Konečné výsledky pretekov Ultrapunk 2019
Štart: 4. 5. 2019 6:00 • Limit: 5. 5. 2019 2:00
Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekov, DSQ – diskvalifikovaný
č. | kat | meno | team / mesto | Štát | OS1 Skleniarske lúky 9. km | OS2 Jasenovo 28. km | OS3 Fačkovské sedlo 50. km | OS4 Čičmany 60. km | OS5 Sedlo Obšiar 71. km | CIEĽ Bojnice 85. km | Celkový čas od štartu | Rank celkovo | Rank v kategórii |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | muži | Pavel Beťko a Matúš Jurečka | Ber plecia na Nohy | 07:02 | 08:47 | 11:46 | 13:30 | 15:09 | 17:20:58 | 11:20:58 | 2 | 2 | |
2 | dvojice ženy/mix | Zuzana Kamendy a Rastislav Horňák | Ouce | 07:14 | 09:17 | 12:39 12:49 DNF | |||||||
3 | muži | Július Kaľavský a Matej Orság | All4Run Košice | 07:06 | 08:52 | 11:43 | 13:26 | 15:01 | 17:09:07 | 11:09:07 | 1 | 1 | |
4 | muži | Martin Dávid a Emil Páleník | TK Tribeč | 07:21 | 09:29 | 12:53 | 14:40 | 16:22 | 18:39:58 | 12:39:58 | 4 | 4 | |
5 | muži | Michal Klinovský a Peter Zuzic | Ultra Boľavé nohy | 07:20 | 09:17 | 12:33 | 14:29 | 16:29 | 19:00:02 | 13:00:02 | 7 | 6 | |
6 | muži | Ján Ondrejkovič a Adam Smädo | 106 | 07:29 | 10:05 | 14:15 | 16:24 | 19:45 | 22:41:57 | 16:41:57 | 14 | 10 | |
7 | muži | Peter Kubala a Ondrej Púčik | PETDREJ | 07:37 | 10:18 | 14:41 15:22 DNF | 19:06 | ||||||
8 | muži | Matúš Filo a Lukáš Hladký | Malino SkiAlp team | 07:13 | 09:12 | 12:31 | 14:24 | 16:20 | 20:01:07 | 14:01:07 | 10 | 7 | |
9 | muži | Lukáš Šichta a Jaro Janíček | TriPé LIPTOV | 07:21 | 09:34 | 13:20 | 15:22 | 17:24 | 20:15:41 | 14:15:41 | 11 | 8 | |
10 | muži | Radovan Petkov a Peter Petkov | #teampetkov | ||||||||||
11 | muži | Marcel Held a Pavol Matiaško | Karpatskí vlci | 07:20 | 09:29 | 13:04 | 15:21 15:37 DNF | ||||||
12 | dvojice ženy/mix | Petra Mücková a Mikuláš Kéri | Výběr československý | 07:15 | 09:19 | 12:41 | 14:29 | 16:17 | 18:45:57 | 12:45:57 | 6 | 1 | |
13 | muži | Jiří Horníček a Petr Martinovský | Zemiačik & Lilek | 07:07 | 09:04 | 12:17 | 14:05 | 15:49 | 18:14:06 | 12:14:06 | 3 | 3 | |
14 | dvojice ženy/mix | Júlia Batmendijnová a Martin Pachta | Julka a Martin | 07:14 | 09:18 | 12:39 | 14:29 | 16:18 | |||||
15 | muži | Miro Pindeš a Lukáš Klonga | CHUPAKABRA | 07:22 | 09:49 | 13:52 | 16:05 | 19:46 | 21:10:18 | 15:10:18 | 12 | 9 | |
16 | muži | Stanislav Kolárik a Ján Morávek | JS Kačín | 07:24 | 10:02 | 14:32 | 17:05 | 19:45 | 23:33:19 | 17:33:19 | 16 | 11 | |
17 | dvojice ženy/mix | Silvia Glesková a Slavo Glesk | SG TEAM | 07:21 | 09:47 | 14:05 | 16:39 | 19:45 | 23:18:38 | 17:18:38 | 15 | 5 | |
18 | dvojice ženy/mix | Jana Kráľová a Dalibor Dvorštiak | Adamsport - Magurarun | 07:22 | 09:38 | 13:07 | 15:11 | 17:14 | 20:00:50 | 14:00:50 | 9 | 3 | |
19 | dvojice ženy/mix | Jitka Hergottová a Andrej Loškár | RUN-cajs a Manka hľadajú Cipíska | 07:38 | 10:44 | 15:31 | 18:12 | 20:39 | 00:48:30 | 18:48:30 | 18 | 7 | |
20 | muži | Igor Klobučník a Lukáš Rybár | Trhlina v Tríbeči | 07:13 | 09:10 | 12:33 | 14:28 | 16:15 | 18:44:36 | 12:44:36 | 5 | 5 | |
21 | dvojice ženy/mix | Maťa Hancková a Branislav Filo | Milujeme beh | 07:17 | 09:21 | 12:47 | 14:47 | 16:44 | 19:39:38 | 13:39:38 | 8 | 2 | |
22 | dvojice ženy/mix | Veronika Hudecová a Peter Knížat | Limited Edition | 07:16 | 09:29 | 13:20 | 15:37 | 18:00 | 21:34:28 | 15:34:28 | 13 | 4 | |
23 | dvojice ženy/mix | Zuzana Okruhlicová a Ľubomír Okruhlica | Nezávislosť BA | 07:47 | 11:03 | 15:45 | 18:17 | 20:44 | 00:48:22 | 18:48:22 | 17 | 6 | |
24 | |||||||||||||
25 | |||||||||||||
26 | |||||||||||||
27 | |||||||||||||
28 |