Konečné výsledky pretekov UltraFatra 2020

UF 2020

Mapa: trasa na mapy.hiking.sk  •  Štart: 25. 7. 2020 7:00  •  Limit: 25. 7. 2020 20:00  •  Parametre: 54 km / 3770 m

Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekov, DSQ – diskvalifikovaný

č.katmenoteam / mestoŠtátO1
Staré hory
9. km
O2
Chata pod Borišovom
25. km
O3
Horský hotel Granit Smrekovica
38. km
O4
Malinô Brdo
47. km
CIEL
Gymnázium sv. Andreja
55. km
Celkový čas
od štartu
Rank
celkovo
Rank
v kategórii
1mužiMichal PrusákOutsiterzSK08:2511:1914:0015:3316:54:4209:54:428775
2mužiJan HovorkaCZ08:2911:4614:5116:3418:23:2811:23:28128107
3mužiTomáš CupianCZ08:2211:1213:3915:0116:10:3709:10:375346
4mužiMartin PolákCZ08:2211:1714:1615:5817:25:2310:25:239984
5mužiPavol PorubčanJogging klub DubnicaSK08:0810:1912:0813:1614:15:4807:15:4822
6mužiRóbert HabrunSK08:2811:3214:3616:3718:12:2411:12:24121101
7ženyBarbara LiškováCZ08:1110:3712:4213:5615:03:0108:03:01141
8So psomTomas GanoczyPohodova StredaSK08:4112:5316:34 DNF
9mužiMichal GarajSK08:2811:3214:3616:3618:12:2011:12:20120100
10mužiMartin HorčíkULTRA Boľavé nohySK08:3811:5715:1817:2719:11:1512:11:15135113
11mužiJiří CtiborVlkančiceCZ08:4112:2815:4918:0419:54:5912:54:59161132
12mužiTomáš PešekLipnoman CzechoslovakiaCZ08:2011:0813:5315:2716:57:5209:57:529078
13ženyLudmila BorsíkováLipnoman CzechoslovakiaCZ08:1911:0713:5315:2816:58:0709:58:079113
14ženyMariana EčegiováSK08:2911:4614:5116:4018:23:3211:23:3212920
15mužiFilip VargaVínne mušky BBSK08:1610:5513:2514:5816:16:3209:16:325749
16mužiLukáš MatovičSK08:2912:3315:5918:52 DNF
17ženyKarin Vargová UrsínyováVínne mušky BBSK08:1510:3912:4313:5815:05:3408:05:34152
18mužiMarko BielikSK08:4112:5416:48 DNF
19ženyVanda HošekováSlovak Ultra Trail Team/ MaguraRunSK08:1810:5313:0014:2715:38:0708:38:07346
20mužiNikola SoldánBarmuseum MartinSK08:03 DSQ
22mužiMiloš SoldánHotel Golfer KremnicaSK08:2512:1415:4617:5919:48:3412:48:34153126
23mužiBranislav ZigoSK08:1610:4813:0614:2515:40:4408:40:443529
24mužiLászló FrischHU08:2911:5315:0016:4718:31:0911:31:09132110
25ženyJana RajtarováJogging klub DubnicaSK08:2611:4314:5016:3818:09:1111:09:1111919
26ženyMałgorzata KrukPL09:2411:1613:4715:2016:40:2909:40:29769
27ženySzilvia LévaySK08:4612:2215:2517:3519:29:2512:29:2514623
28mužiZsolt DrevenkaSK08:4612:2215:2517:3519:29:2812:29:28147122
29mužiJozef BendíkULTRA Boľavé NohySK08:1510:4712:5514:1915:34:5908:34:592824
30mužiPeter VilemVemaSK08:2211:3914:4516:4818:26:1011:26:10130108
31mužiJuraj SurovýNová DubnicaSK08:2111:3014:2416:1617:59:4910:59:4911899
32ženyKatarína BendíkováAK Steeple PopradSK08:4312:1915:3217:2719:20:0312:20:0313922
33mužiMarcel FilipNová DubnicaSK08:1010:3012:3013:3914:39:1507:39:1555
34mužiPavel PešekCZ08:3712:4616:32 DNF
35mužiPeter SlavikSK08:3811:5714:4716:3518:13:0911:13:09122102
36So psomKarin MurgašováSK08:3311:5314:5116:4118:18:4911:18:491252
37mužiFlorent SchwartzmannSK08:1210:4513:1814:4415:56:0108:56:014336
38mužiDavid PalaCZ08:4112:2615:4918:0819:54:5312:54:53160131
40mužiJuraj BavlšíkSK08:2011:0713:3815:0316:24:4209:24:426456
41mužiMarian ŠlachtaRužomberokSK08:2311:3414:2116:1117:47:5210:47:5211193
42mužiJán HošekMaguraRunSK08:2211:0113:2214:4516:02:2909:02:294841
43ženyLenka HošekováMaguraRunSK08:2211:1913:5515:3116:52:3809:52:388612
44mužiMichal KackoTJ Lokomotíva Nové ZámkySK08:17 DNF
45mužiMartin ŠišovskýFatra TeamSK08:3311:4615:0717:4619:50:2312:50:23154127
46mužiSlavomír SlezákSK08:0210:0912:2213:4014:46:3107:46:3188
47mužiVladimír BuchalSK09:1710:4413:0514:4116:16:4709:16:475850
48mužiJiří KlinerCZ08:4112:2715:4918:0419:54:4912:54:49159130
49mužiMichal Rišianrun to the hills...CZ08:2711:2914:2016:1117:33:1810:33:1810791
51mužiTomáš HradeckýStředeční gangsta kroužekCZ11:4214:3716:1517:27:2110:27:2110387
52mužiPeter JanuraSK08:2210:4712:5414:1415:21:3208:21:322219
54mužiDušan KorytkoHK JAMES Tatranská PoliankaSK08:3312:0415:2917:3619:26:0712:26:07144120
55mužiAndor KovacSK08:1410:4813:1014:3716:02:4809:02:484942
56mužiRichard PodivinskyBratislavaSK08:1311:0313:5515:4117:19:5310:19:539480
57ženyRenáta ŠmihálováMountain horizonsSK08:3311:4615:0717:4619:50:2512:50:2515526
58mužiRoman SamkoKESK08:1911:0213:3515:0716:29:5209:29:526961
59mužiLumír Nykel1.PKOCZ08:4112:3015:5518:2020:24:00 DNF
60mužiJérôme Hortelano www.htorunning.comFR08:2511:3314:1915:5717:26:4610:26:4610286
61mužiOndrej KonarikSK08:3312:2315:5518:0519:54:4512:54:45158129
62mužiJán MurgašSK08:2611:1813:4915:1716:32:4409:32:447163
63mužiMichal KalmanUltraBoBSK08:1910:5413:2814:5916:16:5609:16:565951
64mužiLukáš OgurčákOgiSK08:1811:0213:4015:0916:21:0909:21:096254
65mužiVlado JakubecKst ClaraSK08:2711:3114:0815:4717:08:5810:08:589279
66mužiBranislav GeregFlákačSK08:3912:5416:18 DNF
67mužiMiroslav FrankoRun For FunSK08:2211:0213:2414:5116:05:5809:05:585144
68mužiDaniel SitášVsetkoPreNic.skSK08:0710:2812:3914:0015:05:5708:05:571614
69mužiMarek BojmírSK08:1110:2412:2013:2714:33:0107:33:0144
70mužiTomáš Verebrun&rollSK08:1610:5313:2815:0816:45:3309:45:338070
72mužiMartin BlahušiakSK08:0010:0211:4712:4913:41:5906:41:5911
73ženyStanislava PiegerovaTanzverein RozmarinAT08:3812:1415:4117:5019:45:1612:45:1615125
74mužiJán Ondrejkovič106SK09:2412:0215:0417:0818:45:3811:45:38133111
75mužiJan SameliakNitraSK08:1010:3812:4814:0715:19:4108:19:412118
76mužiJozef ŽuffaTvrdošínSK08:1910:5413:1414:3715:46:0108:46:014034
77mužiPeter ZuzicULTRA Boľavé nohySK08:1810:4612:5614:2315:35:0508:35:052925
78ženyKatarina SkrivanekSK08:3812:5616:32 DNF
79ženyIva JiránkováCZ08:2011:1713:5415:2816:50:4209:50:428411
81mužiMiroslav HalajOšk BrehySK08:2811:5014:4416:3417:59:1610:59:1611597
82mužiPeter MacúšManínecSK08:0910:4313:0314:2615:37:2508:37:253227
83mužiPrzemysław DuraPL08:1911:0313:3315:0616:33:3109:33:317264
84mužiMartin VranaTuchyňaSK09:2411:2013:5915:3416:51:5009:51:508574
85ženyDanica RedechováŠKP BratislavaSK08:2311:2614:2115:5817:26:3610:26:3610015
86mužiMichał DyrekMOK Mszana DolnaPL08:1911:0213:2015:0116:17:2209:17:226052
88ženySilvia KupkovičováSK08:2611:4414:3316:1417:38:2010:38:2010917
89mužiLukáš BielešLen tak for funSK09:1811:1113:4315:1416:45:2809:45:287969
90mužiPeter SaboSK08:2712:0015:2717:3919:25:1612:25:16143119
91mužiOndrej IzákSK08:0910:4513:1014:3715:58:3408:58:344538
92mužiJuraj LiptákSK08:3712:1215:3617:4919:50:3412:50:34156128
93mužiJosef ZmátloŠmajdáci KonároviceCZ08:3811:5414:4716:3618:15:0511:15:05124104
94mužiMartin MočilanSK08:4812:5616:48 DNF
95mužiJán UngvarskýKrupinaSK08:3812:0815:1317:1819:20:3512:20:35141117
96mužiMilan RáchelaNsDKSK08:2611:5214:47 DNF
97mužiMartin TrníkforestSK08:3112:1415:4217:5619:48:3012:48:30152125
98mužiMichal KlinovskýULTRA Boľavé nohySK08:1910:5613:3815:2416:46:1609:46:168171
99ženySilvia RybeckáULTRA Boľavé Nohy HlohovecSK08:3812:0415:3217:3419:39:1312:39:1315024
101ženyNikola NaďováSK08:2911:2414:1915:5617:19:2010:19:209314
102mužiOndřej HryzákTrailpointCZ08:1410:4713:0314:2515:36:5208:36:523026
103mužiJaroslav PapšoSK08:3011:3814:3316:1417:47:5710:47:5711294
104mužiIgor BazovskýSK08:1610:5513:4115:1016:29:1109:29:116860
105mužiJaroslav JaníčekTriPé LiptovSK08:2810:4412:5914:2315:34:3308:34:332723
106mužiPeter JurickýAko ničSK08:3812:2015:5818:1420:12:43 DNF
107ženyRomana LojkováTrailpointCZ08:1610:4712:5514:1715:26:5308:26:53234
108mužiAlois ŠtukavecCZ08:2811:3014:0615:3716:55:5609:55:568876
109mužiJan RudolfTrailpointCZ08:1610:4712:5514:1915:26:5808:26:582420
110ženyPetra NavrátilováTJ VavrišovoSK08:3111:3914:2516:0917:36:0210:36:0210816
111mužiJasmin OmerovičBráškoTeam.SK08:2611:1413:5015:2416:36:2109:36:217567
112mužiMiloš VrábelNimnickí slimáciSK08:3312:1215:2717:2619:15:0812:15:08136114
113mužiMartin VrábelNimnickí slimáciSK08:2811:3714:3316:1417:54:0010:54:0011395
114mužiMartin MinaroviechUltraBoBSK08:2611:4314:4416:3317:59:1210:59:1211496
115mužiMichal StanoMalinôSkiAlpTeamSK08:2011:1313:3915:0716:28:0509:28:056759
116mužiPavol MacekSK08:3712:1015:3417:4819:36:5612:36:56148123
117mužiAdrian ŠtukavecCZ08:4112:2616:19 DNF
119mužiTomáš BrabecCZ08:2611:5015:1417:3719:36:5912:36:59149124
120ženyMonika DoležalováCZ08:0810:3813:0214:3615:37:1708:37:17315
121ženyAndrea ElischerováKoliba u JogošíkaSK08:3711:5614:5216:3717:59:4410:59:4411718
122mužiJán ElischerKoliba u JogošíkaSK08:1110:3012:2613:4014:46:2307:46:2377
123ženyMária KubováAdamsportSK08:1811:0913:3915:1416:45:2309:45:237810
124mužiAnton FarkašSK09:0712:4216:09 DNF
125ženyDorota OrsagovaSK09:0712:4216:09 DNF
126mužiMarek ŠustrCZ11:5215:0917:1419:20:3912:20:39142118
129mužiMarko PavlíkSK08:2712:2115:5818:1420:12:36 DNF
130mužiMartin FízelSK08:0710:2412:4014:20 DNF
131mužiRadoslaw SkowronPL08:1911:0313:3115:0116:17:2809:17:286153
132mužiStanislav KolárikSK08:2211:3014:2416:0817:31:0810:31:0810690
133mužiTomáš KolesárSK08:0810:2912:3213:5015:01:1008:01:101313
134mužiJán MorávekSK08:2811:5115:0617:0919:00:4712:00:47134112
135mužiMartin HudakForca RunningSK08:0810:3412:3713:5114:59:2607:59:261111
136mužiMarek OndrejkaBra3slava Triathlon TeamSK08:1110:4712:57 DNF
12:57
137mužiPeter BlahoSK08:1911:0313:3115:0316:23:0709:23:076355
138mužiJán ŽiaranSK08:2211:0013:3015:0916:33:4009:33:407365
139mužiMartin ČapošTriatlon team TrnavaSK08:13 DNF
140ženyGabriela Bajtekovábezeckepotulky/ZbyňovarSK08:4312:3815:4617:3819:19:3212:19:3213721
141mužiZbyňek BajtekZbyňovar/bezeckepotulkySK08:4312:3815:4617:3819:19:3612:19:36138115
143mužiJan KaliberkaPraha 5CZ08:0910:2812:2913:4614:46:4207:46:4299
144mužiMarek KoperdákSpišská Nová VesSK08:1910:4813:1014:3715:56:1608:56:164437
145mužiMarek HodákBUC TEAMSK08:2311:2514:1915:5917:30:2310:30:2310589
146mužiKristián ŠkrapkoMarcové ZajaceSK08:1410:4513:0314:3115:41:5208:41:523832
147mužiRichard DobiášRuningProSK09:1910:5413:1114:3715:48:1708:48:174135
148mužiFilip JánošModranský skialpinisty / ProhejtSK08:0810:3512:3413:4614:53:5307:53:531010
149mužiSlavomír SolinDetvaSK08:3111:5215:1217:2419:20:2812:20:28140116
150mužiJozef OkuliarOkuliarSK08:2311:2614:1915:5717:26:4010:26:4010185
151mužiMartin MokrýRunSport TeamCZ08:2211:1213:4315:2316:56:5809:56:588977
152mužiRadovan RizmanSK08:2611:1013:3815:1516:33:5909:33:597466
154mužiLukáš DzurendaTechnická akadémia SNVSK08:1010:3312:4414:0515:09:0808:09:081917
155mužiMiroslav VargaPravyDomov.skSK08:1711:0313:2514:5116:03:5109:03:515043
156mužiErik HübnerSlovak Ultra Trail TeamSK08:0810:2912:2813:4514:46:1307:46:1366
157mužiTomas JavurekUIMLA SlovakiaSK08:2310:4713:45 DNF
158mužiTomáš BrestičOssrSK08:2211:1214:1915:1916:40:3609:40:367768
159mužiJuraj FarkašBERNOHY. skSK08:2311:3114:4316:4018:21:5411:21:54127106
160mužiMichal VrždiakBernohy.skSK08:2311:2814:4016:4018:21:4911:21:49126105
162mužiJán HruškaAO SvitSK08:1710:5713:2614:5116:11:3909:11:395548
164mužiPhilippe RiboulinSK08:2811:3314:2015:5517:21:5710:21:579581
165mužiEdward O ConnorES08:1310:4613:0014:2215:32:0608:32:062521
167So psomJakub TrímayThe beastsSK08:3512:3115:51 DNF
168mužiPeter GemeranSK08:1210:4012:4814:0415:07:5608:07:561715
169mužiPeter MaľaUltraBoBSK08:1411:0213:3314:5616:01:0409:01:044740
170mužiRoman BadíkCZ08:1410:5913:3315:1016:32:0809:32:087062
171mužiJozef ŠpirkaSK08:1310:3012:4515:32:1708:32:172622
173mužiDalibor DvorštiakAdamSport RužomberokSK08:0910:3512:4714:0115:08:5208:08:521816
174mužiRóbert VišňovecSK08:2211:1814:2016:2317:59:2110:59:2111698
175mužiPeter DobšovičOŠK ZavarSK08:1410:4012:5114:2415:40:5908:40:593630
176mužiPetr DrobekCZ08:1010:4613:0514:2915:37:4608:37:463328
178mužiPeter PotočSK08:2311:2714:1015:5317:27:3010:27:3010488
179mužiJozef MindaSK08:2211:3215:1517:4119:27:3412:27:34145121
181ženyMichaela VallováSTS Chvojkovice-BrodSK08:1210:4312:5114:1015:17:5308:17:53203
182mužiSamuel MolnarSK08:0510:2912:4514:0215:00:4808:00:481212
184So psomLiva LiepkalneLV08:3812:1815:4518:0719:54:3612:54:361573
185ženyAysen SolakTR08:1810:5313:0914:3715:48:5308:48:53427
186mužiDávid GreguškaKoliba u JogošíkaSK08:0710:2112:1713:2414:22:5707:22:5733
187mužiMarek HrušovskýTrail Runners TrnavaSK08:1411:0113:3014:5816:11:1109:11:115447
188mužiPeter RadzoSK08:1713:59 DSQ
190mužiTomáš DoupovecSK08:3811:5814:4716:3118:13:1811:13:18123103
191mužiLukáš FeketeDream garden architecture/active lifeSK08:1211:1713:5115:3416:47:5809:47:588272
192mužiMichal SvobodaStředeční Gangsta KroužekCZ08:1811:0013:3915:2216:50:2309:50:238373
193mužiPeter DuračinskýPopradSK08:1710:5013:1614:4516:09:3409:09:345245
194mužiMarek DuračinskýSK08:1710:5013:1314:3715:58:3908:58:394639
195mužiWojciech RachtanGorący Potok TeamPL08:1910:5113:1414:3715:43:1208:43:123933
196mužiMaroš TomaNová BaňaSK08:1810:5113:0514:2415:41:2708:41:273731
197mužiMarian StrakaSK VEGUMSK08:5413:38 DNF
198mužiJozef ŠimončičStupavaSK08:1710:5913:2514:5816:27:5709:27:576658
199mužiMichal ŠolonySK09:0313:50 DNF
200mužiEdgars KovalenkoLV08:2411:1913:5515:4017:22:4510:22:459783
201mužiMarek PorubskýBase GymSK08:2811:2514:2016:0817:47:2510:47:2511092
202mužiLukáš RybárKST BánovSK08:2011:1414:0815:5317:22:0710:22:079682
203mužiAndrás ErdeiHU08:2311:0613:2915:0416:26:2809:26:286557
204ženyTimea LosoncHU08:1611:0113:2214:5216:14:0109:14:01568
205mužiLukáš ŠmatkoSK08:2711:4614:4716:3518:27:1211:27:12131109
206So psomLubomír KocourekRunSport TeamCZ08:1811:1313:5515:3917:22:5610:22:56981
Login prihlás sa alebo registruj
zapamätať



Vytvorením používateľského konta súhlasíte s podmienkami použitia HIKING.SK, ktorých súčasťou sú aj informácie o spracovaní osobných údajov.

0.91