Konečné výsledky pretekov Javornícka stovka 2018

Tabuľka

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekova, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoK1
Zákopčie, U Holých
11. km
K2
Ochodnica
19. km
K3
Dlhá nad Kysucou
39. km
K4
Semeteš
49. km
K5
Kasárne
70. km
K6
Portáš
81. km
K7
Beňadin
95. km
CIEĽ
Lysá pod Makytou
105. km
Celkový čas
od štartu
1ženyGabriela BajtekováZbyňovar 08:5410:0012:5314:2918:0119:4422:2223:50:5116:20:51
2mužiTomáš BarboríkOceľové medvede09:0410:1813:5816:0520:5923:3602:4704:37:5221:07:52
3mužiIgor BazovskýKST Limba turist08:3909:3412:0613:5017:1619:0221:4023:12:3515:42:35
4mužiGabor Bicserdy 09:1510:4114:1216:1020:3723:1402:4404:38:4221:08:42
5mužiLukáš BielešLen tak for fun09:0410:1914:0016:2003:43 DNF
6mužiJaroslav Boráň08:3809:4512:1913:5417:1418:5621:3022:53:0515:23:05
7mužiIvan BudzelBigHeroes08:5710:0513:0014:4718:3320:2923:0600:39:1817:09:18
8mužiVendelín BugáňJogging klub Dubnica08:4209:3411:4212:5415:2516:4218:2719:33:4312:03:43
9mužiPeter Cibula08:5110:0213:0514:5318:3820:3923:1801:01:0917:31:09
10mužiLukáš Císar08:5610:0112:5114:3118:0019:4922:2200:05:4516:35:45
11mužiMartin ČernýRun For Fun / Priatelia Behu Ležérneho08:5010:0012:4214:1717:3519:2421:4023:08:4915:38:49
12mužiMiroslav Čuboň08:4509:4812:3114:0917:5019:4822:2500:06:1216:36:12
13ženyOlga DastychováTlumačov09:0710:3113:5815:5619:5222:0601:2703:29:1719:59:17
14mužiMartin DávidTK Tribeč08:4909:5012:2213:5317:0518:3820:5222:13:5614:43:56
15mužiMichal DemeterTJ Partizán08:4909:5312:4514:2718:0020:0522:5900:53:1117:23:11
16mužiÁron DienesTeljesítménytúrázók Társasága (TTT)09:3111:3015:3517:5423:1302:2606:3208:42:4925:12:49
17mužiŠtefan DobruckýHK Direct08:4209:3912:1013:4617:1818:4721:0922:34:2115:04:21
18ženyMonika Domovcová08:5410:0012:5514:3718:1620:0823:0000:49:2117:19:21
19mužiTomáš Dovala08:4709:4512:1013:3916:4418:1520:3221:49:5414:19:54
20ženyStanislava Drdáková09:1310:3614:2116:2220:5823:1802:3604:41:5521:11:55
21mužiMartin DrotárCentroprojekt08:4709:5012:4214:1918:0019:4422:3500:26:4016:56:40
22mužiDalibor DvorštiakAdamSport08:3909:3912:0613:4617:1418:5521:1822:50:1015:20:10
23mužiLukáš DzurendaTechnicka Akademia Spisska Nova Ves08:3709:3111:5013:3416:4918:2920:4522:07:5914:37:59
24mužiMaroš Fančovič08:5110:0213:2515:40
15:59 DNF
25mužiAndrej FeikGeriatrix Rudlová08:3509:2511:3312:5015:3216:5018:3519:40:4112:10:41
26mužiPeter Gemeran08:3509:2911:5413:51
14:11 DNF
27mužiBranislav Gereg09:2110:5114:2016:0419:3721:3800:3602:20:0518:50:05
28mužiPrzemysław GłębockiSTC Runners Club08:5309:5812:5914:4918:3720:2622:4900:17:5516:47:55
29mužiLadislav Glevicky10:1512:2819:30 DNF
30mužiJaroslav GottvaldNatrhnutirid08:3509:2711:4613:1816:3418:1120:3121:58:4614:28:46
32mužiBoltežar Gregorič09:0010:1413:3915:4420:3223:0902:5205:12:4821:42:48
33mužiMartin GremlicaMK Prostějov09:0410:1913:5216:0720:3422:4401:2903:15:4319:45:43
34mužiOskar Greš-ValaAll4Run Košice08:5009:5312:4614:3018:2720:2222:5800:34:2417:04:24
35mužiRadek HajnCzech ultra trail team08:5410:0613:2115:1319:2021:3300:3402:16:5118:46:51
36ženyMonika Halúsková08:4209:3912:1013:4817:0319:0222:2600:13:3316:43:33
37mužiVáclav HanzlíkBolavá noha08:4709:5012:3314:0717:3819:2522:0923:49:4016:19:40
38mužiMichal HelcmanLiga Lanovka09:0210:1913:3815:3820:1222:3701:4603:51:3020:21:30
40mužiMilan HlavatýPriatelia Behu Ležérneho09:0210:1713:3815:4219:4822:0901:3303:14:2919:44:29
41mužiRoman Hřebecký08:5210:0212:5114:2917:5719:5122:3700:08:1516:38:15
42mužiErik HübnerKardionápravník08:3509:3211:4913:1316:2217:5220:0821:25:5713:55:57
45mužiRoman ChládekRunsport Team08:4709:5012:4814:3621:00 DNF
46mužiPavel Chládek08:4409:4112:0413:2916:4618:2020:3221:59:2314:29:23
47mužiVitezslav Chmelar08:4509:4412:2213:5117:0518:5021:1222:34:4015:04:40
48mužiZoltán IspánkiEMU08:3509:2511:3313:02
13:03 DNF
49mužiAndrew Jacobs08:5810:0813:0715:1918:5621:1900:4402:26:4618:56:46
50mužiVladimír JakubecKst Clara Utekáč08:5610:0612:5514:3218:0719:5222:1823:36:4216:06:42
51mužiJuraj JandoHory v trenkach 08:4309:3912:0613:4617:1819:0221:4023:13:0315:43:03
52ženyMarzka JanerkaDziabnięci08:4709:4512:1713:5217:2119:0121:2222:54:1615:24:16
53mužiJaroslav Janíček TriPé Liptov08:5009:5312:4414:4420:1322:4002:3005:48:5322:18:53
54mužiStanislav Januška08:5810:1313:3715:3419:4721:5801:0403:02:1019:32:10
55mužiLaurent JaumotteAXA08:5810:0612:4814:3018:1820:4423:2501:08:2517:38:25
56mužiJán JenčíkKST Margecany09:1810:5515:0417:44
17:55 DNF
57mužiTomáš Karak09:0310:1713:3815:4219:4822:0901:3303:14:3519:44:35
58mužiMartin Kerekeš08:3809:3912:0213:2916:3918:0920:2521:44:5514:14:55
59mužiMikuláš KériSansport.sk08:3009:1811:2112:3315:2416:50
18:27 DNF
60mužiFlorian KevickyPúchov08:5710:0513:0014:4818:3320:3023:0700:53:2417:23:24
61mužiTomasz Kik08:3209:2211:2812:4315:3917:0018:5720:05:0012:35:00
62mužiJozef Kimákklub bežcov Stropkov08:5710:0212:5014:2717:5019:3522:0323:38:0416:08:04
63mužiSebastian Kirchhoff10:1512:2819:30 DNF
64mužiMichal KlinovskýUltra Boľavé nohy08:5009:4613:12 DNF
14:55
15:39 DNF
65mužiDominik KlinovskýULTRA Boľavé nohy08:5009:4612:1813:4717:0319:0220:5622:02:5514:32:55
66mužiIgor Klobučník08:3509:2511:3212:4815:3317:0419:1620:42:3713:12:37
67mužiPeter Knížatbernosport.sk08:5610:0913:2415:18
15:19 DNF
68mužiRudolf Kopčok 09:0110:0913:1515:0618:5220:4823:2601:14:3717:44:37
69ženySoňa Kopčoková09:0110:0813:1515:0618:5220:4823:2601:14:2817:44:28
73mužiStefan Kovacik09:0010:1413:3915:4420:3223:0902:5205:12:5221:42:52
74mužiJaroslav KováčZSE RUN08:5110:0113:0514:5018:3420:3923:2101:01:1417:31:14
75mužiMarcel KubalaManín Považská Bystrica08:4009:3711:4613:0316:0918:04
18:04 DNF
77mužiMartin KušnierFatranski vlci08:5710:0913:2515:1019:1821:2200:0601:49:3418:19:34
78mužiPeter Laurinec08:5310:0112:5414:4918:4721:1300:4203:11:5919:41:59
79mužiLadislav Ledényi08:4309:3912:0713:4617:1819:0221:4123:12:5915:42:59
80ženyIvana LíškováManin Považská Bystrica08:3909:3511:4513:0116:0918:04
18:04 DNF
81mužiMikuláš LukáčVitalcity08:4809:5312:4614:3018:2720:2222:5900:34:2817:04:28
82mužiDavid LuňákRunsport Team08:4709:5012:5014:4518:3420:5423:4401:19:1417:49:14
83mužiPeter MacúšH.k. Manín08:4209:4112:0813:4316:5718:4721:0222:53:4615:23:46
84ženyZita Marcsek09:1610:4214:1216:1220:3823:1402:4604:38:3821:08:38
85mužiLukáš MartinkaManin Povazska Bystrica08:3909:3511:4613:0116:0918:04
18:04 DNF
86ženyJanka Martyneková08:5710:0913:2615:10
15:11 DNF
88mužiPeter Mazán08:3709:3111:5713:3716:4818:2622:0700:02:4316:32:43
89mužiMilan Mecko09:1410:3113:5615:5520:1422:5002:0604:20:3420:50:34
90mužiDušan Miezga08:5810:1313:3715:3419:4721:5801:0403:02:1319:32:13
92mužiMartin MinaroviechSvetielko nádeje08:5610:0613:2815:39
15:39 DNF
93mužiTomáš Moskáľ08:4409:3811:5013:1016:0517:3719:4320:59:3613:29:36
94mužiMartin NakataSWEP repre09:1310:4214:5217:11
17:14 DNF
95mužiMarek Nemeček09:3411:3316:2418:5500:2403:4207:1710:18:1726:48:17
96mužiDaniel Neštický08:4009:4112:3914:2318:1620:0222:3523:56:4316:26:43
98mužiVladimír NosáľFatranskí vlci08:4709:4612:2313:5217:3319:1321:2422:50:1415:20:14
99mužiBronislav Novák08:3509:2712:32 DNF
14:10
100mužiJan ObermajerClowns08:4909:4812:3414:1317:5619:4422:2200:06:5516:36:55
101mužiJan Obuch08:3609:3812:0213:3116:5018:2920:4422:08:0314:38:03
102mužiĽubomír OkruhlicaNezávislosť Bratislava09:3411:1115:2317:4122:5801:5105:5507:55:3024:25:30
103ženyZuzana OkruhlicováNezávislosť Bratislava09:3411:1115:2317:4122:5801:5005:5407:55:3024:25:30
104mužiMarek OlczakIcebat.eu08:4609:4312:2814:1818:0920:2200:05
00:06 DNF
105mužiStanislav Olejko08:4909:4512:2213:5517:2019:0021:3823:04:0215:34:02
106mužiJán Ondrejkovič09:0810:4014:0716:0720:3722:4802:1504:10:1320:40:13
107mužiMatej OravecTRIXBike08:2809:1411:1912:3215:4017:40
18:27 DNF
108mužiPeter OravecTrixbike08:4309:4112:1413:5117:3319:1822:2700:22:2716:52:27
109mužiAndrej Orogváni Severný živloplaz 08:5109:5612:5014:3418:3020:3723:2601:14:3417:44:34
110mužiMatej OrságAll4Run Košice08:3509:3611:4112:5815:4517:0718:5220:02:2312:32:23
111mužiBálint ŐrsiSapientia - Gyermekeink Jövjéért alapítvány09:1410:4114:0015:5019:5422:0200:4802:37:1519:07:15
112mužiPavol MizeraKysuce team08:4909:4612:2213:5517:2019:0021:3823:04:0415:34:04
113mužiMartin PachtaSport 2000 Cz/Sk08:5210:0013:0314:51
15:38 DNF
114mužiAleš PalásekPaldové08:4609:5012:5414:4519:3522:0601:4703:51:2720:21:27
115ženyMichaela PandulováSpeed4dogs08:5310:0412:5214:3218:1920:1523:0100:53:2017:23:20
116mužiMichal Panek09:0711:5615:1617:4623:1903:3507:1009:33:2526:03:25
117mužiBohumil PaslavskýRozběhámeČesko08:5510:0313:0415:0619:1321:2700:4602:27:2718:57:27
118mužiSilvester Pastucha08:3709:3111:4613:0616:0517:3019:3720:46:5313:16:53
120mužiMilan Petrikovič Hrušovany 08:5610:0713:2915:46
17:30 DNF
121mužiMiro PindešCHUPAKABRA08:5410:0513:0615:0119:0821:2700:4602:29:4818:59:48
122mužiĽuboš Pivarči08:4109:3912:1313:4217:0218:2921:0622:36:4015:06:40
124mužiJan Platko09:0110:1813:4516:0320:3522:4600:0102:44:0119:14:01
125mužiMarek Pobjecký09:0410:2414:1316:2821:1323:4300:0305:09:4021:39:40
126mužiRichard PoušVetroplachmagazin.sk08:3309:2611:4313:0416:0517:4019:4421:02:4013:32:40
127mužiMarek Prachár08:5210:0012:5514:3818:1620:0222:3523:56:4816:26:48
128mužiStanislav Pšenčíkwww.prodom.sk08:5910:1013:0215:1019:1821:2200:0601:49:3918:19:39
129mužiOndrej Púčik08:5710:2414:07
14:53 DNF
130mužiMilan RáchelaNsDK08:4609:5412:4414:2618:0620:0122:4300:30:5917:00:59
131mužiAdam Repel08:4309:3912:0613:3416:5018:3521:0222:44:1415:14:14
132mužiMaroš Rippa09:0210:1913:3715:3820:1222:3700:0103:51:3920:21:39
133mužiR.R.08:4709:4612:1813:5217:2119:0421:4323:29:0615:59:06
134mužiJan Salinger08:4609:4512:1413:4617:0218:3820:5022:09:0814:39:08
137mužiMichal SikoraBLUSZCZA/DRUZYNA GLODA08:5309:5112:2914:0617:4119:2521:5023:28:0715:58:07
138mužiDaniel SitášLapáš09:0710:2013:3615:2919:4721:5901:0103:11:5519:41:55
139mužiMilan SlivkaTK Žabka Čadca08:4909:4712:3014:1417:5019:4322:3400:17:5816:47:58
140mužiIvan Slivoň09:1411:0215:57
16:42 DNF
141mužiLadislav SmejkalBETULA PENDULA08:5310:0012:4814:2818:1620:1823:0200:51:5117:21:51
142ženyAysen SolakAysenella08:4109:3311:4513:0315:5217:1719:1920:35:5813:05:58
143mužiĽubomír Spodniak08:4709:4812:3114:1518:0220:1023:0100:54:0117:24:01
145mužiMiroslav StraňovskýAK Tlmače08:5510:0513:1115:0919:3622:0701:1803:18:5719:48:57
146mužiRonald Strasser08:5710:1413:2315:2119:2021:5500:5302:48:5719:18:57
147mužiMichal SvedekĎumbierka trail team08:4409:4312:1113:4117:0018:4021:3023:16:5115:46:51
148mužiPeter SzaboTrenčianska Teplá08:4409:4212:1713:4617:26 DNF
17:26
149mužiJozef SzékelyBežíš? Ježiš?09:0710:2013:2615:1319:3422:0501:5903:27:0919:57:09
150mužiAndras SzendrodiTTT09:1410:4114:1316:1620:4022:5202:0703:53:4820:23:48
151mužiMartin Šedý08:5410:0813:2215:2819:45
19:45 DNF
152mužiVojtěch Šedý08:5410:0813:2215:2819:4422:1101:2703:21:4419:51:44
153mužiMartin ŠibíkJasenica UT08:4809:4512:1013:2916:3818:0420:0921:31:1514:01:15
154mužiLukáš ŠichtaBS Tatran Turany08:4609:4712:1913:4818:0420:0623:4401:19:3317:49:33
155mužiMatúš Šiška09:0810:2814:0716:0720:3722:4802:1504:09:3420:39:34
156mužiJán ŠkripkoPUNK09:0110:1213:3615:3519:3421:5601:2703:29:2219:59:22
157mužiPetr ŠmidrkalRakovnická 6008:4309:4112:2114:14
14:14 DNF
158ženyRenáta Šmihálovábikeacademy.sk08:5610:0913:2415:1818:4720:3222:5900:37:2917:07:29
159mužiRadomír Šnevajs08:5409:5912:4514:1817:3519:1521:3523:04:4015:34:40
160mužiVojtech Špišák09:1310:5214:5817:21
19:10 DNF
161mužiTomáš ŠubjakHK JAMES Dolný Kubín08:3609:3111:4213:0116:0317:2619:1820:42:5313:12:53
162mužiMáté TarnaiMVTE, TTT09:1410:4114:0015:5019:5422:0200:4802:37:1219:07:12
163mužiJuraj TekelSeverný živloplaz08:4609:4512:1413:4417:2219:1021:2422:46:3115:16:31
164mužiJiří Tichánek08:4209:4412:0413:2816:4218:1520:4622:07:4114:37:41
165mužiFilip Tomanec08:4409:4212:0913:4617:1619:5400:24
00:25 DNF
167mužiBohumil UhrinSlovnaft a.s.08:4209:3411:5813:2716:4418:3921:0922:34:3015:04:30
168mužiLukas ValcharHonza Team09:0110:1813:4916:0420:3522:5402:4404:46:2021:16:20
169mužiRastislav VávroAtom Jaslovské Bohunice09:1810:5415:0417:4422:3101:0204:3006:52:4723:22:47
170mužiFerenc Venczl09:3111:3015:3617:5423:1602:2806:5708:59:1225:29:12
171mužiJaroslav VicherKESBUK08:3009:1511:1612:2615:0016:1718:0619:21:2811:51:28
172mužiFelix Virsik09:1511:0114:5617:2121:4900:2904:0006:04:3222:34:32
173mužiJozef Vrablik08:5409:5712:4514:40 DNF
14:40
174mužiMiroslav Vrablik08:5610:0012:4514:2017:5820:0622:5900:22:3916:52:39
175mužiTadeáš Vyvíjal08:3009:1811:1312:2014:5116:0617:3718:38:2011:08:20
176mužiRichard WiesnerSK Livecross08:4909:5013:0715:0819:1821:3300:3502:16:4418:46:44
177mužiSamuel Zachar08:5210:0013:0214:4518:3020:2523:2401:34:5218:04:52
178mužiGrzegorz Zegarmistrz08:5610:0612:5814:40
17:55 DNF
179mužiBranislav Zigo08:4209:4112:1313:4617:1719:0221:4023:12:5615:42:56
180mužiJán ŽilaLiga Lanovka09:0210:1913:3815:3820:1222:3800:0103:51:3520:21:35
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.18