Konečné výsledky pretekov Východniarska stovka 2016
Štart: 6. 8. 2016 6:00 • Limit: 7. 8. 2016 12:00
Tip: Kliknutím na názov stĺpca sa zoradí tabuľka podľa daného stĺpca. Pri súčasnom podržaní SHIFT klávesy môžeš vybrať viacero polí na zoradenie.
Legenda: DNS – neštartoval, DNF - vzdal počas pretekov, DSQ – diskvalifikovaný
č. | kat | meno | team / mesto | Štát | K1 Kysak | K2 Jahodná | K3 Kojšov | K4 Zlatá Idka | K5 Klatovianka | CIEL Košice | Celkový čas od štartu | Rank celkovo | Rank v kategórii |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | muži | Žiak Milan | Topolcany | 09:38 | 12:38 | 16:48 | 22:02 | 02:22 | 06:31:00 | 24:31:00 | 38 | 25 | |
2 | muži | Dučák Dávid | Košice | 09:32 | 12:44 | 17:43 | 00:09 | 05:14 | 09:49:00 | 27:49:00 | 49 | 37 | |
3 | |||||||||||||
4 | muži | Kováč Jaroslav | Hurbanova Ves | 09:31 | 12:44 | 16:30 | 21:10 | 00:32 | 03:34:00 | 21:34:00 | 30 | 19 | |
5 | muži | Mazán Peter | Veľký Krtíš | 09:00 | 11:33 | 14:32 | 18:41 | 21:48 | 00:57:00 | 18:57:00 | 15 | 8 | |
6 | |||||||||||||
7 | |||||||||||||
8 | ženy | Vlková Denisa | Vítkov | 09:25 | 12:30 | 16:17 | 21:22 | 01:29 | 05:43:00 | 23:43:00 | 33 | 5 | |
9 | ženy | Ambrušová Gabriela | Piešťany | 09:00 | 11:33 | 14:32 | 18:41 | 21:49 | 00:57:00 | 18:57:00 | 14 | 1 | |
10 | muži | Minaroviech Martin | Banská Bystrica | 09:19 | 12:27 | 16:47 | 22:07 | 02:34 | 06:41:00 | 24:41:00 | 39 | 26 | |
11 | muži | Babulic Roman | Topolcany | 09:06 | 11:42 | 14:33 | 18:05 | 20:52 | 23:15:00 | 17:15:00 | 10 | 5 | |
12 | muži | Koszyk Rafal | Opole | 12:35 | 16:40 | 21:38 | 02:03 | 06:10:00 | 24:10:00 | 35 | 24 | ||
13 | muži | Leysek Bohuš | Kežmarok | 09:27 | 12:15 | 15:51 | 20:13 | 23:28 | 02:57:00 | 20:57:00 | 24 | 14 | |
14 | muži | Hota Dalimil | Třinec | 09:42 | 12:37 | 15:57 | 20:28 | 23:26 | 02:33:00 | 20:33:00 | 23 | 13 | |
15 | muži | Hota Milan | Třinec | 11:09 | 15:20 | 19:53 | 07:39 | 11:59:00 | 29:59:00 | 54 | 41 | ||
16 | |||||||||||||
17 | ženy | Konszká Eva | Ústí nad Labem | 09:39 | 12:37 | 15:57 | 20:28 | 23:28 | 02:33:00 | 20:33:00 | 22 | 2 | |
18 | muži | Januška Stanislav | Trenčín | 10:33 | 13:45 | 18:05 | 23:32 | 04:13 | 08:25:00 | 26:25:00 | 45 | 33 | |
19 | muži | Páleník Emil | Veľké Vozokany | 09:06 | 11:42 | 15:52 | 19:54 | 22:48 | 01:39:00 | 19:39:00 | 18 | 9 | |
20 | muži | Krajňák Tomáš | Spišská Nová Ves | 11:05 | 14:59 | 19:33 | 02:34 DNF | ||||||
21 | |||||||||||||
22 | muži | Oslovič Jozef | Lipany | 09:48 | 13:15 | 17:44 | 23:02 | 04:06 | 08:49:00 | 26:49:00 | 48 | 35 | |
23 | muži | Perháč Martin | Košice | 09:06 | 11:52 | 15:52 | 21:10 DNF | ||||||
24 | muži | Svedek Michal | Trenčín | 09:06 | 11:42 | 15:52 | 19:54 | 22:48 | 01:41:00 | 19:41:00 | 19 | 10 | |
25 | ženy | Batmendijnová Júlia | Stará Ľubovňa | 09:40 | 12:42 | 16:43 | 21:17 | 00:50 | 04:11:00 | 22:11:00 | 32 | 4 | |
26 | muži | Mráz René | Bratislava | 08:35 | 10:33 | 13:03 | 16:02 | 18:16 | 20:28:00 | 14:28:00 | 3 | 1 | |
27 | muži | Gič Matúš | Košice | 10:27 | 13:45 | 18:05 | 23:32 | 04:13 | 08:25:00 | 26:25:00 | 46 | 32 | |
28 | muži | Koniar Jozef | Košice | 09:19 | 12:19 | 16:00 | 21:10 | 01:29 | 05:43:00 | 23:43:00 | 34 | 21 | |
29 | muži | Stoličný Martin | Bratislava | 09:05 | 12:00 | 15:54 | 20:13 | 00:04 | 03:13:00 | 21:13:00 | 26 | 16 | |
30 | muži | Pouš Richard | Vrútky | 08:49 | 11:14 | 14:09 | 17:45 | 20:24 | 22:47:00 | 16:47:00 | 8 | 3 | |
31 | muži | Loškár Andrej | Zemlínske Hradište | 09:28 | 12:16 | 15:51 | 20:38 DNF | ||||||
32 | muži | TARNAI Máté | Budapest | 10:42 | 14:07 | 17:54 | 22:49 | 02:34 | 06:10:00 | 24:10:00 | 36 | 23 | |
33 | |||||||||||||
34 | muži | Šlosár Mário | Prešov | 08:53 | 11:21 | 14:18 | 18:05 | 20:44 | 23:37:00 | 17:37:00 | 11 | 6 | |
35 | |||||||||||||
36 | |||||||||||||
37 | |||||||||||||
38 | |||||||||||||
39 | |||||||||||||
40 | muži | Bartovič Juraj | Zeleneč | 10:40 | 14:19 | 18:43 | 00:42 | 05:14 | 09:49:00 | 27:49:00 | 50 | 36 | |
41 | muži | Turek Michal | Praha | 09:54 | 12:43 | 15:52 | 19:58 | 23:01 | 01:43:00 | 19:43:00 | 20 | 11 | |
42 | muži | Halmeš Marián | Prešov | 10:58 | 14:59 | 19:32 | 02:34 | 07:40 | 11:59:00 | 29:59:00 | 56 | 40 | |
43 | muži | Kudry Miloš | Prešov | 10:58 | 14:59 | 19:36 | |||||||
44 | muži | Hanzely Matúš | Spišská Nová Ves | 10:58 | 14:59 | 19:38 | 02:34 DNF | ||||||
45 | |||||||||||||
46 | muži | Haus Miroslav | Gelnica | 09:12 | 11:48 | 15:09 | |||||||
47 | muži | Šichta Lukáš | Vrútky | 09:28 | 12:23 | 15:55 | 20:53 | 00:23 | 03:28:00 | 21:28:00 | 29 | 18 | |
48 | |||||||||||||
49 | muži | Karak Tomáš | Prievidza | 09:31 | 12:40 | 16:49 | 22:49 | 03:18 | 08:37:00 | 26:37:00 | 47 | 34 | |
50 | |||||||||||||
51 | muži | Tekel Juraj | Liptovský Mikuláš | 09:17 | 12:14 | ||||||||
52 | muži | Hapers Luc | Herentals | 08:53 | 11:24 | 14:15 | 18:05 | 20:37 | 22:57:00 | 16:57:00 | 9 | 4 | |
53 | muži | Fančovič Maroš | Naháč | 09:24 | 12:15 | 15:52 | 20:18 | 00:06 | 03:49:00 | 21:49:00 | 31 | 20 | |
54 | |||||||||||||
55 | |||||||||||||
56 | |||||||||||||
57 | muži | Čižmár Peter | Košice | 08:53 | 11:21 | 14:18 | 18:05 | 20:44 | 23:37:00 | 17:37:00 | 12 | 7 | |
58 | |||||||||||||
59 | ženy | Janechova Katarina | Trnava | 11:23 | 15:19 | 19:52 | 07:55 | 11:59:00 | 29:59:00 | 55 | 7 | ||
60 | muži | Forejt Mirek | Praha | 09:44 | 13:53 | 18:51 | 01:52 | 06:54 | 11:11:00 | 29:11:00 | 53 | 38 | |
61 | ženy | Adamcová Maria | Žaškov | 09:28 | 12:25 | 15:55 | 20:53 | 00:23 | 03:28:00 | 21:28:00 | 28 | 3 | |
62 | muži | Tkačik Peter | Košice | 09:06 | 11:42 | 15:01 | 23:43 | 03:23:00 | 21:23:00 | 27 | 17 | ||
63 | muži | Múdry Peter | Košice | 09:19 | 12:19 | 16:00 | 21:10 | ||||||
64 | |||||||||||||
65 | |||||||||||||
66 | muži | Šusta Milan | Vlkančice | 10:01 | 13:02 | 16:54 | 22:02 | 02:37 | 08:14:00 | 26:14:00 | 43 | 30 | |
67 | muži | Okruhlica Ľubomír | Bratislava | 09:58 | 13:15 | 17:13 | 22:49 | 03:17 | 08:02:00 | 26:02:00 | 41 | 29 | |
68 | muži | Novák Bronislav | Bratislava | 08:35 | 10:43 | 13:15 | 16:32 | 18:50 | 21:10:00 | 15:10:00 | 4 | 2 | |
69 | muži | Bábela Tomi | Košice | 09:43 | 13:04 | 17:13 | 23:27 DNF | ||||||
70 | muži | Őrsi Bálint | Eger | 10:42 | 14:07 | 17:54 | 22:49 | 02:34 | 06:10:00 | 24:10:00 | 37 | 22 | |
71 | ženy | Szalay Anita | Budapest | 10:42 | 14:28 | 18:45 | 01:10 | 06:34 | 11:03:00 | 29:03:00 | 51 | 6 | |
72 | muži | Venczl Ferenc | Budapest | 10:44 | 14:28 | 18:52 | 01:10 | 06:34 | 11:11:00 | 29:11:00 | 52 | 39 | |
73 | muži | Šnevajs Radomír | Vsetín | 09:54 | 12:40 | 15:53 | 19:57 | 23:10 | 02:13:00 | 20:13:00 | 21 | 12 | |
74 | muži | Bušo Bohumír | Dolný Kubín | 09:31 | 12:40 | 16:43 | 22:49 | 03:17 | 08:02:00 | 26:02:00 | 42 | 28 | |
75 | muži | Lipták Štefan | Gemerský Sad | 09:40 | 12:37 | 16:50 | 22:55 | ||||||
76 | muži | Přikryl Jaroslav | Žilina | 10:16 | 13:41 | 17:44 | 23:09 | 03:47 | 08:24:00 | 26:24:00 | 44 | 31 | |
77 | |||||||||||||
78 | muži | Plašil Ondřej | Praha | 09:39 | 12:38 | 16:30 | 22:32 | 00:26 | 03:12:00 | 21:12:00 | 25 | 15 | |
79 | muži | Boráň Jaroslav | Trenčín | 09:24 | 12:32 | 17:04 | 22:07 | 02:34 | 06:41:00 | 24:41:00 | 40 | 27 | |
100 | štafeta | Carpathoholics | 09:25 | 12:01 | 15:23 | 19:05 | 21:31 | 00:00:00 | 18:00:00 | 13 | 6 | ||
101 | štafeta | Run for Beer | 08:34 | 11:14 | 14:08 | 17:42 | 19:57 | 21:49:00 | 15:49:00 | 7 | 5 | ||
102 | štafeta | Hasta mañana | 09:39 | 11:59 | 15:02 | 20:38 | 23:00 | 00:59:00 | 18:59:00 | 16 | 7 | ||
103 | štafeta | Štvané zvery | 08:33 | 10:26 | 12:44 | 15:25 | 17:03 | 18:40:00 | 12:40:00 | 2 | 2 | ||
104 | štafeta | VSEtci | 09:04 | 11:44 | 14:20 | 17:48 | 19:40 | 21:20:00 | 15:20:00 | 5 | 3 | ||
105 | štafeta | EURO TEAM | 09:33 | 11:58 | 16:45 | 20:00 | 22:33 | 01:27:00 | 19:27:00 | 17 | 8 | ||
106 | štafeta | Estrogén | 09:16 | 12:00 | 14:14 | 17:18 | 19:06 | 20:48:00 | 62:48:00 | 57 | 9 | ||
107 | štafeta | Vitalcity team | 08:30 | 10:24 | 12:17 | 14:38 | 16:09 | 17:44:00 | 11:44:00 | 1 | 1 | ||
108 | štafeta | behnaboso.sk | 09:07 | 11:16 | 13:46 | 17:18 | 19:06 | 21:25:00 | 15:25:00 | 6 | 4 |