:3314:51:1905:51:19
62jednotlivciVladimír KarvajPriatelia behu ležerného, Novozámocká bežecká komunita10:2111:2211:5912:3314:3116:19:3207:19:32
64jednotlivciTomasz Kik09:5910:3811:0111:2312:3613:37:0204:37:02
65jednotlivciMiroslav KlačanskýXRunners Solčany10:2111:1511:4812:2014:1915:51:3406:51:34
66jednotlivciRado Klamo10:3411:4012:5214:5916:47:4907:47:49
67jednotlivciMartin KlepáčSalko Alpine Club10:3311:3211:3012:4315:0516:40:5707:40:57
68jednotlivciIgor Klobučník10:0110:4111:0611:2812:4813:53:3704:53:37
69jednotlivciPeter Knížatbernosport.sk10:1611:0711:3912:0513:4214:57:0305:57:03
70jednotlivciIvona KollárováLiga Lanovka10:3711:4113:0815:2217:09:1708:09:17
71jednotlivciKristina Komarkova11:2815:34 DNF
72jednotlivciJán KomarňanskýTrakovice10:2211:1812:2414:2416:05:1007:05:10
73jednotlivciMarián Koniarultra_k_kti09:5810:3510:5911:2012:3413:37:3304:37:33
74jednotlivciRudolf Kopčok10:1611:0811:4112:1013:4315:03:5706:03:57
75jednotlivciMarek KošťálLenovo10:0610:4711:1411:3912:5513:56:3504:56:35
76jednotlivciJaroslav KováčZSE RUN11:1211:4512:1714:0315:27:3206:27:32
78jednotlivciMarek Kovár10:2211:1812:2414:1015:38:0706:38:07
79jednotlivciCESTMIR KRACMARSK Bradlan Brezova10:5911:2911:5813:4215:07:2206:07:22
80jednotlivciSilvia Kraviarová10:3811:4313:0015:2317:02:4308:02:43
81jednotlivciJolana Kubátová10:2211:1711:5012:2114:0815:29:1306:29:13
82jednotlivciDenisa KusnierovaTrail Runners Trnava10:0510:4511:0911:3212:4413:41:1604:41:16
83jednotlivciMiroslav KyselicaVolkswagen - SK Sports Team10:0810:4811:1311:3612:5614:06:5805:06:58
85jednotlivciZuna Lemmens KernaAj my sme Beh :)10:1010:5611:2411:5013:2014:36:4905:36:49
86jednotlivci10:2411:1511:4712:1713:5515:18:5406:18:54
87jednotlivciSilvia Lichnovská11:04
11:25 DNF
88jednotlivciIvana LíškováManín Považská Bystrica10:0210:4211:0611:2912:4413:43:5204:43:52
89jednotlivciJan Lunter09:5510:3510:5711:1812:2613:21:1404:21:14
91jednotlivciPeter MacúšHK Manin10:0810:5311:2211:5013:1914:28:2505:28:25
92jednotlivciPalko MajoKamienky10:0010:3811:0111:2112:3113:33:2304:33:23
93jednotlivciMartin Marendiakneopustaj sa!10:1311:0511:3612:0413:4014:52:1405:52:14
95jednotlivciLukáš MartinkaManín Považská Bystrica09:5210:2711:0712:1413:15:4704:15:47
96jednotlivciJanka MartynekovaFatranka10:1911:1411:4712:1714:0115:24:3906:24:39
97jednotlivciSilvia Masarykova10:2311:2211:5612:2814:1815:48:3206:48:32
99jednotlivciPeter Mazán10:0210:4611:1211:3512:5814:05:5005:05:50
100jednotlivciLadislav Mazur10:3711:4212:2313:0215:2417:21:0008:21:00
101jednotlivciViktor MečiarTITANI Povazska Bystrica10:2311:1811:5112:2314:2415:51:5606:51:56
102jednotlivciMikuláš MelušMarianka10:0310:4311:0811:3312:5113:54:3604:54:36
103jednotlivciTomáš Mičo@behjelaska10:2511:1911:5412:2714:3116:12:2207:12:22
104jednotlivciMartin Mifkovic12 z Ivanky10:2311:1511:4812:1814:1515:52:4506:52:45
105jednotlivciBranislav MislovičDOPRAVOPROJEKT RUN Team
106jednotlivciJuraj Morávek10:3611:4912:3313:1715:4917:45:5108:45:51
107jednotlivciRobert Murarik10:3411:4113:1215:4718:04:0909:04:09
108jednotlivciLinda NemcováDeutsche Telekom Sports Club10:1511:0511:3512:0313:3914:54:3105:54:31
109jednotlivciMartin NeradovičMTB Kolečko10:2411:1911:5712:3214:3916:18:3507:18:35
110jednotlivciJozef Okuliar10:2211:1711:5112:2414:1415:41:4406:41:44
111jednotlivciBlažena Orošová10:3811:4112:2513:12
113jednotlivciMiroslav Palkovic11:2715:34 DNF
115jednotlivciJozef Paulen12 z Ivanky10:4411:5613:2415:5317:51:0608:51:06
116jednotlivciPavol PavlačkaTeam Pavlačka10:1711:0411:3412:0313:3314:47:4005:47:40
117jednotlivciKristína PerceováCNS Academy10:1311:0211:2911:5713:2814:50:0105:50:01
118jednotlivciRichard Pilnik10:1511:0812:1014:0315:33:5806:33:58
119jednotlivciRudolf PolakGuerera10:3011:2912:0812:4415:0416:53:0407:53:04
120jednotlivciMilan PolákPriatelia behu ležérneho10:1411:0111:3112:0013:3914:58:1105:58:11
121jednotlivciMarián PolákRun & Bike10:2311:1712:2113:5815:14:2106:14:21
122jednotlivciSoňa PolákováPriatelia behu ležérneho10:3111:3212:0912:4314:4916:24:0307:24:03
123jednotlivciTomáš Polanský10:0510:4511:1111:3612:5614:06:5605:06:56
124jednotlivciViktor PomšárParta z Opičieho Wierchu10:0610:4811:1311:3813:0114:10:3805:10:38
125jednotlivciDenisa Rakovská10:44
11:24 DNF
127jednotlivciGUILLERMO ROCCOSARAWAK SANDFLIES10:1010:5411:2311:5013:3014:47:1505:47:15
129jednotlivciJúlius SabóFokle a Fusakle10:2311:2011:5412:2914:3616:22:5307:22:53
130jednotlivciPatrik Šály10:1911:0912:0513:3614:48:4805:48:48
131jednotlivciVladimír ŠatkaPlamienok10:2311:2412:3214:0415:18:4506:18:45
132jednotlivciDaniel Schmidt10:1611:0712:0513:4315:04:4206:04:42
133jednotlivciPeter Schmidt10:1611:0812:0613:5015:13:5106:13:51
135jednotlivciMajo SelnekovicMiniMon friendly team10:4211:3812:3814:2215:48:1106:48:11
136jednotlivciMartin ŠibíkJasenica UT10:0310:4711:1411:3913:0714:20:1705:20:17
137jednotlivciJuraj ŠintálBERNOHY.sk09:5710:3510:5711:1912:3213:50:1304:50:13
138jednotlivciMarián ŠipošDOPRAVOPROJEKT RUN Team
139jednotlivciMarek Siska10:3311:3212:0812:4315:0516:40:4707:40:47
140jednotlivciMatúš Šiška10:4712:0512:5613:4116:3818:44:2009:44:20
141jednotlivciJakub Šiška10:4612:0512:5613:4116:3818:44:1809:44:18
142jednotlivciMiroslav Šiška10:4612:0612:5613:4116:3818:44:2209:44:22
143jednotlivciTomáš Šištík10:1911:0912:0513:3614:42:1905:42:19
144jednotlivciDaniel SitasLapas10:1711:0311:3412:0413:3515:02:2006:02:20
145jednotlivciPavol Slodičák10:1811:0812:1713:4315:11:4406:11:44
146jednotlivciZuzana SlovákováHoroklub Amatér10:3511:3912:5315:0716:53:5207:53:52
148jednotlivciRenáta Šmihálovábikeacademy.sk10:0910:5311:2011:4513:0614:10:5205:10:52
149jednotlivciPeter SmižanskýDOPRAVOPROJEKT RUN Team10:1511:0712:0513:3914:58:0505:58:05
150jednotlivciMatúš Sojka10:5811:2511:5113:2614:44:2805:44:28
151jednotlivciMichaela Šoltysová10:2311:1511:5012:1914:1915:59:1106:59:11
152jednotlivciMonika SpótováAdidas Runners11:04
11:25 DNF
153jednotlivciTomáš ŠubjakHK JAMES Dolný Kubín10:0110:4111:0511:2812:5214:03:3805:03:38
154jednotlivciMarián Šudý10:1711:1311:4512:1713:5515:13:4906:13:49
155jednotlivciDaniel SýkoraMiniMon friendly team10:2011:1111:4412:1313:5715:27:5206:27:52
156jednotlivciJuraj Tauber10:2311:1511:5012:2514:2316:13:0307:13:03
158jednotlivciDalibor TrebichalskySC EDELSTAL10:2211:2012:3414:5916:53:4907:53:49
159jednotlivciMária Trubirohová12 z Ivanky10:4611:5112:3313:0815:3717:12:3008:12:30
160jednotlivciPavol TulejaTP Design10:1511:0712:0513:4115:05:2406:05:24
161jednotlivciStefan Turna10:1511:2912:1312:4014:0815:26:5606:26:56
162jednotlivciBohumil Uhrin10:1411:0011:2711:5213:1914:38:3505:38:35
165jednotlivciJán Zápražný10:3811:4513:0315:2417:20:3308:20:33
166jednotlivciLýdia Závodská10:2211:1411:4912:1914:0215:28:1506:28:15
167jednotlivciMartina Zemanová12 z Ivanky11:5212:3213:0815:3717:12:2508:12:25
168jednotlivciKostyantyn ZhelezovTURIEC.RUN09:5910:3711:0011:2112:3013:26:3204:26:32
169jednotlivciBranislav Zigo10:0710:5511:2211:4713:1314:24:1905:24:19
171jednotlivciMiki Timko10:3811:4313:0015:2317:02:5008:02:50
172jednotlivciPeter Jurčík10:2011:1411:4712:2014:0615:33:1506:33:15
173jednotlivciMartin Lichanec10:2111:1211:4212:1213:5715:24:3506:24:35
174jednotlivciPeter HalmešVPA Metal10:2111:2112:0112:4414:5616:41:2607:41:26
176štafetaMasár/Pastorek/Čuda/Horák4 tankisti bez psa10:0110:4211:0711:2912:3913:38:0304:38:03
177štafetaDyačovski/Martinec/Polakovičová/BuzgovičováAmazonky & Gladiátori running team10:2111:0011:2711:5213:1914:19:0205:19:02
178štafetaPalka/Švajda/Mikuš/SághyDANUBE RUNNERS  BOYS09:5910:3011:0712:0912:57:0703:57:07
179štafetaPomšárová/Kovacsová/Gömöry/VajdováDANUBE RUNNERS girls10:16
180štafetaHarvančík/Bizub/Hadbavná/VávraDOPRAVOPROJEKT RUN Team10:1410:5811:2411:4813:0114:13:4205:13:42
181štafetaBitomska/Nemčekova/Bitomska/NemčekovaDUO Danka & Janka10:3811:4412:2713:0914:5616:37:0107:37:01
182štafetaKuišová/Nováková/Feketeová/DöményFantasticka 4 (a polka)10:1510:5711:2511:5013:2114:48:0605:48:06
183štafetaBočinec/Soviarová//Innovatrics Runnerics10:0110:4011:0411:2712:4413:53:5604:53:56
184štafetaStaneková/Svitková/Sýkorová/MuraňskáMiniMon krásky10:4511:3912:1012:3813:4915:04:3906:04:39
185štafetaHlaváč/Durina/Remiš/DivinecMiniMonMen11:1311:4112:0613:3714:42:0305:42:03
186štafetaKovalčík/Uher/Sedliak/MartinaNeriadené strely10:2712:0812:57:3603:57:36
187štafetaFrantišek/Drotován/Vaško/MáriaPriatelia behu ležérneho09:5710:3110:5311:1412:2813:50:3004:50:30
188štafetaFajtová/Danihel/Petržel/KarvajPriatelia behu ležérneho 210:2111:1411:4712:1713:3614:45:0905:45:09
189štafetaTulejová/Menkynová/Stoličná/BelanováRýchložienky09:5810:3511:0011:2112:3013:25:2504:25:25
190štafetaPácal/Blažek/Veverka/PisárS.T.O.P.A.09:5610:3510:5911:2012:3013:23:0304:23:03
191štafetaHrnčíř/Hrnčíř/Kološ/KološSchrödingerovi kamzíci09:5410:2811:0812:1513:13:0704:13:07
192štafetaPavlačka/Pavlačka/Pavlačka/PavlačkaTeam Pavlačka10:1711:0311:2911:5213:2614:54:0005:54:00
193štafetaŠtefániková/Horváthová//Tím z Gurunu10:3411:4112:5114:4916:36:3607:36:36
194štafetaChudík/Mlynčok/Katreniak/KoštyalVolvo Group Slovakia10:0910:4911:1311:3512:5414:02:0705:02:07
195štafeta10:0210:4311:0711:3013:0114:21:2805:21:28
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.27